Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Mirage - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Taneczne Andrzejki

Taneczne Andrzejki

Klub Mirage

28 listopada 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Zdaniem żyjących w minionych stuleciach noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą spojrzeć w przyszłość. To noc, kiedy świat realny łączył się ze światem magii, czarów i wróżb. Traktowana dziś z przymrużeniem oka tradycja andrzejkowych wróżb pozostaje doskonałą okazją do zabawy dla każdego, bez zaglądania do metryki. Seniorów na taki właśnie magiczny wieczór, w ostatni czwartek listopada zaprasza Klub Mirage. Do tańca zagra zespół Soja Band, a w planie tradycyjne wróżby i losowanie ciasteczek z wróżbą.

Wstęp 20 zł. Zapisy w i wpłaty do 21 listopada.

czytaj więcej...

Zaczarowana Biblioteka: Co kryje las?

Zaczarowana Biblioteka: Co kryje las?

Klub Mirage

25 listopada 2019 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Kiedy za oknem jesienny chłód i wiatr, ciężko zmobilizować się do wyjścia nawet na krótki spacer. Tymczasem jesienny las jest piękny! Warto pokazać go dzieciom. Dlatego listopadowy las otrzymał zaproszenie na spotkanie z Zaczarowaną biblioteką do Klubu Mirage. Suche liście, kasztany, żołędzie, kora czy mech odwiedzą uczestników spotkania, by opowiedzieć niezwykłe historie. Zabiorą dzieci na grzyby i pomogą im spotkać różne leśne zwierzęta.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Akademia Zdrowia i Urody: Chrońmy skórę przed zimnem

Akademia Zdrowia i Urody: Chrońmy skórę przed zimnem

Klub Mirage

14 listopada 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Dużymi krokami zbliża się zima a z nią chłodne i wietrzne dni. Najwyższa pora, by sprawdzić stan kosmetyczki i uzupełnić braki, bo pielęgnacja cery powinna podlegać sezonowym zmianom. Skórze trzeba zapewnić solidną ochronę przed panującymi warunkami atmosferycznymi. Jak zapobiegać zaczerwienieniu, suchości, pękaniu naczynek? Na te i inne pytania odpowiedź uzyskać można podczas kolejnego spotkania z kosmetyczką.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Domowe SPA

Domowe SPA

Klub Mirage

7 listopada 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Domowe SPA z ekokosmetykami to warsztaty, które kształtują myślenie o dokonywaniu świadomych wyborów również w kontekście codziennej higieny. W czasach, gdy konserwanty i szkodliwe dodatki można znaleźć praktycznie we wszystkim, warto mówić o zaletach ekokosmetyków.

czytaj więcej...

Zaczarowana Biblioteka: Co nam jesień w koszu niesie

Zaczarowana Biblioteka: Co nam jesień w koszu niesie

Klub Mirage

28 października 2019 r. - godz. 10.00, os. Bohaterów Września 26

Zaczarowana biblioteka to cykl zajęć edukacyjnych dla maluchów. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i prowadzone są przez pracowników Biblioteki Kraków Filia 48. Podczas wyprawy do tajemniczego świata książek dzieci będą miały okazje wysłuchać ciekawych baśni, bajek i opowiadań a wraz z ich bohaterami poznawać otaczający ich świat. Każde spotkanie poświęcone jest innemu tematowi.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Moje Różne Widzenie Świata – wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor

Moje Różne Widzenie Świata – wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor

Klub Mirage

25 października 2019 r. - godz. 18.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Marii Sidor Moje różne widzenie świata w Galerii M Plus. Piękne krajobrazy rodzinnej Rzeszowszczyzny, niepowtarzalny klimat starego Krakowa, architektura Uniwersytetu Jagiellońskiego, z którym artystka jest związana – jubileuszowa, dziesiąta wystawa jest retrospekcją dokonań malarskich i prezentuje różne w swojej treści obrazy.

czytaj więcej...

Akademia Zdrowia i Urody: Pielęgnacja cery dojrzałej

Akademia Zdrowia i Urody: Pielęgnacja cery dojrzałej

Klub Mirage

24 października 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Cera dojrzała nierzadko sprawia problemy, a jej poprawna pielęgnacja wymaga poświęcenia czasu i niezbędnej wiedzy. Warto wiedzieć jak o skórę dojrzałą dbać oraz jakich kosmetyków i zabiegów używać, aby móc jak najdłużej cieszyć się zdrowym, zadbanym wyglądem. O tym, jak dobrać właściwy dla cery dojrzałej krem, balsam czy serum opowie kosmetyczka. Spotkanie z cyklu Akademia Zdrowia i Urody.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Dzień Seniora z Kołem nr 15

Dzień Seniora z Kołem nr 15

Klub Mirage

18 października 2019 r. - godz. 15.30, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Seniora, wspólne świętowanie i czerpanie przyjemności z jesieni życia przy muzyce, śpiewie i drobnym poczęstunku. Wydarzenie współorganizowane przez Koło nr 15 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami. Informacje w Klubie Mirage.

czytaj więcej...

Wycieczka do Solca Zdroju

Wycieczka do Solca Zdroju

Klub Mirage

17 października 2019 r. - godz. 9.00, os. Bohaterów Września 26

Klub Mirage i Spółdzielnia Mieszkaniowa Mistrzejowice-Północ zapraszają seniorów i dorosłych na wycieczkę do położonego w niezwykle malowniczym regionie województwa świętokrzyskiego uzdrowiska Solec Zdrój, którego najcenniejszym bogactwem naturalnym są wody lecznicze. W programie wycieczki znajdzie się: pobyt na Basenach Mineralnych Solec Zdrój. Zapisy i wpłaty w Klubie Mirage do 10 października 2019 r.

Koszt: 58 zł (dla członków SM Mistrzejowice-Północ 38 zł)
Zapisy i wpłaty w Klubie do 10 października 2019 r.

czytaj więcej...

Słodki urok jesieni – Konkurs kulinarny

Słodki urok jesieni – Konkurs kulinarny

Klub Mirage

10 października 2019 r. - godz. 16.00, os. Bohaterów Września 26

Konkurs kulinarny O Srebrna Patelnię organizowany jest od wielu lat w celu zaprezentowania oryginalnych potraw lub ciast charakterystycznych dla danej pory roku. Hasłem przewodnim kolejnej edycji jest Słodki urok jesieni.

czytaj więcej...

STRONA 1/49

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE