Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Wersalik - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Ferie 2020 w Klubie Wersalik

Ferie 2020 w Klubie Wersalik

Klub Wersalik

27 stycznia - 7 lutego 2019 r., os. Ogrodowe 15

Brak wolnych miejsc!

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń na Ferie w Klubie Wersalik.

czytaj więcej...

Wersal(i)kowe gierki

Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

31 stycznia 2020 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Jeśli tak jak my uwielbiasz planszówki, koniecznie odwiedź jedyne w swoim rodzaju miejsce, które jako jedno z pierwszych w Nowej Hucie promuje wspólne wieczory przy planszówkach! Wersal(i)kowe gierki to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek – tych początkujących i zaawansowanych. Spotykamy się w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść i podzielić się własną ulubioną grą. W naszej biblioteczce znajdziesz: Splendor, Dixit, Wiedźmin, Carcassone, Escape room, Party Alias.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Schadzki Hobby-tów - malarstwo na szkle

Klub Wersalik

21 stycznia 2020 r. - godz. 17.00-20.00, os. Ogrodowe 15

Rękodzieło to Twoja pasja? A może marzysz o własnoręcznym wykonywaniu dekoracji? Dołącz do grona Hobby-tów i koniecznie wpadnij na wtorkowe schadzki. Razem tworzymy modne wystroje wnętrz, elementy garderoby i tym podobne rękodzielnicze perełki.

Wstęp: 60 zł za miesiąc lub 30 zł za pojedyncze zajęcia.

czytaj więcej...

Hadara - turniej planszówek / Gralicja x Klub Wersalik

Hadara - turniej planszówek / Gralicja x Klub Wersalik

Klub Wersalik

10 stycznia 2020 r. - godz. 19.00, os. Ogrodowe 15

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zetknąć się z Hadarą - pasjonującą grą wydaną w 2019 roku, lub znacie już i lubicie ten tytuł - przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! 10 stycznia możecie zmierzyć się z innymi graczami w turnieju organizowanym przez Gralicja - planszówki w Krakowie i Klub Wersalik.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

Klub Wersalik

20 grudnia 2019 r. - godz. 17.00-20.00, os. Ogrodowe 15

Serdecznie zapraszamy do kreatywnego spędzenia czasu i stworzenia własnoręcznych ozdób świątecznych! Wspólnie przygotujmy się do nadchodzących Świąt. Na specjalnie zaaranżowanych stanowiskach uczestnicy pod okiem instruktorów będą tworzyć zawieszki, stroiki, bombki oraz pierniki do przyozdobienia. Warsztaty umili świąteczna muzyka, zapach pierników i blask lampionów. Najpiękniejsze dekoracje mają niepowtarzalność i duszę, którą zapewnić może im tylko samodzielne, ręczne wykonanie. Przyjdź do nas, daj ponieść się fantazji i tchnij ducha we własną, nietuzinkową dekorację!
Z uwagi na elementy dekoracyjne oraz narzędzia, wymagające skupienia, uwagi i odpowiedniej sprawności manualnej, udział dzieci możliwy wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Wstęp: 10 zł

czytaj więcej...

Wersal(i)kowe gierki

Wersal(i)kowe gierki

Klub Wersalik

6 grudnia 2019 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Jeśli tak jak my uwielbiasz planszówki koniecznie odwiedź jedyne w swoim rodzaju miejsce, które jako jedno z pierwszych w Nowej Hucie promuje wspólne wieczory przy planszówkach! Wersal(i)kowe gierki to luźne spotkania wieczorową porą dla miłośników planszówek – tych początkujących i zaawansowanych. Spotykamy się w wybrane piątki przy stoliku w Wersaliku. Zabierz znajomych i wpadnij do nas! Możesz zagrać w to, co mamy lub przynieść i podzielić się własną ulubioną grą. W naszej biblioteczce znajdziesz: Splendor, Dixit, Wiedźmin, Carcassone, Escape room, Party Alias.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem

Klub Wersalik

5 grudnia 2019 r. - godz. 16.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik zaprasza wszystkie grzeczne (i te troszkę mniej) dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem! Każdy uczestnik imprezy mikołajkowej otrzyma drobny upominek. Oprócz wizyty ulubieńca najmłodszych, dzieci czeka wiele innych niespodzianek, jak malowanie twarzy i liczne animacje.

Wstęp 10 zł/dziecko. Wymagane wcześniejsze zapisy.

czytaj więcej...

Adwentowy kiermasz świątecznych różności

Adwentowy kiermasz świątecznych różności

Klub Wersalik

2-20 grudnia 2019 r., os. Ogrodowe 15

Adwentowy kiermasz świątecznych różności jest okazją do zaprezentowania i sprzedaży ozdób oraz dekoracji wykonanych przez instruktorów Klubu Wersalik. Podczas kiermaszu będzie można nabyć po niezwykle atrakcyjnych cenach ręcznie przygotowane stroiki, bombki choinkowe, świece oraz inne ozdoby świąteczne. Do ich wykonania użyto niezwykle modnych obecnie, atrakcyjnych surowców naturalnych, co w połączeniu z niepowtarzalnym stylem technik rękodzielniczych zapewnia im unikatowy charakter. Kiermasz czynny jest w godzinach pracy Klubu.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Wieczorek taneczny

Wieczorek taneczny

Klub Wersalik

30 listopada 2019 r. - godz. 16.00-21.00, os. Ogrodowe 15

Klub Wersalik serdecznie zaprasza na andrzejkowy wieczorek taneczny dla dorosłych, który odbędzie się 30 listopada (ZMIANA TERMINU!) w godz. 16.00-21.00. W cenie kawa i herbata.

Wstęp: 20 zł/os.

czytaj więcej...

Wersalikowa zabawa andrzejkowa

Wersalikowa zabawa andrzejkowa

Klub Wersalik

28 listopada 2019 r. - godz. 15.00-18.00, os. Ogrodowe 15

Andrzejki to czas doskonałej zabawy, ale i zgłębiania wiedzy na temat historii i tradycji tego wieczoru wróżb. W programie zabawy pojawią się wyścigi butów,  andrzejkowe serce i wiele innych. W planach organizatorów jest też miejsce na zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, zabawy integracyjne oraz tańce połączone z nauką układów. Mile widziane przebrania.

Koszt: 10 zł/dziecko

czytaj więcej...

STRONA 1/26

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE