Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Dukat - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Akcja Lato 2020 w Klubie Dukat - Ostatnie wolne miejsca!

Akcja Lato 2020 w Klubie Dukat - Ostatnie wolne miejsca!

Klub Dukat

13-31.07.2020 r., ul. Styczna 1

Zachęcamy do zapoznania się z programem Akcji Lato 2020 w Klubie Dukat.

czytaj więcej...

Klub Rodziców w Klubie Dukat - lipiec

Klub Rodziców w Klubie Dukat - lipiec

Klub Dukat

lipiec 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na lipiec.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!

czytaj więcej...

Wakacyjne warsztaty w Klubie Dukat

Wakacyjne warsztaty w Klubie Dukat

Klub Dukat

2-9 lipca 2020 r.

Zapraszamy do skorzystania z kilku propozycji lipcowych zajęć warsztatowych w Klubie Dukat.

Na zajęcia obowiązują zapisy!

czytaj więcej...

Wracamy do Klubu Dukat! ZróbMY laTO!

Wracamy do Klubu Dukat! ZróbMY laTO!

Klub Dukat

czerwiec 2020 r., ul. Styczna 1

Po przerwie wznawiamy działania Klubu. Jeszcze w czerwcu zapraszamy na warsztaty i zajęcia artystyczne a także warsztat logopedyczny i zajęcia ruchowe dla dzieci.

18.06, godz. 16:00-17:00, Akwarelki
Klub Dukat zaprasza na Akwarelki - zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozwijają wyobraźnię oraz sprawność manualną poprzez wędrówkę artystyczną po świecie kolorów, form i technik plastycznych. Dzięki różnorodności dostępnych materiałów dzieci mają możliwość eksperymentowania, stymulowania swoich zdolności twórczych oraz rozwijania fantazji.
Wstęp:15 zł/zajęcia

19.06, godz. 16:00-17:00, Zumba Kids
Żywiołowe rytmy i dużo ruchu to doskonała propozycja dodatkowej aktywności dla dzieci. Intensywność piosenek oraz trudność kroków jest dostosowana do stopnia zaawansowania grupy. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych, zajęcia są prowadzone na zewnątrz, na ogrodzonym terenie klubowym. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a prowadzi je Martyna Rzepień.
Wstęp: 20 zł/zajęcia

23.06, godz. 16:00-17:30, Laurka dla taty (quilling)
Klub Dukat zaprasza do wkręcenia się w quilling w trakcie warsztatów papieroplastyki. Będziemy kręcić, wywijać, nawijać i owijać, tworząc niepowtarzalne kartki okolicznościowe. Piękna laurka wręczona przez dziecko w Dniu Ojca sprawi, że każdemu prawdziwemu mężczyźnie oczy zaczną się pocić.
Wstęp: 15 zł

24.06, godz. 18:00-20:00, Klubowa Grupa Poetica
Zajęcia teatralne to nie tylko znakomita zabawa i mnóstwo satysfakcji z bycia artystą, ale również możliwość pracy nad poprawą sprawności ruchowej i umysłowej. Znakomita forma aktywnego spędzania czasu w gronie rówieśników. Przygotowujemy przedstawienia i występujemy dla publiczności. Klubowa Grupa Poetica jest adresowana do osób dorosłych, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z teatrem. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem Magdaleny Rutkowskiej-Oliwy.
Uwaga: próby dla seniorów odbywają się wyłącznie w formie on-line, pozostałych członków Grupy i osoby zainteresowane dołączeniem do niej Klub zaprasza na zajęcia w trybie stacjonarnym.
Wstęp wolny.

29.06, godz. 17:30-19:00, Gimnastyka buzi i języka
Klub Dukat zaprasza do udziału w warsztatach logopedycznych. Gimnastyka buzi i języka to kreatywne zajęcia, które sprawią, że Twoje dziecko będzie chętnie ćwiczyć, traktując pracę nad rozwojem mowy jako okazję do wyśmienitej zabawy.
Wstęp: 15 zł

Na każde zajęcia obowiązują zapisy – telefoniczne lub mailowe (wymagane zwrotne potwierdzenie od pracownika Klubu):
tel. 12 645 17 90; 504 418 929, mail: dukat@krakownh.pl

Przed przybyciem na zajęcia należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminami. Możliwy jest także najem sali, zgodnie z obowiązującym regulaminem wynajmowania sal.

Załącznik nr 1
Regulamin uczestnictwa w zajęciach obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 2
Regulamin organizacji wydarzeń obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 3
Regulamin korzystania z ogródków jordanowskich obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 4
Regulamin wynajmowania sal obowiązujący w okresie pandemii koronawirusa COViD-19

Załącznik nr 6
Procedura postępowania na wypadek wystąpienia sytuacji podejrzenia zakażenia

czytaj więcej...

XXIII edycja konkursu Ogródek przed domem

XXIII edycja konkursu Ogródek przed domem

Klub Dukat

do 30 kwietnia 2020 r., ul. Styczna 1

Już od 23 lat, wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny, Klub Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ogłasza konkurs Ogródek przed domem. Do udziału w nim zaproszeni są mieszkańcy domów jednorodzinnych Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i XVIII Nowa Huta.

czytaj więcej...

Klub Rodziców w Klubie Dukat - marzec

Klub Rodziców w Klubie Dukat - marzec

Klub Dukat

marzec 2020 r., ul. Styczna 1

UWAGA! W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie zajęcia oraz wydarzenia w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta zostają zawieszone do odwołania.

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na marzec

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

czytaj więcej...

Humor w kapeluszu - Dzień Kobiet i Mężczyzn

Humor w kapeluszu - Dzień Kobiet i Mężczyzn

Klub Dukat

8 marca 2020 r. - godz. 17.00-20.00, ul. Styczna 1

Jest Dzień Kobiet. Jest też Dzień Mężczyzn. A w Klubie Dukat jest… a właściwie są dwa dni w jednym. Pierwiastek żeński i męski spotkają się podczas Dnia Kobiet i Mężczyzn, a spotkaniu temu, jak to w życiu, towarzyszyć będzie nie tylko iskrzenie, ale i najlepszy humor, będący efektem odmienności postrzegania świata przez płcie. Relacje damsko-męskie, szczególnie te wywołujące wiele komicznych sytuacji, jak również groteskowość wielu stereotypów na temat zachowań pań i panów, ujęła i ukazała w kabaretowym programie Klubowa Grupa Poetica. Spektakl został wyreżyserowany przez Magdalenę Rutkowską-Oliwę, a gościnnie wystąpi w nim Lucyna Rutkowska. Przybyłych na spektakl czeka słodki poczęstunek. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Grębałowa.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zagraj w realu - Planszówkowy wtorek

Zagraj w realu - Planszówkowy wtorek

Klub Dukat

3 marca 2020 r. - godz. 17.00-20.00, ul. Styczna 1

Każdy dzień jest dobry na… planszówki! A skoro tak, to tradycyjne spotkania przy grach wszelakich w Klubie Dukat, dotychczas odbywające się w poniedziałki, od marca przechodzą na wtorek. W klubowej kolekcji znajdują się gry imprezowe, logistyczne, fabularne i kooperacyjne, staramy się ją także nieustannie poszerzać. Zapraszamy rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

Klub Rodziców w Klubie Dukat - luty

Klub Rodziców w Klubie Dukat - luty

Klub Dukat

luty 2020 r., ul. Styczna 1

Program wydarzeń w Klubie Rodziców w Klubie Dukat na luty.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka. Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

czytaj więcej...

Karnawałowe utwardzanie parkietu

Karnawałowe utwardzanie parkietu

Klub Dukat

22 lutego 2020 r. - godz. 19.00-02.00, ul. Styczna 1

Karnawałowe Utwardzanie Parkietu to nic innego jak zapustowe last minut, czyli okazja do spędzenia końcówki karnawału w tańcu przy doskonałej muzyce. Na uczestników – dorosłych i seniorów - czeka moc atrakcji i konkursy z nagrodami. Wybierzemy Miss i Mistera Karnawału. Organizatorzy zaplanowali także gorący posiłek i bufet kawowy.

Jeżeli nie macie z kim zostawić dzieci, istnieje możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą opieki animatora (20 zł/dziecko - przy min. 4 dzieci). Dla najmłodszych zapewniamy słodki poczęstunek.

Wstęp: 50 zł/osoba

czytaj więcej...

STRONA 1/34

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE