Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Z kolędą przez wieki

Z kolędą przez wieki

Klub Jedność

5 stycznia 2019 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Ogromne bogactwo kolęd i zwyczaj ich wspólnego wykonywania są częścią polskiej tradycji. Warto ją pielęgnować i przekazywać kolejnym pokoleniom. Jedną z takich okazji jest coroczne, międzypokoleniowe spotkanie Z kolędą przez wieki w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Podczas spotkania zespoły z Branic, Chałupek, Kościelnik, Przylasku Rusieckiego, Wolicy i Wróżenic zaprezentują kolędy i pastorałki – zarówno te znane jak i prawie zapomniane. Oprócz dorosłych wystąpią młodzi uczestnicy zajęć w Klubie Jedność, natomiast dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 142 przedstawią jasełka. Wspólne śpiewanie kolęd czy pastorałek łączy pokolenia - gorąco zachęcamy do udziału w imprezie.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Ferie 2019 w Klubie Jedność

Ferie 2019 w Klubie Jedność

Klub Jedność

13-19 stycznia 2018, 21-25 stycznia 2018 r., ul. Drożyska 3c

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzeń na Ferie w Klubie Jedność.

czytaj więcej...

Wielopokoleniowe warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Wielopokoleniowe warsztaty ozdób bożonarodzeniowych

Klub Jedność

10 grudnia 2018 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Wspólne przygotowania do nadchodzących Świąt w Klubie Jedność rozpoczynają warsztaty edukacyjno-artystyczne, mające na celu przybliżenie zwyczajów i tradycji bożonarodzeniowych. Podczas zajęć dzieci poznają i wykonają różne papierowe ozdoby choinkowe pod okiem pań z grupy Nasze Pokolenia.

Wstęp: 7 zł

czytaj więcej...

Mikołajki 2018 w Klubie Jedność

Mikołajki 2018 w Klubie Jedność

Klub Jedność

5 grudnia 2018 r. - godz. 17.00, ul. Drożyska 3c

W Klubie Jedność nigdy nie wątpiono w istnienie Świętego Mikołaja, ponieważ każdego roku odwiedza on uczestników klubowych zabaw dla dzieci. Nie inaczej będzie w tym roku. Podczas spotkania Mikołaj podzieli się ciekawymi opowieściami i historiami – ma ich w zanadrzu wiele, a wszystkich słucha się z głośno bijącym sercem i wypiekami na twarzach.

Wstęp: 25 zł. Zapisy w Klubie do 30 listopada.

czytaj więcej...

Z jabłuszka wywróżone - andrzejki dla dzieci

Z jabłuszka wywróżone - andrzejki dla dzieci

Klub Jedność

27 listopada 2018 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Andrzejki według dawnych wierzeń miały moc magiczną, uchylały wrota do nieznanej przyszłości. Dziś zarówno dziewczęta jak i chłopcy, dzieci oraz dorośli bawią się żartobliwymi wróżbami, traktując je z przymrużeniem oka. Klub Jedność zaprasza dzieci do wspólnej zabawy andrzejkowej, podczas której usłyszymy wiele ciekawostek związanych z tym świętem. W programie rozmaite zabawy ruchowe, jabłuszkowe wróżby i tradycyjne lanie wosku.

Wstęp: 8 zł

czytaj więcej...

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa - Akcja Wol(n)ica

Klub Jedność

14 listopada 2018 r. - godz. 09.00-13.30, ul. Drożyska 3c

14 listopada 2018 roku w godzinach między 9:00 a 13:00 na osiedlu Wolica, w ramach finału projektu „Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica” zostanie rozegrana patriotyczna gra terenowa. Do udziału w grze zostali zaproszeni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 142 oraz I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji III z osiedla Wolica, oraz gościnnie Szkoły Podstawowej nr 74 z osiedla Branice, zaangażowani we wcześniejsze etapy projektu.

czytaj więcej...

Młoda Huta Niepodległa - akcja Wol(n)ica

Młoda Huta Niepodległa - akcja Wol(n)ica

Klub Jedność

Uwaga! Startuje nabór do projektu! Czekamy na Wasze zgłoszenia! Chętnych młodych ludzi z Nowej Huty – nie młodszych niż 13 i nie starszych niż 16 lat - prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Weroniką Śliwiak pod nr telefonu 518 297 202 lub mailowo: weronika.sliwiak-motak@krakownh.pl . Zgłoszenia przyjmować będziemy również bezpośrednio w Klubie Jedność na os. Wolica (ul. Drożyska 3C).

Dokumenty rekrutacyjne oraz regulamin uczestnictwa znajdziecie TUTAJ.

czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

Klub Jedność

26 września 2018 r. - godz. 10.00-12.30, ul. Drożyska 3c

Dzień Przedszkolaka to impreza, na którą zapraszamy wszystkie maluchy, chcące zaprzyjaźnić się z Klubem Jedność i poznać zajęcia, jakie prowadzimy, a przy okazji miło spędzić czas. wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem i uczestniczenia w zabawach. Przygotujemy wiele ciekawych zabaw ruchowych i gier zespołowych oraz zajęcia plastyczne dla najmłodszych.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Światowy Dzień Smerfa

Światowy Dzień Smerfa

Klub Jedność

18 czerwca 2018 r. - godz. 16.00, ul. Drożyska 3c

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las, wcale nie musicie włączać telewizora. Niebieskie ludki odwiedzą Klub Jedność z okazji Światowego Dnia Smerfów. Papa Smerf, śliczna Smerfetka, Ważniak, Mądrala, Osiłek i pozostali mieszkańcy Wioski Smerfów zapraszają do wspólnej zabawy, gier i konkursów.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Moja Mama

Moja Mama

Klub Jedność

28 maja 2018 r. - godz. 17.00, ul. Drożyska 3c

Klub Jedność zachęca wszystkie mamy, by choć na chwilę oderwały się od powszednich zajęć oraz obowiązków i zaprasza do świętowania Dnia Matki. W programie imprezy krótki występ artystyczny w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego i plastycznego, oraz życzenia i drobne upominki.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

STRONA 1/19

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE