Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Aneks - Aktualności

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Dzień Łuczanowic

Dzień Łuczanowic

Klub Aneks

1 czerwca 2008 r., godz. 15.00

Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Klub Aneks zapraszają na kolejny festyn rodzinny z okazji Dznia Łucznowic, kóry odbędzie się 1 czerwca br. o godz. 15.00 na boisku sportowym w Łuczanowicach.

czytaj więcej...

Dzień Łuczanowic

Dzień Łuczanowic

Klub Aneks

3 czerwca 2007 r. - festyn rodzinny

Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie zapraszają na festyn rodzinny, który odbędzie się 3 czerwca br. o godz. 15.00 na boisku sportowym w Łuczanowicach.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

STRONA 13/13

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE