Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Góralski Dzień Branic

17 czerwca 2017 r.

W ramach tegorocznego święta osiedla Branice Klub Herkules zaprosił mieszkańców na rodzinną imprezę plenerową Góralski Dzień Branic. W góralskie klimaty zabrały uczestników występy artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 74 oraz Zespołu Nutki. Wydarzeniu towarzyszyły tematyczne konkursy i zabawy: przejażdzki konne i dorożką, pokaz zręcznościowy w wykonaniu Krakowskiego Szwadronu Ułanów, a także loteria fantowa i wesołe miasteczko. O godz.19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem Pro-Fill.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

51. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Bądź jak meteor...

11 czerwca 2017 r. - godz. 20.30, Zalew Nowohucki, ul. Bulwarowa

Bądź jak meteor, jak błyskańce, które pociska Zeus i Bóg, bądź jak te gwiazdy-opętańce, co same swych szukają dróg… – tym utworem Stanisława Wyspiańskiego, rozpoczął i zakończył się 51. koncert z cyklu Nowa huta. Dlaczego Nie?! nad Zalewem Nowohuckim. Organizatorzy cyklu zostali zaproszeni przez Teatr Łaźnia Nowa do udziału w koncercie inauguracyjnym projektu Bulwar(t) Sztuki 2017 – „Bądź jak meteor…”. Koncert jednocześnie został wpisany w projekt Wyspiański, realizowany przez Miasto Kraków w ramach Festiwalu Wyspiańskiego.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Dzień Łuczanowic - Na żołnierską nutę

11 czerwca 2017 r.

W słoneczną niedzielę, 11 czerwca, boisko sportowe Iskra Łuczanowice zamieniło się w piknikowy poligon, a to za sprawą festynu Dzień Łuczanowic na żołnierską nutę, zorganizowanego przez Klub Aneks.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

XV Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzeciom

11 czerwca 2017 r.

Impreza Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom odbyła się już po raz piętnasty! Święto Dzielnicy XIV zgromadziło ponownie mieszkańców w celu wspólnej, bajkowej zabawy.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Dni Nowej Huty

10 czerwca 2017 r.

Nasz Ośrodek wziął udział w obchodach Dni Nowej Huty. Na najmłodszych nowohucian czekało malowanie buziek, skręcanie baloników, ogromne bańki mydlane. W tłumie nietrudno było wypatrzyć cyrkowców na szczudłach z Klubu 303, a na scenie wystąpili m.in. nasz zespół baletowy Gaduły z Klubu Zgody oraz Grupa Poetica działająca przy Klubie Dukat.

więcej zdjęć...

Fot. M. Smolik
Fot. M. Smolik
Fot. M. Smolik

Balonowy Piknik z Mistrzem Janem

10 czerwca 2017 r.

W czerwcowy, sobotni poranek przy Klubie Krzesławice zapanowało balonowe szaleństwo. Na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji: balonowa sztafeta, mokra balonówka (siatkówka balonami wypełnionymi wodą) oraz balonowe animacje z chustą klanza. Jak przystało na artystyczny klimat miejsca, przygotowane zostały balonowe rozmaitości plastyczne, w ramach których można było stworzyć balonowego stworka, balonowego kwiatka, miecz jak również ulubione zwierzątko. A wszystko to w miłej, rodzinnej, piknikowej atmosferze.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Rodzinka na Dzikim Zachodzie

9 czerwca 2017 r.

Od kilku lat Klub Mirage świętuje Dzień Rodziny w sposób szczególny, jako że dewizą Klubu jest hasło „Mirage – rodzinne klimaty”. Co roku wielopokoleniowa impreza odbywa się w innym temacie. W tym roku rodziny mistrzejowickie zostały zaproszone na Dziki Zachód. Podczas spotkania można było nauczyć się tańca kowbojskiego, spróbować sił w różnych konkurencjach sprawnościowych i obejrzeć pokaz baniek mydlanych. Na uczestników czekały nagrody, słodki poczęstunek i wiele innych atrakcji. Impreza upłynęła beztrosko, kolorowo i radośnie.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Taneczne powitanie lata

8 czerwca 2017 r.

Tradycją stało się, że mistrzejowiccy seniorzy tanecznym krokiem witają lato. Tak też było w tym roku. Przy muzyce zespołu Szwajca Band bawiono się w Klubie Mirage w czwartek aż do późnych godzin nocnych, co może potwierdzać, że zabawa była znakomita.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Dogoterapia - niezwykły gość w Klubie Dukat

7 czerwca 2017 r.

7 czerwca, w ramach Klubu Rodziców naszą rodzinną Baby Cafe odwiedzili wspaniali goście. Zajęcia poprowadziła Pani Barbara Stępak, która zawodowo zajmuje się dogoterapią. Towarzyszył jej psi terapeuta rasy labrador, który wabi się Lilu. Zarówno dzieci jak i rodzice mieli szansę zobaczyć, że pies to nie tylko cudowny towarzysz spacerów i najlepszy przyjaciel, ale również przewodnik, opiekun i nauczyciel.

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Kosmiczna wioska – trzecie spotkanie Kreatywnych ekopodróży

7 czerwca 2017 r.

Na trzecich zajęciach w Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (partnera projektu), które organizujemy dzięki hojności International Paper Polska, udaliśmy się w podróż w przyszłość oraz wybraliśmy w daleki kosmos, odwiedzając Układ Słoneczny i nie tylko.

więcej zdjęć...

Fot. SPNH
Fot. SPNH
Fot. SPNH

STRONA 1/118

 

 

 

WCZYTYWANIE