Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Spotkanie z Mikołajem w Klubie Dukat

3 grudnia 2019 r.

Czy wiecie, że z początkiem grudnia Klub Dukat przysypał kolorowy śnieg? Tak, to nie żart. 3 grudnia do Klubu miał przybyć niezwykły gość, a ponieważ na zewnątrz na razie śniegu brak, trzeba było odpowiednio przygotować Klub i jego otoczenie. Na dzieci, rodziców, babcie i dziadków, którzy przybyli w tym dniu do Klubu czekało wyzwanie – „Zimowa zagadka”. Były tańce, dekorowanie choinki i odśnieżanie drogi dla ważnego gościa. Należało także posegregować listy, które pogubiły leśne skrzaty. Na szczęście wszystkie zadania zostały wykonane, zagadka rozwiązana, a do Klubu przybył oczywiście wyczekiwany Święty Mikołaj, który wręczył najmłodszym słodkie prezenty.

więcej zdjęć...

fot. Ilona Filus
fot. Ilona Filus
fot. Ilona Filus

Kombinator twórczy - finał

29 listopada 2019 r.

W wesołym i tajemniczym klimacie andrzejkowym odbyło się spotkanie finałowe projektu Kombinator twórczy, który był częścią programu minigrantów „Działamy lokalnie” ArcelorMittal Poland S.A.. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty, a działania realizowane były w jednym z 13 klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta – partnera projektu - w Klubie Krzesławice.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wersalikowa zabawa andrzejkowa

28 listopada 2019 r.

Niezwykłe zabawy, zaczarowane bańki, wróżby oraz piękne malunki na buziach i rączkach, to tylko kilka z atrakcji jakie przygotował dla dzieciaków, podczas tegorocznego andrzejkowego wieczoru, Klub Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Zajęcia o zdrowym odżywianiu w Klubie Dukat

27 listopada 2019 r.

27 listopada w Klubie Rodziców w Klubie Dukat odbyły się zajęcia o zdrowym odżywianiu Smacznie, zdrowo, kolorowo. Dzieci wraz z rodzicami nauczyły się przygotowywać pastę z łososia pod czujnym okiem prowadzącej warsztat dietetyczki.

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Kombinator twórczy - Tkanina

23 listopada 2019 r.

W sobotę 23 listopada w Klubie Krzesławice odbył się ostatni warsztat projektu  Stowarzyszenia Przyjaciół Nowej Huty, zatytułowany Kombinator Twórczy, w ramach którego uczestnicy pracowali z wykorzystaniem takich materiałów jak papier, drewno i tkanina.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Pluszowego Misia w Klubie Herkules

19 listopada 2019 r.

Pluszowy miś - przyjaciel wszystkich dzieci, doczekał się także swojego święta, które obchodzone jest na całym świecie. Z tej okazji w Klubie Herkules 19 listopada odbyło się spotkanie dla dzieci z ich pluszowymi przyjaciółmi. Po powitaniu i przedstawieniu swoich ulubieńców, dzieci wykonały misiowe opaski z papieru i do końca spotkania bawiły się wesoło jako małe misie. Nie zabrakło wesołych konkursów m.in. naśladowania ruchów niedźwiadka, zagadek o misiach, zabawy chustą klanza oraz zagadek o znanych misiach i tańców - oczywiście w parze z misiami. Wieczór zakończył się misiową dyskoteką oraz misiowymi słodkościami.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akwarelki - plastyczne zajęcia dla dzieci

21 listopada 2019 r.

Takie piękne prace powstają na zajęciach Akwarelki w Klubie Dukat. Tym razem w ruch poszły czarne bristole i pastele. Efekt - sami przyznajcie - bardzo ciekawy!

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Nowa Sztuka Niepodległa - finał konkursu

19 listopada 2019 r.

Nowa Sztuka Niepodległa - pod taką nazwą odbył się tegoroczny konkurs plastyczny w Klubie Dukat, którego finał miał miejsce 19 listopada. Jego celem było ugruntowanie poczucia wielkości historii Polski oraz wzrost nastrojów patriotycznych wśród dzieci. Mali artyści z niezwykłą werwą zabrali się do pracy, co widać było na wykonanych przez nie pracach. Podejmowano różne tematy, takie jak: życie w rodzinie - w małej ojczyźnie, podróże po Polsce, ilustracje do piosenek patriotycznych oraz portret samego marszałka Józefa Piłsudskiego.

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Roczek Klubu Zakole

26 października 2019 r.

W sobotę 26 października w Klubie Zakole mieszkańcy os. Kantorowice i przybyli goście świętowali pierwsze urodziny Klubu. W programie urodzinowego przyjęcia znalazł się występ kwartetu smyczkowego oraz projekcja filmu prezentującego dotychczasową działalność Klubu. Nie zabrakło oficjalnych przemówień oraz symbolicznego zdmuchnięcia świeczki na urodzinowym torcie. Zwieńczeniem wieczoru był monodram w wykonaniu znakomitej aktorki Aldony Jankowskiej zatytułowany „Lataj z Krystyną”.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zakole
fot. Klub Zakole
fot. Klub Zakole

Koncert Moniuszkowski na Wzgórzach Krzesławickich

26 października 2019 r.

Stuosobowy zespół Chóru i Orkiestry Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie pod dyrekcją Marcelego Kolaski i Marka Hampla w sobotni wieczór 26 października wykonał w Kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich dwa z siedmiu cyklów mszalnych autorstwa Stanisława Moniuszki. Koncert odbył się w ramach cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich.

więcej zdjęć...

fot. Art Vivo
fot. Art Vivo
fot. Art Vivo

STRONA 1/154

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE