Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Koncert Pasyjny na Wzgórzach Krzesławickich

25 marca 2017 r.

W sobotę 25 marca w ramach cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich odbył się Koncert Pasyjny, który był muzycznym przedstawieniem męki Jezusa Chrystusa, opartym na przesłaniu świadka tamtych wydarzeń - Całunu Turyńskiego. Komentarz a zarazem medytację proklamowanego tekstu o Całunie stanowiła starannie dobrana muzyka w wykonaniu Męskiego Kwartetu Wokalnego Triplum i organisty – Tomasza Soczka.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Smolik
fot. P. Smolik

Czwartek z plastyką: Kwiaty zaklęte w szkle

23 marca 2017 r.

Kwiaty zaklęte w szkle to tytuł spotkania w ramach cyklu Czwartek z plastyką. Uczestnicy poznali technikę malowania na szkle. Autorami prezentowanych prac są: Julia Jóźwik, Milena Sokołowska, Zosia Kościółek i Julia Bochenek.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Warsztaty ceramiczne

23 marca 2017 r.

Na prośbę Przedszkola 105 instruktorzy Klubu Mirage zorganizowali warsztaty ceramiczne. Dzieci znakomicie poradziły sobie z trudną materią, jaką jest glina, z której wykonały serwetniki na okoliczność zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Po ich wypaleniu, pomalowaniu i zapakowaniu powstaną piękne prezenty dla rodziców.

więcej zdjęć...

Fot. Klub Mirage
Fot. Klub Mirage
Fot. Klub Mirage

Akademia Aflatoun

22 marca 2017 r.

W marcu odbyły się w Klubie Aneks dwa połączone spotkania Akademii Aflatoun organizowanej przez Ośrodek Kultury Kraków–Nowa Huta. 

Pierwsze spotkanie miało uświadomić uczestnikom wagę planowania oraz podziału obowiązków podczas pracy w grupie. Drugie było związane z prawami człowieka, w szczególności prawami dzieci.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Unikanie zagrożeń

21 marca 2017 r.

Każde dziecko musi wiedzieć, że jego bezpieczeństwo jest rzeczą bardzo ważną i w związku z tym powinno znać zasady postępowania w różnych miejscach, czy w różnych sytuacjach życiowych, aby uniknąć zagrożeń jakie mogą w nich wystąpić. Temu tematowi poświęcone było spotkanie profilaktyczne w Klubie Jedność dla dzieci i młodzieży ze Strażą Miejską Miasta Krakowa.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

MIĘDZY MNĄ A TOBĄ - niezwykły recital Laury Łącz

20 marca 2017 r.

Pierwszy dzień astronomicznej wiosny pozostanie - dla wielu uczestników Nowohuckiej Akademii Seniora oraz dla zaproszonej z całego Krakowa, przybyłej licznie publiczności - niezapomniany. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta i Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty zorganizowali w poniedziałek 20 marca niezwykły recital, znanej z ekranu telewizyjnego i kinowego, aktorki i pisarki Laury Łącz.

więcej zdjęć...

Fot. SPNH
Fot. SPNH
Fot. SPNH

Warsztaty na Księżycu - międzynarodowe warsztaty teatralne

13-18 marca 2017 r.

Już po raz szósty spotkali się aktorzy Teatru Zeotrope z Francji i młodzież cyrkowa z Klubu 303. Tym razem jednak międzynarodowe spotkanie miało charakter otwarty, a aktorzy i cyrkowcy zaprosili do współpracy mieszkańców Krakowa. Podczas marcowego spotkania odbyły się otwarte międzynarodowe warsztaty teatralne dla gimnazjalistów, licealistów, studentów.

więcej zdjęć...

Fot. Sandrine Marchial - Studio 6 - Lyon
Fot. Sandrine Marchial - Studio 6 - Lyon
Fot. Sandrine Marchial - Studio 6 - Lyon

Fitness w rytmach folk

18 marca 2017 r.

Po raz kolejny Klub Mirage gościł miłośniczki zdrowego i aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Energetyczna zumba, latinoaerobic z elementami pilatesu rozgrzał panie a później było już coraz bardziej gorąco. DJ Maros muzycznie ubarwił wieczór a niespodziewana wizyta Lajkonika i jego naznaczenie szczęśliwą buławą wywołały wśród uczestniczek niczym nieopanowany entuzjazm.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Sobotnie poranki z plastyką i teatrem - Zagubiona owieczka

11 marca 2017 r.

To, że w życiu trzeba być pracowitym, prawdomównym i wytrwałym to tylko kilka wymienionych mądrości płynących z przedstawienia pt. Zagubiona owieczka, który został zaprezentowany 11 marca br. w Klubie Krzesławice w ramach cyklu Sobotnie poranki z teatrem i plastyką.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Wszystko dla Pań

10 marca 2017 r.

Dzień Kobiet na stałe wpisał się w program wydarzeń w Klubie Herkules, gdzie już od kilku lat w okolicach 8 marca spotykają się mieszkanki Branic i okolicznych osiedli, aby choć na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i uczcić razem święto wszystkich Pań. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem Wszystko dla Pań, a zaproszenie na spotkanie licznie przyjęły panie z Branic, Ruszczy, Przylasku Rusieckiego.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

STRONA 1/113

 

 

 

WCZYTYWANIE