Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Wiwat Wakacje

15 czerwca 2019 r.

W piękne słoneczne popołudnie 15 czerwca, podczas 59. koncertu z cy6klu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Wiwat Wakacje, na scenie przy Zalewie Nowohuckim wystąpili laureaci konkursu Żonkilowy Song, zespół Jakubowe Muszelki oraz ulubieniec krakowskiej publiczności Jacek Wójcicki.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Wernisaż wystawy Świat jest piękny w Klubie Mirage

14 czerwca 2019 r.

14 czerwca br. w Klubie Mirage otwarto zbiorową wystawę malarstwa studentek zajęć rysunku Nowohuckiej Akademii Seniora prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta. Wystawa Świat jest jest piękny jest podsumowaniem rocznej pracy Małgorzaty Lasoty, Krystyny Eminowicz, Grażyny Lis, Swietłany Morgun-Graniewskiej i Małgorzaty Privsek-Żmudy pod kierunkiem artystycznym Ingi Suminy-Ruty. W trakcie wernisażu z muzyką filmową wystąpił Golden Duet.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Niezapomniane lata PRL-u - Dzień Łuczanowic

9 czerwca 2019 r.

Klub Aneks, organizator corocznego festynu rodzinnego, zabrał mieszkańców w przeszłość - do lat 1945-1989. Boisko sportowe Iskra Łuczanowice swoim wystrojem miało oddać charakter stylu lat PRL-u. Na mieszkańców czekały liczne występy artystyczne, konkursy i atrakcje.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Nasze stoisko na Dniach Magistratu

9 czerwca 2019 r.

W piękną niedzielę 9 czerwca nasz Ośrodek gościł na Dniu Otwartym Magistratu, który z okazji 70-lecia Nowej Huty odbywał się także przy Urzędzie Miasta Krakowa na os. Zgody. Na naszym stoisku można było wziąć udział w rozmaitych warsztatach artystycznych, poszaleć z cyrkowcami z Klubu 303, pobawić się chustą animacyjną czy rozwiązać kulturalną krzyżówkę. Wszyscy, którzy odwiedzili nasze stoisko otrzymali także różnorodne gadżety promocyjne. 

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta na Dniach Nowej Huty

8 czerwca 2019 r.

Nie mogło zabraknąć naszego stoiska na Dniach Nowej Huty, gdzie wraz z innymi, zaprzyjaźnionymi nowohuckimi instytucjami kultury zorganizowaliśmy dla mieszkańców liczne warsztaty artystyczne, animacje i konkursy. Na scenie zaprezentował się nasz Zespół Baletowy Gaduły. Cieszą nas ogromnie te spotkania z nowohucianami, podczas których możemy podzielić się tym co robimy i poznać potrzeby i oczekiwania kulturalne mieszkańców miasta.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Kosmiczne Święto Czyżyn

8 czerwca 2019 r.

Kosmiczne animacje i warsztaty, niezwykle pokazy artystyczne i wspaniały koncert zespołu Abraxas. Mnóstwo kolorowych stanowisk, a wśród nich malowanie kosmicznych toreb, budowanie kosmicznych Czyżyn, atrakcje przygotowane przez Dzielnicę XIV Czyżyny, Spółdzielnię Mieszkaniową Czyżyny i Klub 303 oraz służby Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej. Długie kolejki ustawiały się oczywiście przed dmuchanymi zjeżdżalniami i basenami. To wszystko i wiele wiele więcej czekało na mieszkańców Krakowa podczas tegorocznej edycji Święta Czyżyn.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Dzień Dziecka w Klubie Pod Kasztanami

7 czerwca 2019 r.

Z ogromną satysfakcją pragniemy podzielić się wrażeniami z imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się w Klubie Pod Kasztanami 7 czerwca. Były to dwie godziny wyśmienitej zabawy, pełnej ruchu, aktywności z chustą Klanza, warsztatów artystycznych oraz drobnych upominków. Młodzi Klubowicze przyszli z kieszeniami pełnymi dobrego humory i niespożytej energii. Wszystko to uniosły dzielne animatorki - studentki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie z Koła Animatorów Społeczności Lokalnej.

więcej zdjęć...

fot. K. Chaczko
fot. K. Chaczko
fot. K. Chaczko

Truskawkowy Dzień Dziecka 2019

6 czerwca 2019 r.


Truskawkowy Dzień Dziecka już na stałe wpisał się w pejzaż „zagłębia truskawkowego” w os. Chałupki. W upalne przedpołudnie 6 czerwca w Klubie Karino przy ul. Truskawkowej odbyła się impreza dla dzieci, której głównymi bohaterami były truskawki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

2 czerwca 2019 r.

Słońce, radość i zabawa – tak było podczas Pikniku Rodzinnego w Klubie Zakole. W niedzielę 2 czerwca od godz. 15 na Błoniach Kantorowickich pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy, by wspólnie świętować ten wspaniały dzień. Podczas festynu na scenie można było podziwiać występy artystyczne i skorzystać z różnych atrakcji przygotowanych przez Organizatorów - Klub Zakole i Stowarzyszenie "Nasze Kantorowice".

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Parcelacja i mleczarstwo w Galicji, czyli rozmaitość łuczanowickich warsztatów w II połowie maja

22 i 28 maja 2019 r.

W dniach 22 i 28 maja 2019 roku odbyły się w Klubie Aneks  kolejne spotkania projektu „Mycielscy – hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”, którego działania są finansowanego przez Instytut Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/148

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE