Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Humor w kapeluszu, czyli Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

8 marca 2020 r.

To jeden z sympatyczniejszych nowohuckich zwyczajów ostatnich lat. Z nastaniem marca w Klubie Dukat spotykają się mieszkanki i mieszkańcy Grębałowa, by wspólnie świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn. W tym roku wydarzenie odbyło się dokładnie w dniu damskiego święta.

więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

Dzień Kobiet w Klubie Aneks

6 marca 2020 r.

W klimacie lat 20-tych i 30-tych świętowały w tym roku swój dzień mieszkanki Łuczanowic, co podkreśliły także eleganckie stroje wzorowane na modzie tamtych lat. Ze specjalnym programem artystycznym dla Pań wystąpili aktorzy Piotr Piecha i Jarosław Szwec.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Dzień Kobiet w Klubie Zakole

4 marca 2020 r.

4 marca zaprosiliśmy do Klubu Zakole panie z krakowskich Kantorowic. Śpiewająco przywitał je kierownik Klubu - Jarosław Szwec, aktor Teatru Ludowego, który podczas swojego występu zaśpiewał znane i lubiane piosenki, oczywiście o kobietach i dla kobiet. Gwiazdą wieczoru był jednak Marcin Daniec, który rozbawił wszystkich do łez.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Zapomniane smaki Krakowa - warsztaty tradycji kulinarnych

4 marca 2020 r.

Panie należące do działającej przy Klubie Jedność grupy obrzędowej Nasze Pokolenia poprowadziły spotkanie edukacyjne Zapomniane smaki Krakowa, dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 142 w Krakowie. Panie opowiadały co się dawniej jadło - jak wyglądała kuchnia, jak się gotowało i piekło, jak przechowywało produkty, jakie smaki zapamiętały z tamtego okresu.

więcej zdjęć...

fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność

Artystyczne klimaty w Klubie Mirage

28 lutego 2020 r.

28 lutego upłynął w Klubie Mirage w przyjemnym artystycznym klimacie za sprawą wernisażu wystawy prac malarskich autorstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń oraz koncertu muzyki jazzowej. Na wystawie podziwiać można obrazy o różnorodnej tematyce m. in: akty, konie, pejzaże wykonane w akrylu i oleju. Malarki to pełne pasji kobiety, które spełniają swe młodzieńcze marzenia pokazując to co kochają, co je relaksuje i co wprawną ręką tworzą. Tradycyjnie już, otwarciu wystawy w Klubie Mirage towarzyszył koncert. Tym razem goście usłyszeli standardy jazzowe w wykonaniu Trio Mariusza Wajdy. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Cyrkowi Przyjaciele Klubu 303

22 lutego 2020 r.

W sobotni wieczór w Klubie 303 spotkały się trzy pokolenia cyrkowych przyjaciół - wychowanków Klubu. Zgromadzeni mogli zobaczyć nietuzinkowe pokazy: akrobatyki na lollipopie, kole cyra i chińskim maszcie, program na rowerze ekwilibrystycznym, pokazy żonglerskie, fireshow oraz ledshow. Nie zabrakło czasu by posłuchać klimatycznej muzyki podczas koncertów, a także po prostu pobyć ze sobą jak prawdziwi cyrkowi przyjaciele.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Babski Comber w Klubie Karino

18 lutego 2020 r.

18 lutego - już po raz piąty - Klub Karino zorganizował na zakończenie karnawału Babski Comber. Inscenizacja dawnych zwyczajów w wykonaniu Grupy Obrzędowej z Chałupek, kuglarski pokaz popularnych kobiecych zawodów, występ zespołów Nutki i Kościelanki oraz przygotowane specjalnie na tę okazję przez grupę Aktywnych Kobiet z Klubu Karino ciepłe pączki, faworki, karnawałowe róże i rogaliki, pozwoliły hucznie i słodko podsumować karnawał.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Pierwszy bal karnawałowy w nowym Klubie Zgody

15 lutego 2020 r.

Klub Zgody zaprosił dzieci do swojej nowej siedziby na karnawałową imprezę dla dzieci. W programie spotkania znalazły się gry, konkursy, malowanie twarzy, zmywalne tatuaże oraz liczne zabawy integracyjne.

więcej zdjęć...

fot. Karolina Chaczko
fot. Karolina Chaczko
fot. Karolina Chaczko

Cyrkomotoryka w Klubie 303

Od lutego w Klubie 303 wystartowały nowe zajęcia dla rodziców z dziećmi. Cyrkomotoryka jest twórczym rozwinięciem popularnej metody pracy z małymi dziećmi Weroniki Sherborne. Pozwala wspierać rozwój człowieka oraz działać terapeutycznie, wykorzystując najbardziej uniwersalny język – mowę ciała i podstawowe formy kontaktu międzyludzkiego, takie jak dotyk, ruch czy wzajemne relacje fizyczne.

więcej zdjęć...

fot. Klub 303
fot. Klub 303
fot. Klub 303

Warsztaty Orfeo&Majnun podczas Ferii z Klubem 303

6 lutego 2020 r.

Jedną z trakcji podczas tegorocznych Ferii w Klubie 303 były warsztaty z budowania lalek zwierząt. Przygotowane przez dzieci lalki wezmą udział w wielkiej paradzie Orfeo&Majnun, która odbędzie się w czerwcu w Krakowie.

więcej zdjęć...

fot. Klub 303
fot. Klub 303
fot. Klub 303

STRONA 1/158

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE