Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Szycie maseczek w Klubie Aneks

Również Klub Aneks podjął się szycia maseczek w czasie #zostańwdomu. Gotowe maseczki ochronne przekazywane są do Hospicjum św. Łazarza - dla opiekunów i ich podopiecznych. Klub przygotował także film instruktażowy, jak wykonać maseczkę w domu. Film można obejrzeć TUTAJ.

więcej zdjęć...

Klub Herkules dołącza do akcji szycia maseczek

Do Klubu Karino szyjącego maseczki dołączył Klub Herkules. Wspólnymi siłami można zdziałać więcej. Maseczki przekazywane będą strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej zdjęć...

fot. Klub Herkules
fot. Klub Herkules
fot. Klub Herkules

Klub Karino szyje maseczki

W odpowiedzi na potrzeby czasu pandemii, Klub Karino zainicjował w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta szycie maseczek. Ze względu na brak atestów nie mogą one zostać przekazane do szpitali, ale trafiają do seniorów, osób opiekujących się nimi, osób ubogich oraz do strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Humor w kapeluszu, czyli Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

8 marca 2020 r.

To jeden z sympatyczniejszych nowohuckich zwyczajów ostatnich lat. Z nastaniem marca w Klubie Dukat spotykają się mieszkanki i mieszkańcy Grębałowa, by wspólnie świętować Dzień Kobiet i Mężczyzn. W tym roku wydarzenie odbyło się dokładnie w dniu damskiego święta.

więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

Dzień Kobiet w Klubie Aneks

6 marca 2020 r.

W klimacie lat 20-tych i 30-tych świętowały w tym roku swój dzień mieszkanki Łuczanowic, co podkreśliły także eleganckie stroje wzorowane na modzie tamtych lat. Ze specjalnym programem artystycznym dla Pań wystąpili aktorzy Piotr Piecha i Jarosław Szwec.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Dzień Kobiet w Klubie Zakole

4 marca 2020 r.

4 marca zaprosiliśmy do Klubu Zakole panie z krakowskich Kantorowic. Śpiewająco przywitał je kierownik Klubu - Jarosław Szwec, aktor Teatru Ludowego, który podczas swojego występu zaśpiewał znane i lubiane piosenki, oczywiście o kobietach i dla kobiet. Gwiazdą wieczoru był jednak Marcin Daniec, który rozbawił wszystkich do łez.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Zapomniane smaki Krakowa - warsztaty tradycji kulinarnych

4 marca 2020 r.

Panie należące do działającej przy Klubie Jedność grupy obrzędowej Nasze Pokolenia poprowadziły spotkanie edukacyjne Zapomniane smaki Krakowa, dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 142 w Krakowie. Panie opowiadały co się dawniej jadło - jak wyglądała kuchnia, jak się gotowało i piekło, jak przechowywało produkty, jakie smaki zapamiętały z tamtego okresu.

więcej zdjęć...

fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność
fot. Klub Jedność

Artystyczne klimaty w Klubie Mirage

28 lutego 2020 r.

28 lutego upłynął w Klubie Mirage w przyjemnym artystycznym klimacie za sprawą wernisażu wystawy prac malarskich autorstwa Bożeny Chłopeckiej i Anny Cichoń oraz koncertu muzyki jazzowej. Na wystawie podziwiać można obrazy o różnorodnej tematyce m. in: akty, konie, pejzaże wykonane w akrylu i oleju. Malarki to pełne pasji kobiety, które spełniają swe młodzieńcze marzenia pokazując to co kochają, co je relaksuje i co wprawną ręką tworzą. Tradycyjnie już, otwarciu wystawy w Klubie Mirage towarzyszył koncert. Tym razem goście usłyszeli standardy jazzowe w wykonaniu Trio Mariusza Wajdy. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Cyrkowi Przyjaciele Klubu 303

22 lutego 2020 r.

W sobotni wieczór w Klubie 303 spotkały się trzy pokolenia cyrkowych przyjaciół - wychowanków Klubu. Zgromadzeni mogli zobaczyć nietuzinkowe pokazy: akrobatyki na lollipopie, kole cyra i chińskim maszcie, program na rowerze ekwilibrystycznym, pokazy żonglerskie, fireshow oraz ledshow. Nie zabrakło czasu by posłuchać klimatycznej muzyki podczas koncertów, a także po prostu pobyć ze sobą jak prawdziwi cyrkowi przyjaciele.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Babski Comber w Klubie Karino

18 lutego 2020 r.

18 lutego - już po raz piąty - Klub Karino zorganizował na zakończenie karnawału Babski Comber. Inscenizacja dawnych zwyczajów w wykonaniu Grupy Obrzędowej z Chałupek, kuglarski pokaz popularnych kobiecych zawodów, występ zespołów Nutki i Kościelanki oraz przygotowane specjalnie na tę okazję przez grupę Aktywnych Kobiet z Klubu Karino ciepłe pączki, faworki, karnawałowe róże i rogaliki, pozwoliły hucznie i słodko podsumować karnawał.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

STRONA 1/158

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE