Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Święto plonów Dzielnicy XVIII Nowa Huta we Wróżenicach

18 sierpnia 2019 r.

Piękna pogoda dopisała mieszkańcom Dzielnicy XVIII Nowa Huta, świętującym we Wróżenicach tegoroczne dożynki. Po wielu miesiącach wytężonej pracy na roli nadszedł czas na podziękowania za pozyskane plony i wspólną biesiadę.

więcej zdjęć...

fot. P. Kalina
fot. P. Smolik
fot. P. Kalina

Nowa Huta na 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej

14 sierpnia 2019 r.

70-lecie Nowej Huty - takie hasło towarzyszyło prezentacjom artystycznym podczas 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej. Nową Hutę reprezentował Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Nowohuckie Centrum Kultury. Na scenie Targów, zlokalizowanej tuż obok Wieży Ratuszowej na Rynku Głównym wystąpiło 6 zespołów działających przy klubach Ośrodka: Jędrusie z Klubu Jędruś, Jarzębiny z Klubu Karino, Nasze Pokolenia z Klubu Jedność, Kościelanki z Klubu Pod Kasztanami, Krzesławianki z Klubu Krzesławice, Nutki z Klubu Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Cyrkowcy z Klubu 303 w Villeurbanne

Starsza grupa Cyrkowców z Klubu 303 spędziła część lipca w Villeurbanne we Francji, gdzie wzięła udział w Projekcie MONSTER. Próby w międzynarodowym i międzypokoleniowym gronie we współpracy z teatrem Cie Zeotrope, zaowocowały plenerowym widowiskiem Monster. 

więcej zdjęć...

fot. Sandrine Marichal
fot. Sandrine Marichal
fot. Sandrine Marichal

Cyrk-O-Maniacy w Weimarze

lipiec 2019 r.

Przez jedenaście dni CYRK-O-MANIACY z Klubu 303 brali udział w Projekcie Trójstronnej Wymiany Młodzieży Cyrkowej, współorganizowanym wraz Association Gwennili, Naphtaline École de Cirque oraz Zirkus Tasifan. Był to czas dobrej zabawy, ciężkiej pracy i odpoczynku w przepięknej okolicy, który przyniósł miłe owoce w postaci nowych znajomości, odkrywania siebie, swojego potencjału, a wszystko zwieńczone zostało cudownym spektaklem cyrkowym.

więcej zdjęć...

fot. Klub 303
fot. Klub 303
fot. Klub 303

Akcja Lato 2019 w Klubie Wersalik

1-26 lipca 2019 r.

Wrotkarnia, warsztaty plastyczne, kino, kręgle, laser park, spacer nad Zalew Nowohucki, galeria figur stalowych i Historyland, ścianka wspinaczkowa, wycieczka do Niepołomic i do parku trampolin - to tylko część atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik

Akcja Lato 2019 w Klubie Dukat

24 czerwca - 19 lipca 2019r.

Moc atrakcji przygotowali Instruktorzy Klubu Dukat dla dzieci uczestniczących w tegorocznej Akcji Lato. Kino, sale zabaw, różnorodne warsztaty, wycieczki do parku i ogrodu doświadczeń, szaleństwo na wrotkach i na kręglach, aktywny czas na ściance wspinaczkowej i parku trampolin.


więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

Akcja Lato 2019 w Klubie Herkules

8-19 lipca 2019 r.

Mnóstwo zabawy, zwiedzanie ciekawych miejsc, wyjątkowe warsztaty i sportowe rozrywki czekały na dzieci, które wzięły udział w Akcji Lato z Klubem Herkules. Uczestnicy odwiedzili m.in. HistoryLand, Artetekę, MCK, Jaskinię Solną, wybrali się do Parku Linowego, Laser Parku, na kręgle i na basen.
więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Karino

24 czerwca - 12 lipca 2019 r.

Doskonała zabawa w Parku Trampolin, GoKidz i salach zabaw, wizyta w kinie i gra terenowa, warsztaty w Artetece, zwiedzanie Tauron Areny i rejs gondolą - to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Karino.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Jedność

8-17 lipca 2019 r.

Co łączy historię Polski i klocki LEGO®? Jak powstaje komiks i jak stworzyć swój własny? Jakie przygody czekają w Parku Linowym i czy pokonam lęk wysokości?  To tylko kilka z pytań na jakie odpowiedzi poznawali uczestnicy Akcji Lato w Klubie Jedność. Do tego oczywiście wizyty w kinie, na basenie i wiele różnorodnych warsztatów.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Aneks

8-12 lipca 2019 r.

Akcja Lato z Klubem Aneks to między innymi wizyta w Historylandzie, odlotowe historie w Muzeum Lotnictwa Polskiego i fantastyczny rejs po Wiśle. Do tego kino, warsztaty komiksowe i wiele innych ciekawych atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/150

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE