Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Wystawa Janiny Kort w Klubie Mirage

maj-czerwiec 2017

Do 20 czerwca w galerii Klubu Mirage można oglądać prace Janiny Korty. Artystka z zawodu ekonomistka, malarstwem pasjonuje się od lat wielu lat. Tworzy już od 11 lat, swoje prace (oleje i pastele) prezentuje na wystawach indywidualnych, ale także zbiorowych. Maluje najchętniej portrety, pejzaże, architekturę, martwą naturę, zwłaszcza uwielbiane przez nią kwiaty. Na wystawie w Mirage zobaczymy m. in. autoportret malarki, zimowe pejzaże, kwiaty i martwe natury.

więcej zdjęć...

fot. Mirage
fot. Mirage
fot. Mirage

Przybyli ułani do Aneksu...

22 maja 2017 r.

W Klubie Aneks odbyło się spotkanie uczniów Gimnazjum nr 43 w Luboczy z Ułanami Krakowskiego Szwadronu Ułanów im. J. Piłsudskiego.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Niemieccy samorządowcy w Mirage

18 maja 2017 r.

Klub Mirage gościł grupę niemieckich samorządowców z Gelsenkirchen, zafascynowanych Nową Hutą, jej historią, architekturą i przemianami społecznymi. Program pobytu niemieckiej grupy obejmował spacery po Nowej Hucie z przewodnikiem, zwiedzanie schronów, Muzeum Nowej Huty, Muzeum PRL-u, kościołów oraz debatę na temat współczesnych stosunków polsko–niemieckich i wykład, połączony ze slajdowiskiem Prawda historyczna o Nowej Hucie Adama Gryczyńskiego. Spotkaniu w Klubie Mirage towarzyszyła wystawa fotografii sprzed 20 lat. Tak pięknie o Nowej Hucie , jej historii, początkach, trudnych momentach a zarazem niezwykłości, potrafi opowiadać tylko pan Adam Gryczyński, który za pomocą słów i fotografii urzekł gości z Niemiec.

więcej zdjęć...

fot. Mirage
fot. Mirage
fot. Mirage

Wioska afrykańska – pod piekącym słońcem Czarnego Lądu

17 maja 2017 r.

Tym razem podczas zajęć realizowanych w ramach projektu Kreatywne Ekopodróże młodzież udała się w podróż do gorącej Afryki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Bajkowy piknik z Mistrzem Janem

13 maja 2017 r.

W sobotni majowy poranek w Klubie Krzesławice dzieci i ich rodzice bawili się w artystyczno-bajkowym klimacie.   

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Spotkanie w ramach projektu Aflatoun

10 maja 2017 r.

AFLATOUN to innowacyjny program, którego celem jest podniesienie kompetencji społecznych oraz stopnia zaangażowania społecznego i kreatywności dzieci oraz młodzieży w wieku od 6 do 20 lat. Wdrażany jest w 111 krajach na całym świecie i obejmuje wsparciem ponad 2 miliony osób.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Konkurs recytatorski

10 maja 2017 r.

Klubie Aneks odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego Mój świat, którego motywem przewodnim w tym roku była Rodzina w twórczości polskich poetów.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Piżama Party

28 kwietnia 2017 r.

W kolorowych piżamkach bawiły się Panie podczas imprezy w Klubie Herkules. Tematyczna impreza na stałe już wpisała się w program wydarzeń w Klubie, a moc atrakcji, którą przygotował dla uczestniczek prowadzący sprawiła, że nikt nie był tego wieczoru w sennym nastroju.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Konkurs recytatorski "Mój Świat" dla szkół podstawowych

26 kwietnia 2017 r.

Już po raz siedemnasty Klub Aneks zaprosił uczniów nowohuckich szkół podstawowych do udziału w konkursie recytatorskim Mój świat.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Siódme warsztaty Aflatoun - Kolaż potrzeb

25 kwietnia 2017 r.

Podczas kolejnych warsztatów w ramach programu Aflatoun uczestnicy tworzyli Kolaż potrzeb. Uczestnicy uświadomili sobie, że zabezpieczenie podstawowych potrzeb jest ważne nie tylko do przeżycia dzieci, ale do ich godnego życia, rozwoju, umożliwienia współuczestnictwa oraz do ochrony przed krzywdą.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/116

 

 

 

WCZYTYWANIE