Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Koncert, warsztaty i wspólne śpiewanie – Noc Poezji w Klubie Herkules

12 października 2019 r.

W piękny jesienny wieczór pachnący suchymi liśćmi i poezją, w Klubie Herkules zebrali się uczestnicy niezwykłego wydarzenia realizowanego w ramach Nocy Poezji, na które złożyły się dwa koncerty i warsztaty.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Drugie spotkanie z poezją migową w Klubie Jędruś

12 października 2019 r.

12 października w Klubie Jędruś odbył się wyjątkowy wieczór poetycki. „Nowohucka Noc Poezji Migowej”, czyli spotkanie, w którym poezję znaną osobom posługującym się językiem werbalnym połączono z poezją języka migowego, zorganizowano w ramach krakowskiej Nocy Poezji 2019. Druga edycja wydarzenia skupiona była wokół twórczości Juliana Tuwima.

więcej zdjęć...

fot. J. Augustyniak
fot. J. Augustyniak
fot. J. Augustyniak

Mój Świat dla Tuwima

8-12 października 2019 r.

Kilkudziesięciu uczniów początkowych klas szkół podstawowych oraz przedszkolaków z krakowskich i podkrakowskich placówek edukacyjnych wzięło udział w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego Mój Świat, realizowanego w ramach Nocy Poezji 2019. Finał konkursu odbył się 12 października br. w Klubie Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowa Huta na nowo odkryta

6 października 2019 r.

Powrót do przeszłości, czyli wycieczka zabytkowymi autobusami, stanowiła jedną z atrakcji wydarzenia, w którym udział wzięli uczestnicy trwającego projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie”. Projekt, mający na celu ułatwienie dostępu do oferty kulturalnej mieszkańcom peryferyjnych osiedli Krakowa, realizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

O naturze drewna w Klubie Krzesławice

5 października 2019 r.

Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty oraz Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprosili dzieci ze szkół podstawowych do udziału w drugich warsztatach w ramach bezpłatnego projektu Kombinator Twórczy.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Finał XXII edycji konkursu Ogródek przed domem

29 września 2019 r.

Już po raz 22. wybrano najpiękniejsze przydomowe ogródki we wschodniej części Krakowa. Wyniki pokazały, że tegoroczne jury miało wyjątkowo trudne zadanie, a dbałość o najbliższe otoczenie staje się coraz popularniejsza. Finał XXII edycji konkursu „Ogródek przed domem” odbył się 29 września 2019 r. w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak

Rodzinne pożegnanie lata w Klubie Dukat

28 września 2019 r.

W sobotnie popołudnie 28 września uroczyście, kolorowo, plastycznie, gimnastycznie, owocowo, z uśmiechem pożegnaliśmy lato w Klubie Dukat. Jednocześnie spotkanie było okazją do zaprezentowania tegorocznej oferty zajęć Klubu.

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Strefa Aktywnego Seniora w ramach akcji 60+ Kultura

28 września 2019 r.

Klub Mirage odpowiedział na zaproszenie Ministra Kultury i w ostatnią sobotę września zaprosił seniorów do Strefy Aktywnego Seniora w ramach programu „60+kultura”.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Międzypokoleniowe sprzątanie świata w Klubie Jedność

23 września 2019 r.

Właściwych nawyków dotyczących ekologii trzeba się uczyć od najmłodszych lat. Pamiętają o tym instruktorzy Klubu Jedność i seniorki związane z Klubem, którzy zaprosili dzieci z os. Wolica do wspólnej międzypokoleniowej akcji sprzątania najbliższego otoczenia. Zebrane odpady posegregowane zostały do odpowiednich pojemników, dzieci wykonały także tematyczne prace plastyczne.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowa Huta. Dlaczego Nie?! zagrała po raz 60-ty na 70-lecie Nowej Huty

22 września 2019 r.

W niedzielny wieczór, w sercu Nowej Huty - Alei Róż - na zakończenie weekendowej akcji Zajrzyj do Huty odbył się jubileuszowy koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Wydarzenie, zatytułowane Nowa Huta. Miasto Boga wpisane było do kalendarza krakowskich obchodów 70-lecia istnienia najmłodszej części Krakowa, a nowohucka historia wielokrotnie wybrzmiewała w trakcie koncertu.

więcej zdjęć...

fot. P. Kalina
fot. P. Kalina
fot. P. Kalina

STRONA 1/152

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE