Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

NOWA HUTA NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH SZTUKI LUDOWEJ

9 sierpnia można nas było zobaczyć i usłyszeć na Rynku Głównym w Krakowie podczas inauguracji 42. Międzynarodowych Tragów Sztuki Ludowej. Oto krótka fotorelacja.

więcej zdjęć...

fot. M. Wojtasik
fot. M. Wojtasik
fot. M. Wojtasik

Wakacyjne atrakcje z Klubem Jedność

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z  wakacyjnych przygód z Klubem Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacje z Herkulesem

2-20 lipca 2018 r.

Zakończyły się już tegoroczne zajęcia wakacyjne dla dzieci, które lato spędzają w mieście, realizowane w Klubie Herkules. Trzytygodniowy program przyniósł małym uczestnikom moc atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacyjne przygody z Klubem Aneks

9-13 lipca 2018 r.

Muzeum motyli, warsztaty teatralne w MICET i technologiczne w Artetece, do tego oczywiście wizyta w kinie i mnóstwo doskonałej zabawy w Klubie i na placach zabaw - tak minął pierwszy tydzień wakacji w Klubie Aneks. Kolejne wydarzenia w sierpniu.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Plener malarski z Wyspiańskim - Wołkowyja 2018

lipiec 2018 r.

Leżąca w Bieszczadach Wołkowyja była miejscem tegorocznego letniego pleneru malarskiego, zorganizowanego przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta. Temat przewodni podejmowanych działań artystycznych stanowiła twórczość Stanisława Wyspiańskiego.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Artystyczne klimaty w Zesławicach

23 czerwca 2018 r.

W ostatni weekend czerwca, jak co roku, krakowskie Zesławice świętowały swoje dni. Piknik Rodzinny - w tym roku pod hasłem „Artystyczne Zesławice” - przyciągnął licznie mieszkańców osiedla. Przybyło wielu gości zaprzyjaźnionych z osiedlem. Pomimo pochmurnej pogody, nie zabrakło atrakcji dla dzieci, o które zadbali organizatorzy imprezy: Stowarzyszenie Przyjaciół Zesławic i Okolicy „Bez Granic”, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej – Program Aktywności Lokalnej – „Po prostu ZiK”.

więcej zdjęć...

fot. K. Szymańska-Polek
fot. K. Szymańska-Polek
fot. P. Smolik

55. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! – Koncert Witajcie Wakacje!

22 czerwca 2018 r.

W piątek 22 czerwca zakończył się rok szkolny i rozpoczęły upragnione przez wielu wakacje. Na wspólne powitanie wakacji zaprosili mieszkańców Krakowa organizatorzy cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!. Pomimo dużego ochłodzenia i wiszących cały dzień nad Krakowem chmur, publiczność nie zawiodła – pod scenę na Plantach Bieńczyckich przybyli seniorzy, dorośli oraz licznie rodzice z dziećmi.Na scenie wystąpili Krakowska Orkiestra Staromiejska, laureaci konkursu Żonkilowy song oraz goście wieczoru - zespół Trebunie Tutki.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Piracki Dzień Grębałowa

17 czerwca 2018 r.

W niedzielne popołudnie 17 czerwca bawił się cały Grębałów i okoliczne osiedla. Za nami już kolejny - iście piracki - Dzień Grębałowa! Popołudnie było pełne szalonej zabawy, dzieci wraz z animatorami wariowały podczas pirackich rozgrywek i konkursów a o dobre nastroje publiczności zadbały Grupa Poetica i Grupa Bez Bisów.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Cygański Tabor na Dniu Branic

16 czerwca 2018 r.

16 czerwca 2018 r., już po raz szósty świętowano Dzień Branic w Klubie Herkules. Festyn odbył się w piękne słoneczne sobotnie popołudnie, a tematem przewodnim imprezy był Cygański Tabor.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/134

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE