Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Akcja Lato w Klubie Wersalik

Wakacje to okres najbardziej oczekiwany przez dzieci. Dlatego też Klub Wersalik włączył się w organizację Akcji Lato, by każde z nich mogło odpocząć od szkolnych obowiązków i spędzić czas w sposób aktywny, twórczy i bezpieczny.

więcej zdjęć...

Akcja Lato w Klubie Wersalik
Akcja Lato w Klubie Wersalik
Akcja Lato w Klubie Wersalik

Wielka Parada Smoków

28 sierpnia 2010 r.

Dzieci z Klubu Aneks wzięły udział w X Jubileuszowej PGNiG Wielkiej Paradzie Smoków.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ale kosmos ! - II turnus

2 - 13 sierpnia 2010 r.

W drugiej części projektu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie  Przyjaciół Nowej Huty, a partnerem Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta udział wzięły kluby: Jedność, Karino, Krzesławice oraz Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Projekt trójstronnej wymiany młodzieży - Francja

23 lipca - 1 sierpnia 2010 r.

Grupa Happenerska Nowa Huta nie próżnuje nawet w wakacje. Członkowie GHNH wraz ze swoją opiekunką Magdaleną Florek wzięli udział w projekcie trójstronnej wymianie młodzieży, który odbył się we Francji. 

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ale kosmos ! - I turnus

12 - 23 lipca 2010 r.

Za nami już I turnus z Ale kosmos ! W tej części projektu, którego organizatorem jest Stowarzyszenie  Przyjaciół Nowej Huty, a partnerem Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta udział wzięły kluby: Aneks, Herkules, Jędruś, Ośrodka Kultury oraz Pod Kasztanami.
Na uczestników czekało wiele atrakcji w tym m.in. :
- wyjście na film 3d
- wycieczka do Obserwatorium Astronomicznego UJ
- zajęcia muzealne w Ogrodzie Doświadczeń
- zajęcia warsztatowe podczas wycieczki do Parku Archeologicznego w Bochni.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Plener malarski

26 czerwca - 2 lipca 2010 r.

Tegoroczny plener malarski dobiegł końca. W czasie 6-cio dniowego wyjazdu do Białego Dunajca uczestnicy mieli okazję wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach doskonalących ich artystyczne umiejętności.  Przewodnim motywem zajęć była sztuka Podhala, którą uczestnicy mogli poznawać podczas spotkań z ludowymi twórcami oraz podziwiać podczas wycieczek.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Na Skrzydłach Historii - loty nagrodzonych drużyn

17 czerwca 2010 r.

Zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca w finale V edycji konkursu wiedzy o lotnictwie, zaproszono na loty  samolotami z lotniska Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim.

fot. AG Studio

więcej zdjęć...

fot. AG Studio
fot. AG Studio
fot. AG Studio

Dzień Dziecka

11 czerwca 2010 r.

Na imprezę plenerową z okazji Dnia Dziecka zaprosił Klub Herkules oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Licznie zgromadzeni uczestnicy festynu mogli skorzystać z przygotowanych dla nich wiele atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. MOPS
fot. MOPS
fot. MOPS

Niedziela z Wandą - cz. 1

27 czerwca 2010 r.

Lepszej pogody nie można było sobie wymarzyć. W ostatnią niedzielę czerwca odbył się festyn rodzinny Niedziela z Wandą. Na organizowanej przez Radę Dzielnicy XVIII Nowa Huta i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta imprezie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Bajorek
fot. P. Smolik

STRONA 122/136

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE