Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Zaczarowany młynek - Spotkanie z teatrzykiem ART. RE

12 października 2010 r.

Teatrzykowe poranki z aktorami Teatrzyku Art. RE to niesamowita przyjemność dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Tym razem, jak zawsze z humorem i morałem została opowiedziana dzieciom historia zaczarowanego młynka. Bardzo lubimy te spotkania teatrzykowe, bo za każdym razem sala widowiskowa Klub 303 zamienia się w zupełnie inne, baśniowe miejsce. Odczarowanie sceny następuje dopiero wówczas, gdy spakowani aktorzy opuszczają Klub 303, by opowiedzieć swoją historię czekającym na nich zupełnie innym dzieciom... w jakimś innym przedszkolu, szkole, klubie.  


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pożegnanie lata

17 września 2010 r.

Impreza plenerową Pożegnanie lata zorganizowana przez Klub Mirage,

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Warsztaty dla pań 2

Podczas kolejnych zajęć w ramach Warsztatów dla pań w Klubie Aneks wykonywane były stroiki oraz broszki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Festyn Ekologiczny - Ekoludek-ciepłolubek

28 września 2010 r.

Klub Jedność zaprosił na drugi już w tym roku festyn ekologiczny. Festyn zrealizowany przy współpracy EC Kraków S.A.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zaklęte w dyni - cz. 1

19 września 2010 r.

Branice już po raz kolejny stały się królestwem dyni. W Klubie Herkules odbyła się już VI edycja konkursu Zaklęte w dyni. Konkurs odbył się w trzech kategoriach: kulinarnej, plastycznej i hodowlanej. W każdej kategorii tworzywem twórczym była dynia. W programie imprezy znalazły się również: inscenizacja w wykonaniu zespołu Nutki, występ chórku dziecięcego przy Klubie Herkules, występ Marii Krawczyk założycielki zespołu Małe ważne sprawy.

więcej zdjęć...

fot. M. Jezutek
fot. M. Jezutek
fot. M. Jezutek

27. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! - Koncert na głos i ręce

18 wrzesnia 2010 r.

W Koncercie na Głos i ręce, który odbył się jako kolejne wydarzenie w ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! wystąpił Janusz Radek.

więcej zdjęć...

fot. M. Ziemiańska
fot. M. Ziemiańska
fot. M. Ziemiańska

Akcja Lato w Mieście

Lato w Mieście z Klubem Mirage.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Łuczanowic - Dziki Zachód w Łuczanowicach

12 września 2010 r.

Do Łuczanowic zawitał dziki zachód, gdyż pod takim hasłem odbył się tegoroczny Dzień  Łuczanowic.
Licznie zgromadzeni mieszkańcy Łuczanowic i goście obejrzeli występ zespołu muzyki country, podziwiali układy taneczne zespołu baletowego Gaduły, uczestniczyli w konkursach i zabawach kowbojskich. Najmłodsi tworzyli piękne pióropusze, totemy oraz amulety na szczęście. Starsi rywalizowali m.in. w konkurencjach na najostrzejszego kowboja, ujeżdżali byki i konie, strzelali z łuku.
Wszyscy zaś uczestnicy festynu wzięli udział w oczyszczających rytuałach i nauczyli się tańca kowbojskiego. Festyn zakończył się ok. północy zabawą taneczną z zespołem Format.

więcej zdjęć...

fot. M. Smolik
fot. M. Smolik
fot. M. Smolik

Dożynki Dzielnicowe Kościelniki 2010

22 sierpnia 2010 r.

Na Błoniach Kościelnickich obyły się Dożynki Dzielnicowe. W programie oprócz tradycyjnej Mszy Św. i konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, były występy Zespołu Folklorystycznego Modlniczanki, zespołów dożynkowych: Kościelanki, Nutki, Ambaras i Woliczanki. Dodatkową atrakcją były pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej i Straży Miejskiej i konkursy organizowane przez Klub Kobiet Aktywnych działający przy Klubie Karino Ośrodka Kultury, badania z zakresu osteoporozy, a także wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne. Na zakończenie imprezy odbyła się zabawa taneczna z zespołem Format.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Smolik
fot. P. Smolik

STRONA 126/142

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE