Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Wicie palmy w Klubie Jedność

8 kwietnia 2019 r.

Bukszpan, cis, tuje, kwiaty z krepiny, trawy i wstążki z bibuły stanowiły budulec palmy wielkanocnej, którą uwito 8 kwietnia podczas warsztatów w Klubie Jedność. Palma zdobić będzie wnętrze kościoła pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Wolicy w czasie uroczystości wielkanocnych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

58. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Świat według Hanny Chrzanowskiej

6 kwietnia 2019 r.

Nie tylko słowa otuchy i miłości, ale też wymierne finansowe wsparcie dla cierpiących, popłynęło w sobotni wieczór 6 kwietnia, z nowohuckiego kościoła „Arka Pana” do pacjentów krakowskiego Hospicjum św. Łazarza. Bohaterką dedykowanego Polom Nadziei koncertu z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! była błogosławiona Hanna Chrzanowska.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Malarstwo Wojciecha Pająka

5 kwietnia 2019 r.

Wernisaż połączony z koncertem flecistki Barbary Pieczary zainaugurował w piątek, 5 kwietnia br. wystawę malarstwa Wojciecha Pająka w Galerii M Plus. W pomieszczeniach Klubu Mirage prezentowane są akwarele przedstawiające głównie pejzaże i architekturę. Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia klubu do połowy maja.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Nietuzinkowe warsztaty świąteczne w Klubie Pod Kasztanami

2, 9 kwietnia 2019 r.

Pisanki zdobione cekinami albo metodą decoupage – wtorkowe popołudnia pierwszej połowy kwietnia w Klubie Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta upływały pod znakiem wielkanocnych warsztatów artystycznych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Słomiane wyplatanie w Klubie Jedność

1 kwietnia 2019 r.

Wykonywać niezwykłe ozdoby ze słomy uczyli się uczestnicy warsztatów Słomiane plecionki w Klubie Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Koncert Pasyjny na Wzgórzach Krzesławickich

30 marca 2019 r.

W ostatnią sobotę marca w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich odbył się niezwykły Koncert Pasyjny w wykonaniu artystów Chóru Polskiego Radia pod dyrekcją Marii Piotrowskiej-Bogaleckiej.

więcej zdjęć...

fot. Art Vivo
fot. Art Vivo
fot. Art Vivo

Wiosna - wernisaż wystawy prac Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury

28 marca 2019 r.

28 marca br. w Klubie Zgody odbył się wernisaż prac plastycznych i malarskich członków Małopolskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury. Przybyło na niego wielu seniorów oraz osób zainteresowanych twórczością artystów. Na wystawie prezentowane są pejzaże wiosenne, przygotowane w różnych technikach malarskich.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody
fot. Klub Zgody

Powitanie wiosny w Klubie Jedność

25 marca 2019 r.

Z samodzielnie wykonaną panną Marzanną dzieci z Klubu Jedność pożegnały zimę i powitały tegoroczną wiosnę.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pierwszy Dzień Wiosny w Klubie Karino

21 marca 2019 r.

Zobaczcie jak dzieciaki witały wiosnę w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Anielski głos na Ogrodowym

16 marca 2019 r.

Utwory znane ze scen operowych, a także koncertów światowej sławy wykonawców pop operowych, jak sopranistka Sarah Brightman czy tenor Andrea Bocelli, wybrzmiały w sobotnie popołudnie 16 marca podczas koncertu „Angel’s Voice” w Klubie Wersalik na osiedlu Ogrodowym. Wyśpiewała je dla nowohuckich miłośników muzyki Yuliya Ponomar, anielskim głosem sopranu koloraturowego lirycznego.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 2/146

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE