Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Smerfny Dzień Rodziny

15 czerwca 2018 r.

15 czerwca br. Klub Mirage zaprosił do wspólnej zabawy rodziny z terenu Mistrzejowic. Jako, że klubowi patronuje od kilku lat hasło Mirage - rodzinne klimaty to też Dzień Rodziny to ważne klubowe święto. W tym roku bawiono się smerfnie. Smerfy małe i duże tańczyły, śpiewały, malowały, puszczały gigantyczne bańki mydlane, walczyły balonowymi mieczami, robiły zdjęcia w fotobudce, objadały się smakołykami, brały udział w konkursach i licznych zabawach. Było wszystko to, co smerfy lubią najbardziej.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Taneczne powitanie lata

14 czerwca 2018 r.

Tradycyjnie w czerwcu seniorzy skupieni w Klubie Mirage zanim udadzą się na wakacyjny wypoczynek z rozmachem żegnają wiosnę i tanecznym krokiem witają lato. Tak było również w tym roku. Do tańca przygrywał zespół Szwajca Band.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Wycieczka w Świętokrzyskie

13 czerwca 2018 r.

Grupa seniorów skupionych przy Klubie Mirage odwiedziła województwo świętokrzyskie. Zwiedzili Szydłów, Kurozwęki, podziwiali stado bizonów, a na koniec plażowali nad zalewem w Chańczy.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Hawajski dzień Łuczanowic

10 czerwca 2018 r.

10 czerwca br. przeszedł do historii Łuczanowic jako dzień, w którym mieszkańcy i zaproszeni goście na kilka godzin przenieśli się na gorące, kolorowe i roztańczone wyspy Hawajskie. A to wszystko za sprawą festynu Hawajski Dzień Łuczanowic, zorganizowanego na boisku sportowym Iskra przez Klub Aneks. Iście tropikalna pogoda stanowiła doskonałe tło dla ubranych w hawajskie kostiumy organizatorów, a pobrzmiewające tu i ówdzie powitania „Aloha!” wspaniale oddawały ducha imprezy.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Dni Nowej Huty

9 czerwca 2018 r.

Tłumy nowohucian, gości z innych dzielnic Krakowa i turystów bawiły się podczas Dni Nowej Huty, zorganizowanych w sobotę, 9 czerwca br. Impreza odbyła się w sercu najmłodszej dzielnicy miasta - na terenach zielonych, położonych tuż przy Placu Centralnym im. Ronalda Reagana. Rozrywkę zapewniły przygotowane przez organizatorów atrakcje. Interesującą ofertę zajęć zaprezentowały m.in. instytucje kulturalne, działające na terenie Nowej Huty. Wśród nich ta przygotowana przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Smolik
fot. P. Smolik

Truskawkowy Dzień Dziecka w Klubie Karino

6 czerwca 2018 r.

Corocznie z nadejściem sezonu owocowego, krakowskie osiedle Chałupki staje się centrum truskawkowego świata. To tutaj jak okiem sięgnąć ciągną się pola truskawkowe, a miejscowe gospodynie pieką najlepsze truskawkowe ciasta. Tu także znaleźć można ulicę Truskawkową, a przy niej – Klub Karino, gdzie każdego roku organizuje się Truskawkowy Dzień Dziecka. Tegoroczna edycja festynu odbyła się w środę, 6 czerwca.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Matki w Klubie Jedność

28 maja 2018 r.

Tegoroczne obchody Dnia Matki w Klubie Jedność zachęciły wszystkie mamy, by choć na chwilę oderwały się od powszednich zajęć oraz obowiązków. Podczas imprezy ich pociechy zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły mamom drobne upominki.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Krzesławic z Wyspiańskim

27 maja 2018 r.

Mieszkańcy Krzesławic i okolic, korzystając z prawdziwie letniej pogody, spędzili niedzielne popołudnie 27 maja, licznie uczestnicząc w Dniu Krzesławic z Wyspiańskim. Imprezę zorganizował miejscowy klub, należący do sieci Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ćwierćwiecze Gaduł

26 maja 2018 r.

W tym roku jubileusz 25-lecia istnienia obchodzi Zespół Baletowy Gaduły, działający przy Klubie Zgody Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Z tej okazji, w sobotę 26 maja br., w sali teatralnej Centrum Kultury im. Św. Jadwigi w Krakowie spotkali się byli i obecni członkowie zespołu, sympatycy, rodzice oraz licznie zaproszeni goście.

więcej zdjęć...

fot. AGStudio G. Wawrzonek
fot. AGStudio G. Wawrzonek
fot. AGStudio G. Wawrzonek

Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny dzieciom

26 maja 2018 r.

W sobotę 26 maja 2018 r. już po raz szesnasty mieszkańcy Czyżyn bawili się podczas swojego święta. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, bogaty program artystyczny i wspaniała pogoda sprawiły, że imprezę - zorganizowaną na terenach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 - odwiedziły tłumy.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. OK
fot. Paweł Smolik

STRONA 2/134

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE