Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Waleczne Ferie w Klubie Jędruś

14-18 stycznia 2019 r.

Pierwszy tydzień ferii 2019 w Klubie Jędruś upłynął pod znakiem ćwiczeń muai thai. Uczestnicy zajęć, pod fachowym okiem Kamila Dziadkowca - mistrza świata UFR-Kickboxing i wicemistrza świata K1, stawiali pierwsze kroki w treningu sztuk walk, ucząc się właściwej rozgrzewki, podstawowych ćwiczeń i postaw obronnych. Na koniec turnusu zdobyte umiejętności zaprezentowali rodzicom i opiekunom.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pączki dla Orkiestry

13 stycznia 2019 r.

Aktywne Kobiety z Klubu Karino wzięły udział w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Panie osłodziły ten dzień domowymi pączkami z różą, sprzedawanymi w Sztabie WOŚP Kraków-Nowa Huta. Dochód ze sprzedaży powędrował na konto Orkiestry.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Z kolędą przez wieki

5 stycznia 2019 r.

5 stycznia br. w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta odbyło się coroczne międzypokoleniowe spotkanie "Z kolędą przez wieki". Wystąpiły zespoły z Branic, Chałupek, Kościelnik, Przylasku Rusieckiego, Wolicy i Wróżenic.

więcej zdjęć...

fot. J. Żarnik
fot. J. Żarnik
fot. J. Żarnik

Grupa z Chałupek w Orszaku Trzech Króli

6 stycznia 2019 r.

6 stycznia, krakowskimi ulicami już po raz ósmy, przemaszerował orszak Trzech Króli. Jego uczestnicy dotarli na Rynek Główny z trzech punktów miasta. W orszaku wzięła udział także grupa mieszkańców Chałupek, związana z Klubem Karino. Wszyscy oczywiście w pięknych kolorowych strojach.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

57. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Hej Malućki, Malućki

28 grudnia 2018 r.

Dobrą tradycją zimowej odsłony cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! stało się poświęcenie jej wspólnemu kolędowaniu z artystami, którzy potrafią nadać swój indywidualny styl tradycyjnym pieśniom okresu bożonarodzeniowego - sprawić by znane i cenione kolędy oraz pastorałki zabrzmiały w zupełnie nowym wymiarze. Organizatorzy cyklu, w 2018 roku to trudne, ale niezwykle wdzięczne zadanie, powierzyli Kapeli Hanki Wójciak, a koncert Hej, Malućki, Malućki... w ich wykonaniu odbył się 28 grudnia w kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Barokowe kolędy na Wzgórzach Krzesławickich

27 grudnia 2018 r.

Bezpośrednio po świętach, przedłużając świąteczną radość, organizatorzy cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich zaprosili mieszkańców Krakowa na Koncert Kolęd. Tym razem Marek Walczak, kierownik artystyczny cyklu, zaproponował kolędowanie w barokowym stylu z artystami - zespołem wokalnym Cracow Baroque Consort oraz organistą Patrykiem Lipa.

więcej zdjęć...

fot. Art-Vivo
fot. Art-Vivo
fot. Art-Vivo

Międzypokoleniowa Wigilia w Chałupkach

18 grudnia 2018 r.

Klub Karino już po raz kolejny zorganizował osiedlową wigilię międzypokoleniową, która, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

więcej zdjęć...

fot. E. Kozub
fot. E. Kozub
fot. E. Kozub

Rodzinne przedkolędowanie w Klubie Mirage

17 grudnia 2018 r.

17 grudnia w Klubie Mirage spotkały się przedszkolaki aby wraz z rodzicami i kwartetem muzycznym wspólnie pokolędować. Muzycy zaprezentowali swoje umiejętności na puzonie, trąbce, skrzypcach oraz wiolonczeli. Zespół zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewu tradycyjnych polskich kolęd, a instrumentalnie wykonał także popularne amerykańskie przeboje świąteczne.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Pójdźmy wszyscy do stajenki - przedświąteczne spotkanie seniorów w Klubie Mirage

13 grudnia 2018 r.

Seniorzy z Mistrzejowic wraz z zaprzyjaźnionymi gośćmi rozpoczęli bożonarodzeniowe świętowanie już w czwartek 13 grudnia. Seniorów odwiedziła grupa kolędników ze Szkoły Podstawowej nr 89, którzy podarowali uczestnikom drobne podarunki wraz z życzeniami. Do wspólnego kolędowania zaprosili muzycy Filharmonii Krakowskiej Izabela Bartyzel i Marek Półtorak. Tradycyjnie oczywiście były wzajemne życzenia przy dzieleniu się opłatkiem oraz świąteczny poczęstunek.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Międzypokoleniowe warsztaty świąteczne w Klubie Jedność

10 grudnia 2018 r.


W poniedziałek 10 grudnia Klub Jedność zorganizował międzypokoleniowe warsztaty ozdób świątecznych. Gwarno i wesoło było podczas wspólnego wykonywania świątecznych cudeniek.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 2/142

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE