Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Marzenie o wolności - wieczór patriotyczny

18 listopada 2018 r.

18 listopada setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętowano w Klubie Dukat. Uroczystości uświetnił występ Klubowej Grupy Poetica.

więcej zdjęć...

fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak

Zaczarowany maraton fitness

16 listopada 2018 r.

16 listopada Klub Mirage kolejny raz zaprosił kobiety ceniące zdrowy tryb życia, ruch i zabawę, na Zaczarowany maraton fitness. Po zajęciach zumby, latinoaerobiku przyszedł czas na równie energetyczną część spotkania z Radosławem Omiecińskim, który poprowadził zabawy integracyjne, pląsy i „czarujące konkursy”.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

100 lat niepodległości - Marzenie o wolności

16 listopada 2018 r.

16 listopada 2018 r. Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta uroczyście świętował 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na wieczór patriotyczny pełen wzruszeń zaproszona została Klubowa Grupę Poetica z zaprzyjaźnionego Klubu Dukat w Grębałowie. Artyści z Dzielnicy XVII zaprezentowali program pt.: "Marzenie o wolności" na podstawie scenariusza Lucyny Rutkowskiej, w reżyserii Magdaleny Rutkowskiej-Oliwa.

więcej zdjęć...

fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak
fot. Józef Ptak

Wizyta na Targu Pietruszkowym- projekt Na widelcu zdrowia

7 listopada 2018, Podgórze, Kraków

Na Targu Pietruszkowy Seniorzy, biorący udział w projekcie Na widelcu zdrowia, spotkali się z rolnikami i wytwórcami jedzenia. Była to też okazja do wysłuchania historii o procesie wytwarzania kozich serów (firma Kozie Frykasy) oraz o wyzwaniach uprawy ekologicznej (Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Biobugaj). Przedstawicielki Fundacji Targ Pietruszkowy opowiedziały natomiast o historii, rozwoju, planach i wyróżnieniach Targu. To było bardzo smaczne spotkanie! Projekt finansowany z mini grantów ArcelorMittal Poland "Działamy lokalnie"

więcej zdjęć...

To była akcja! Jaka? Partycypacja!

Realizacja siedmiu oddolnych inicjatyw, czyli projektów stworzonych i opracowanych przez mieszkańców Nowej Huty, złożyła się na działania projektu „Akcja partycypacja? W OK! – część II”, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Drugi etap programu trwał od sierpnia do listopada 2018 roku w klubach Jędruś oraz Dukat Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta, swoim zasięgiem obejmując realizację lokalnych potrzeb kulturalnych mieszkańców osiedli Centrum A oraz Grębałów, na terenie których działają wspomniane kluby.

więcej zdjęć...

fot. M. Kidawa
fot. A. Migalska
fot. M. Kidawa

Artystycznie o Niepodległej

19 listopada 2018 r.

Za nami finał II edycji konkursu Nowa Sztuka Niepodległa, który swoją tematyką nawiązywał do odzyskania przez Polskę niepodległości. Do Klubu Dukat spłynęły prace plastyczne z zaprzyjaźnionych z Klubem Przedszkoli i Szkół Podstawowych, a wręczenie nagród miało miejsce 19 listopada.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Udany weekend rozmaitości w Klubie 303

17-18 listopada 2018 r.

Ponad 300 osób odwiedziło zorganizowany już po raz szósty w Klubie 303 dwudniowy Festiwal Rozmaitości. Liczne warsztaty tematyczne, pokazy cyrkowe i spektakl teatralny sprawiły, że w pełni zasłużył on na swoją nazwę, wprowadzając radosny koloryt w późnojesienną atmosferę listopadowego weekendu.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Finał projektu Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica

14 listopada 2018 r.

Gra terenowa, zorganizowana na osiedlu Wolica w dniu 14 listopada, była zwieńczeniem dotychczasowych działań i stanowiła finał projektu Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wieczornica Patriotyczna na stulecie niepodległości

11 listopada 2018 r.

W niedzielny wieczór 11 listopada, dokładnie w setną rocznicę powrotu Polski na mapy Europy, w Klubie Pod Kasztanami spotkali się mieszkańcy osiedli Kościelniki i Wróżenice oraz zaproszeni goście, aby wspólnie świętować ten wyjątkowy dla Polaków dzień.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Setna rocznica odzyskania niepodległości z Klubem Karino

listopad 2018 r.

Artystycznie oraz na sportowo – tak rocznicę stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę świętowały uczestniczki zajęć organizowanych przez Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 2/139

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE