Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Karino - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Babski Comber w Klubie Karino

18 lutego 2020 r.

18 lutego - już po raz piąty - Klub Karino zorganizował na zakończenie karnawału Babski Comber. Inscenizacja dawnych zwyczajów w wykonaniu Grupy Obrzędowej z Chałupek, kuglarski pokaz popularnych kobiecych zawodów, występ zespołów Nutki i Kościelanki oraz przygotowane specjalnie na tę okazję przez grupę Aktywnych Kobiet z Klubu Karino ciepłe pączki, faworki, karnawałowe róże i rogaliki, pozwoliły hucznie i słodko podsumować karnawał.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Rocznica stanu wojennego w Klubie Karino

14 grudnia 2019 r.

W sobotę, 14 grudnia 2019 roku wieczorem w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta na osiedlu Chałupki, odbyło się ostatnie spotkanie finałowe projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”. Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa uzyskanemu w konkursie ofert pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej miasta – wydarzenia kulturalne i artystyczne, w dziedzinie: edukacja kulturowa 2019”. Doskonałą okazją do jego przeprowadzenia było 70–lecie powstania Nowej Huty.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Akcja Lato 2019 w Klubie Karino

24 czerwca - 12 lipca 2019 r.

Doskonała zabawa w Parku Trampolin, GoKidz i salach zabaw, wizyta w kinie i gra terenowa, warsztaty w Artetece, zwiedzanie Tauron Areny i rejs gondolą - to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Karino.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Truskawkowy Dzień Dziecka 2019

6 czerwca 2019 r.


Truskawkowy Dzień Dziecka już na stałe wpisał się w pejzaż „zagłębia truskawkowego” w os. Chałupki. W upalne przedpołudnie 6 czerwca w Klubie Karino przy ul. Truskawkowej odbyła się impreza dla dzieci, której głównymi bohaterami były truskawki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowohucka palma w Lipnicy Murowanej

14 kwietnia 2019 r.

Każdego roku w Niedzielę Palmową tłum turystów odwiedza Lipnicę Murowaną, by zobaczyć najsłynniejszy w kraju konkurs palm wielkanocnych. Co roku do uczestnictwa w nim zgłaszają się też panie skupione wokół Klubu Aktywnych Kobiet z Klubu Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pierwszy Dzień Wiosny w Klubie Karino

21 marca 2019 r.

Zobaczcie jak dzieciaki witały wiosnę w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Sztuka i kultura w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

O Sztuce i Kulturze na różne sposoby uczy się w Klubie Rodziców w Klubie Karino. Poprzez teoretyczną wiedze i praktyczne ćwiczenia w sposób łatwy i przyjemny przybliżane są dzieciom tajniki sztuki. Dla Rodziców do doskonała okazja do obserwacji rozwoju dzieci, poznawania jego umiejętności, ale i zdobycia pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Ale Meksyk - zajęcia podróżnicze w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

Piękne stroje i ogromne sombrero, pamiątki i opowieści o niezwykłym Meksyku - to tylko część atrakcji jakie czekały na dzieci i ich rodziców podczas spotkania z podróżnikiem w Klubie Rodziców w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. E. Nowak
fot. E. Nowak
fot. E. Nowak

Dzień Kobiet w Klubie Karino

2 marca 2019 r.

Jak co roku w marcu Klub Karino zaprosił kobiety, mieszkanki Chałupek, Pleszowa oraz okolicznych osiedli, na wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich. Doskonałą rozrywkę zapewnił Wojtek Szubert z agencji artystycznej White Rabbit. W czasie imprezy odbyły się kalambury z „Januszem”, karaoke, podczas którego panie mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne, a także pokaz ogniowy z udziałem Pań tzw. płonące dłonie – czyli specjalnie przygotowany spieniony płyn, który podpala się trzymając odrobinę piany na dłoni. Z okazji święta wszystkich pań, każda z uczestniczek otrzymała różę i tulipana. Nie zabrakło, również smacznego poczęstunku i popisów tanecznych.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Babski Comber w Klubie Karino

20 lutego 2019 r.

Babski Comber, czyli ostatkowe szaleństwa karnawałowe w Klubie Karino. Inscenizacja dawnych zwyczajów, pokaz międzypokoleniowej mody niespełnionych marzeń, występ zespołu Złota Jesień, program „Niegrzeczne zabawy” w wykonaniu Agencji Artystycznej Caart oraz karnawałowe przysmaki – pączki, faworki, róże i rogaliki (a w nich - niespodzianki) – to atrakcje, które przygotował Klub Karino dla wszystkich przybyłych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/13

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE