Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Karino - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Setna rocznica odzyskania niepodległości z Klubem Karino

listopad 2018 r.

Artystycznie oraz na sportowo – tak rocznicę stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę świętowały uczestniczki zajęć organizowanych przez Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Na rubieżach jawy i snu czyli jak Noc Poezji w Chałupkach trwała prawie do rana

6 października 2018 r.

W tym roku uroczysty finał działań Nocy Poezji w Ośrodku czyli wielki poetycki koncert odbył się w Klubie Karino na osiedlu Chałupki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Truskawkowy Dzień Dziecka w Klubie Karino

6 czerwca 2018 r.

Corocznie z nadejściem sezonu owocowego, krakowskie osiedle Chałupki staje się centrum truskawkowego świata. To tutaj jak okiem sięgnąć ciągną się pola truskawkowe, a miejscowe gospodynie pieką najlepsze truskawkowe ciasta. Tu także znaleźć można ulicę Truskawkową, a przy niej – Klub Karino, gdzie każdego roku organizuje się Truskawkowy Dzień Dziecka. Tegoroczna edycja festynu odbyła się w środę, 6 czerwca.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Piknik wiosenny dla rodzin w Klubie Karino

14 kwietnia 2018 r.

W sobotnie przedpołudnie, 14 kwietnia, w Klubie Karino odbył się Piknik Wiosenny. Imprezę, skierowaną do rodzin, zorganizowano w ramach Klubu Rodziców.

więcej zdjęć...

fot. E. Rybotycka
fot. E. Rybotycka
fot. E. Rybotycka

Marzec w Karino z Klubem Rodziców

Zajęcia kulinarne, zabawy z językiem angielskim, warsztaty plastyczne, przygotowania do zbliżających Świąt Wielkanocnych i wiele innych ciekawych spotkań oraz zajęć. Drzwi Klubu Karino w marcu były szeroko otwarte dla uczestników Klubu Rodziców. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Babski Comber w Klubie Karino

8 lutego 2018 r.

Tradycyjna impreza w Klubie Karino z okazji Tłustego Czwartku.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Aktywne Kobiety z Klubu Karino w Orszaku Trzech Króli

6 stycznia 2018, Kraków

6 stycznia 2018 r ulicami Krakowa, przeszedł barwny korowód prowadzony przez Trzech Króli. Jak co roku uczestniczyły również w nim Aktywne Kobiety z Klubu Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot.OK

Międzypokoleniowa Wigilia w Chałupkach

15 grudnia 2017 r.

Międzypokoleniowa wigilia na os. Chałupki zorganizowana przez Klub Karino  w ramach konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Słoneczna jesień z kukurydzą w Klubie Karino

4 listopada 2017 r.

Słoneczna jesień z kukurydzą, która odbyła się 4 listopada 2017 roku w Klubie Karino, była pierwszą imprezą z czterech spotkań sąsiedzkich organizowanych na zakończenie projektu Kultura Sąsiedzka.

więcej zdjęć...

fot. WTZ
fot. WTZ
fot. WTZ

Kultura sąsiedzka tym razem we Wrocławiu - nie tylko kulturalne odkrywanie stolicy Dolnego Śląska

11 października 2017 r.

Jednodniowa wycieczka z Krakowa do Wrocławia? Dla Kultury sąsiedzkiej nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego wczesnym rankiem 11 października grupa mieszkańców osiedla Chałupki zaangażowanych w działania projektowe w Klubie Karino wyruszyła w podróż do dolnośląskiej stolicy.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/11

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE