Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Karino - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Akcja Lato 2019 w Klubie Karino

24 czerwca - 12 lipca 2019 r.

Doskonała zabawa w Parku Trampolin, GoKidz i salach zabaw, wizyta w kinie i gra terenowa, warsztaty w Artetece, zwiedzanie Tauron Areny i rejs gondolą - to tylko nieliczne z atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Karino.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Truskawkowy Dzień Dziecka 2019

6 czerwca 2019 r.


Truskawkowy Dzień Dziecka już na stałe wpisał się w pejzaż „zagłębia truskawkowego” w os. Chałupki. W upalne przedpołudnie 6 czerwca w Klubie Karino przy ul. Truskawkowej odbyła się impreza dla dzieci, której głównymi bohaterami były truskawki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowohucka palma w Lipnicy Murowanej

14 kwietnia 2019 r.

Każdego roku w Niedzielę Palmową tłum turystów odwiedza Lipnicę Murowaną, by zobaczyć najsłynniejszy w kraju konkurs palm wielkanocnych. Co roku do uczestnictwa w nim zgłaszają się też panie skupione wokół Klubu Aktywnych Kobiet z Klubu Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pierwszy Dzień Wiosny w Klubie Karino

21 marca 2019 r.

Zobaczcie jak dzieciaki witały wiosnę w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Sztuka i kultura w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

O Sztuce i Kulturze na różne sposoby uczy się w Klubie Rodziców w Klubie Karino. Poprzez teoretyczną wiedze i praktyczne ćwiczenia w sposób łatwy i przyjemny przybliżane są dzieciom tajniki sztuki. Dla Rodziców do doskonała okazja do obserwacji rozwoju dzieci, poznawania jego umiejętności, ale i zdobycia pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Ale Meksyk - zajęcia podróżnicze w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

Piękne stroje i ogromne sombrero, pamiątki i opowieści o niezwykłym Meksyku - to tylko część atrakcji jakie czekały na dzieci i ich rodziców podczas spotkania z podróżnikiem w Klubie Rodziców w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. E. Nowak
fot. E. Nowak
fot. E. Nowak

Dzień Kobiet w Klubie Karino

2 marca 2019 r.

Jak co roku w marcu Klub Karino zaprosił kobiety, mieszkanki Chałupek, Pleszowa oraz okolicznych osiedli, na wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich. Doskonałą rozrywkę zapewnił Wojtek Szubert z agencji artystycznej White Rabbit. W czasie imprezy odbyły się kalambury z „Januszem”, karaoke, podczas którego panie mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne, a także pokaz ogniowy z udziałem Pań tzw. płonące dłonie – czyli specjalnie przygotowany spieniony płyn, który podpala się trzymając odrobinę piany na dłoni. Z okazji święta wszystkich pań, każda z uczestniczek otrzymała różę i tulipana. Nie zabrakło, również smacznego poczęstunku i popisów tanecznych.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Babski Comber w Klubie Karino

20 lutego 2019 r.

Babski Comber, czyli ostatkowe szaleństwa karnawałowe w Klubie Karino. Inscenizacja dawnych zwyczajów, pokaz międzypokoleniowej mody niespełnionych marzeń, występ zespołu Złota Jesień, program „Niegrzeczne zabawy” w wykonaniu Agencji Artystycznej Caart oraz karnawałowe przysmaki – pączki, faworki, róże i rogaliki (a w nich - niespodzianki) – to atrakcje, które przygotował Klub Karino dla wszystkich przybyłych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pączki dla Orkiestry

13 stycznia 2019 r.

Aktywne Kobiety z Klubu Karino wzięły udział w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Panie osłodziły ten dzień domowymi pączkami z różą, sprzedawanymi w Sztabie WOŚP Kraków-Nowa Huta. Dochód ze sprzedaży powędrował na konto Orkiestry.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Grupa z Chałupek w Orszaku Trzech Króli

6 stycznia 2019 r.

6 stycznia, krakowskimi ulicami już po raz ósmy, przemaszerował orszak Trzech Króli. Jego uczestnicy dotarli na Rynek Główny z trzech punktów miasta. W orszaku wzięła udział także grupa mieszkańców Chałupek, związana z Klubem Karino. Wszyscy oczywiście w pięknych kolorowych strojach.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/13

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE