Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Karino - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Truskawkowy Dzień Dziecka 2019

6 czerwca 2019 r.


Truskawkowy Dzień Dziecka już na stałe wpisał się w pejzaż „zagłębia truskawkowego” w os. Chałupki. W upalne przedpołudnie 6 czerwca w Klubie Karino przy ul. Truskawkowej odbyła się impreza dla dzieci, której głównymi bohaterami były truskawki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Nowohucka palma w Lipnicy Murowanej

14 kwietnia 2019 r.

Każdego roku w Niedzielę Palmową tłum turystów odwiedza Lipnicę Murowaną, by zobaczyć najsłynniejszy w kraju konkurs palm wielkanocnych. Co roku do uczestnictwa w nim zgłaszają się też panie skupione wokół Klubu Aktywnych Kobiet z Klubu Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pierwszy Dzień Wiosny w Klubie Karino

21 marca 2019 r.

Zobaczcie jak dzieciaki witały wiosnę w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Sztuka i kultura w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

O Sztuce i Kulturze na różne sposoby uczy się w Klubie Rodziców w Klubie Karino. Poprzez teoretyczną wiedze i praktyczne ćwiczenia w sposób łatwy i przyjemny przybliżane są dzieciom tajniki sztuki. Dla Rodziców do doskonała okazja do obserwacji rozwoju dzieci, poznawania jego umiejętności, ale i zdobycia pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Ale Meksyk - zajęcia podróżnicze w Klubie Rodziców

7 marca 2019 r.

Piękne stroje i ogromne sombrero, pamiątki i opowieści o niezwykłym Meksyku - to tylko część atrakcji jakie czekały na dzieci i ich rodziców podczas spotkania z podróżnikiem w Klubie Rodziców w Klubie Karino.

więcej zdjęć...

fot. E. Nowak
fot. E. Nowak
fot. E. Nowak

Dzień Kobiet w Klubie Karino

2 marca 2019 r.

Jak co roku w marcu Klub Karino zaprosił kobiety, mieszkanki Chałupek, Pleszowa oraz okolicznych osiedli, na wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich. Doskonałą rozrywkę zapewnił Wojtek Szubert z agencji artystycznej White Rabbit. W czasie imprezy odbyły się kalambury z „Januszem”, karaoke, podczas którego panie mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne, a także pokaz ogniowy z udziałem Pań tzw. płonące dłonie – czyli specjalnie przygotowany spieniony płyn, który podpala się trzymając odrobinę piany na dłoni. Z okazji święta wszystkich pań, każda z uczestniczek otrzymała różę i tulipana. Nie zabrakło, również smacznego poczęstunku i popisów tanecznych.

więcej zdjęć...

fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela
fot. P. Chmiela

Babski Comber w Klubie Karino

20 lutego 2019 r.

Babski Comber, czyli ostatkowe szaleństwa karnawałowe w Klubie Karino. Inscenizacja dawnych zwyczajów, pokaz międzypokoleniowej mody niespełnionych marzeń, występ zespołu Złota Jesień, program „Niegrzeczne zabawy” w wykonaniu Agencji Artystycznej Caart oraz karnawałowe przysmaki – pączki, faworki, róże i rogaliki (a w nich - niespodzianki) – to atrakcje, które przygotował Klub Karino dla wszystkich przybyłych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pączki dla Orkiestry

13 stycznia 2019 r.

Aktywne Kobiety z Klubu Karino wzięły udział w 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Panie osłodziły ten dzień domowymi pączkami z różą, sprzedawanymi w Sztabie WOŚP Kraków-Nowa Huta. Dochód ze sprzedaży powędrował na konto Orkiestry.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Grupa z Chałupek w Orszaku Trzech Króli

6 stycznia 2019 r.

6 stycznia, krakowskimi ulicami już po raz ósmy, przemaszerował orszak Trzech Króli. Jego uczestnicy dotarli na Rynek Główny z trzech punktów miasta. W orszaku wzięła udział także grupa mieszkańców Chałupek, związana z Klubem Karino. Wszyscy oczywiście w pięknych kolorowych strojach.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Międzypokoleniowa Wigilia w Chałupkach

18 grudnia 2018 r.

Klub Karino już po raz kolejny zorganizował osiedlową wigilię międzypokoleniową, która, jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

więcej zdjęć...

fot. E. Kozub
fot. E. Kozub
fot. E. Kozub

STRONA 1/12

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE