Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub 303 - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Udany weekend rozmaitości w Klubie 303

17-18 listopada 2018 r.

Ponad 300 osób odwiedziło zorganizowany już po raz szósty w Klubie 303 dwudniowy Festiwal Rozmaitości. Liczne warsztaty tematyczne, pokazy cyrkowe i spektakl teatralny sprawiły, że w pełni zasłużył on na swoją nazwę, wprowadzając radosny koloryt w późnojesienną atmosferę listopadowego weekendu.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny dzieciom

26 maja 2018 r.

W sobotę 26 maja 2018 r. już po raz szesnasty mieszkańcy Czyżyn bawili się podczas swojego święta. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, bogaty program artystyczny i wspaniała pogoda sprawiły, że imprezę - zorganizowaną na terenach Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 - odwiedziły tłumy.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. OK
fot. Paweł Smolik

8. Cyrkowa Sobota

24 marca 2018 r.

Kolejne spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! Dopóki nie wróci ładna pogoda, zajęcia odbywają się w budynku Klubu 303. Uczestnicy warsztatów nie narzekali na nudę, stawiając swoje pierwsze kroki w sztuce cyrkowej.

więcej zdjęć...

fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik
fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik
fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik

Budowanie Tralalandii w Klubie 303

18 marca 2018 r.

W niedzielę, 18 marca, w Klubie 303 dzieci i rodzice, dziadkowie i wnuki – wszyscy wspólnymi siłami budowali Tralalandię. Jak donoszą posłańcy Króla Tralalandii, uwzględni on wszystkie powstałe pomysły w planie zagospodarowania swojej krainy. W tralalandycznej krainie powstaną: Nowy Dwór Króla, Prywatne Zoo Królewskie, Rydwan, Dom Tralalandczyków, Teatr, Studio Nagrań, Prezenciarnia oraz Wybieg dla psów i kotów. Wielkie brawa dla małych i dużych inżynierów i budowlańców! To kolejny tralalandyczny sukces.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zimowe Igrzyska Cyrkowe

17 lutego 2018 r.

W Zimowych Igrzyskach Cyrkowych w Klubie 303 zmierzyły się nowohuckie rodziny. Chodzenie na szczudłach, ćwiczenie równowagi na rola-bola, skakanie na skakance, bieg z podrzucaniem piłki to tylko niektóre z wyzwań jakie czekały na przybyłych. Podczas Igrzysk odbyły się także pokazy uczestników Cyrkowych Ferii, instruktorów Klubu 303. Swoje umiejętności akrobatyczne z obręczą zaprezentował także Mikołaj Kubowicz - Cyr Wheel / Circus Arts.

więcej zdjęć...

fot. A. Jarzmik
fot. A. Jarzmik
fot. A. Jarzmik

Szafa talentów w Klubie 303

26 listopada 2017 r.

W Klubie 303 dzieciaki wspólnie z rodzicami otworzyły szafę swoich najbardziej ukrytych talentów.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Targi dla rodziców i dzieci w Nowej Hucie!

25 listopada 2017 r.

Klub 303 gościł wystawców Targów dla Rodziców i Dzieci w Nowej Hucie. Dzięki pierwszej edycji targów organizowanych przez Portal Baby Go, rodzice mogli poznać firmy, które prowadzą różnorakie usługi skierowane do najmłodszych i starszych dzieci. Jedną z atrakcji przygotowaną przez Klub 303 była fotobudka.    

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Cyrkowa sobota w Klubie 303

18 listopada 2017

18 listopada odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! Zajęcia odbywają się w budynku Klubu 303  (os. Dywizjonu 303 nr 1, pierwsze piętro). W programie spotkań były cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych

więcej zdjęć...

Rozmaitości w Klubie Rodziców w Klubie 303

6 listopada 2017 r.

W ramach Klubu Rodziców w Klubie 303 odbywa się wiele inicjatyw. W ostatnim czasie m.in. organizatorzy zaprosili ojców z synami do specjalnie przygotowanej męskiej strefy warsztatowej, w której próbowali swoich sił konstruktorskich. Całe rodziny mogły natomiast wziąć udział w kolorowych warsztatach rytmiczno-muzycznych z wykorzystaniem bum bum rurek. Zajęcia poprowadził Larry Vikowski.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/16

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE