Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub 303 - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

8. Cyrkowa Sobota

24 marca 2018 r.

Kolejne spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! Dopóki nie wróci ładna pogoda, zajęcia odbywają się w budynku Klubu 303. Uczestnicy warsztatów nie narzekali na nudę, stawiając swoje pierwsze kroki w sztuce cyrkowej.

więcej zdjęć...

fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik
fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik
fot. T. Krawczyk, A. Jarzmik

Budowanie Tralalandii w Klubie 303

18 marca 2018 r.

W niedzielę, 18 marca, w Klubie 303 dzieci i rodzice, dziadkowie i wnuki – wszyscy wspólnymi siłami budowali Tralalandię. Jak donoszą posłańcy Króla Tralalandii, uwzględni on wszystkie powstałe pomysły w planie zagospodarowania swojej krainy. W tralalandycznej krainie powstaną: Nowy Dwór Króla, Prywatne Zoo Królewskie, Rydwan, Dom Tralalandczyków, Teatr, Studio Nagrań, Prezenciarnia oraz Wybieg dla psów i kotów. Wielkie brawa dla małych i dużych inżynierów i budowlańców! To kolejny tralalandyczny sukces.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zimowe Igrzyska Cyrkowe

17 lutego 2018 r.

W Zimowych Igrzyskach Cyrkowych w Klubie 303 zmierzyły się nowohuckie rodziny. Chodzenie na szczudłach, ćwiczenie równowagi na rola-bola, skakanie na skakance, bieg z podrzucaniem piłki to tylko niektóre z wyzwań jakie czekały na przybyłych. Podczas Igrzysk odbyły się także pokazy uczestników Cyrkowych Ferii, instruktorów Klubu 303. Swoje umiejętności akrobatyczne z obręczą zaprezentował także Mikołaj Kubowicz - Cyr Wheel / Circus Arts.

więcej zdjęć...

fot. A. Jarzmik
fot. A. Jarzmik
fot. A. Jarzmik

Szafa talentów w Klubie 303

26 listopada 2017 r.

W Klubie 303 dzieciaki wspólnie z rodzicami otworzyły szafę swoich najbardziej ukrytych talentów.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Targi dla rodziców i dzieci w Nowej Hucie!

25 listopada 2017 r.

Klub 303 gościł wystawców Targów dla Rodziców i Dzieci w Nowej Hucie. Dzięki pierwszej edycji targów organizowanych przez Portal Baby Go, rodzice mogli poznać firmy, które prowadzą różnorakie usługi skierowane do najmłodszych i starszych dzieci. Jedną z atrakcji przygotowaną przez Klub 303 była fotobudka.    

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Cyrkowa sobota w Klubie 303

18 listopada 2017

18 listopada odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu otwartych sobotnich "pikników" cyrkowych! Zajęcia odbywają się w budynku Klubu 303  (os. Dywizjonu 303 nr 1, pierwsze piętro). W programie spotkań były cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych

więcej zdjęć...

Rozmaitości w Klubie Rodziców w Klubie 303

6 listopada 2017 r.

W ramach Klubu Rodziców w Klubie 303 odbywa się wiele inicjatyw. W ostatnim czasie m.in. organizatorzy zaprosili ojców z synami do specjalnie przygotowanej męskiej strefy warsztatowej, w której próbowali swoich sił konstruktorskich. Całe rodziny mogły natomiast wziąć udział w kolorowych warsztatach rytmiczno-muzycznych z wykorzystaniem bum bum rurek. Zajęcia poprowadził Larry Vikowski.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

CyrKawiarnia - plenerowa kawiarnia cyrkowa

2 września 2017 r.

2 września tuż, tuż przed rozpoczęciem szkolnych obowiązków, Klub 303 zaprosił mieszkańców do CyrKawiarni. Oto fotorelacja z wydarzenia.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

Hej, cyrkowa przygodo!

lipiec-sierpień 2017 r.

Cyrkowcy z Klubu 303 mieli bardzo pracowite, ale i interesujące wakacje. Z początkiem wakacji wyjechali do Plobannalec Lesconil we Francji, by z młodzieżą z Francji i Niemiec wspólnie cyrkować. Następnie udali się do Villeurbanne (koło Lyonu), by zagrać ostatni już finałowy spektakl księżycowy w ramach Projektu MOON.

więcej zdjęć...

fot. Tomasz Krawczyk
fot. Tomasz Krawczyk
fot. Tomasz Krawczyk

XV Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzeciom

11 czerwca 2017 r.

Impreza Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom odbyła się już po raz piętnasty! Święto Dzielnicy XIV zgromadziło ponownie mieszkańców w celu wspólnej, bajkowej zabawy.

więcej zdjęć...

fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter
fot. Jacek Smoter

STRONA 1/16

 

 

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 3 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE