Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Krzesławice - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Ferie w Klubie Krzesławice

12-23 lutego 2018 r.

Dużo radości i szeroki uśmiech towarzyszyły uczestnikom zajęć, zorganizowanych podczas ferii zimowych przez Klub Krzesławice. Zabawy ruchowe i plastyczne, a także bliższe i dalsze wycieczki do ciekawych miejsc sprawiły, że chwile odpoczynku od zajęć szkolnych minęły wszystkim bardzo szybko.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Karnawałowy poranek w Klubie Krzesławice

27 stycznia 2018 r.

Zabawa karnawałowa dla najmłodszych w Klubie Krzesławice to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i emocji. Tego dnia w Klubie Krzesławice pojawiły się kolorowe postacie - bohaterowie znanych bajek, wróżki i królewny. Na początku imprezy każdy z uczestników mógł zrobić sobie wspaniałą koronę lub miecz. Następnie animator zaprosił wszystkich do zabawy. Było mnóstwo gier, konkursów i tańców. Wspólne pląsy wszystkim przyniosły wiele radości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mikołajkowy wieczór z teatrem i plastyką

8 grudnia 2017

Wizyta świętego Mikołaja to jedna z najbardziej oczekiwanych przez dzieci chwil w roku. W Klubie Krzesławice przygotowania do niej miały charakter artystyczny. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Krzesławice
fot. Klub Krzesławice
fot. Klub Krzesławice

Sobotni poranek z plastyką i magią

25 listopada 2017 r.

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały podczas zabawy andrzejkowej z udziałem iluzjonisty Marka w Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Papieski w Klubie Krzesławice

26 października 2017 r.

26 października 2017 r. w Klubie Krzesławice zagościła niezwykła atmosfera, którą stworzył zespół seniorów Krzesławianki. Jako gospodarze wieczoru, przygotowali poruszający program słowno- muzyczny opowiadający o jednej z pielgrzymek Papieża Jana Pawła II do Polski.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień otwarty w Klubie Krzesławice

13 października 2017 r.

Jak co roku Klub Krzesławice otworzył swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych różnorodnymi zajęciami. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli przekonać się, że osiedlowa placówka kulturalna może być świetnym miejscem na spędzane wolnego czasu oraz rozwijanie swoich pasji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Pożegnanie lata w Krzesławicach

2 września 2017 r.

2 września mieszkańcy Krzesławic bawili się wspólnie podczas Pożegnania Lata.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacje z Klubem Krzesławice

Zakończyły się przygody wakacyjne z Klubem Krzesławice. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Akcji Lato.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Balonowy Piknik z Mistrzem Janem

10 czerwca 2017 r.

W czerwcowy, sobotni poranek przy Klubie Krzesławice zapanowało balonowe szaleństwo. Na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji: balonowa sztafeta, mokra balonówka (siatkówka balonami wypełnionymi wodą) oraz balonowe animacje z chustą klanza. Jak przystało na artystyczny klimat miejsca, przygotowane zostały balonowe rozmaitości plastyczne, w ramach których można było stworzyć balonowego stworka, balonowego kwiatka, miecz jak również ulubione zwierzątko. A wszystko to w miłej, rodzinnej, piknikowej atmosferze.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Kosmiczna wioska – trzecie spotkanie Kreatywnych ekopodróży

7 czerwca 2017 r.

Na trzecich zajęciach w Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (partnera projektu), które organizujemy dzięki hojności International Paper Polska, udaliśmy się w podróż w przyszłość oraz wybraliśmy w daleki kosmos, odwiedzając Układ Słoneczny i nie tylko.

więcej zdjęć...

Fot. SPNH
Fot. SPNH
Fot. SPNH

STRONA 1/8

 

 

 

WCZYTYWANIE