Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Pod Kasztanami - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Sąsiedzkie obchody Święta Niepodległości

11 listopada 2017 r.

Finał działań projektu Kultura sąsiedzka w Klubie Pod Kasztanami przybrał uroczystą postać Wieczornicy Patriotycznej i został zorganizowany dokładnie w 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Spa pod Kasztanami, czyli interwencji ciąg dalszy

12 października 2017 r.

W ramach projektu Kultura sąsiedzka, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017 zrealizowane zostały warsztaty kosmetyczne dla pań.  

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Przez malowaną wieś do malinowego raju, czyli uroki Kultury Sąsiedzkiej

21 września 2017 r.

21 września b.r. 22-osobowa grupa projektowa z Klubu Pod Kasztanami działająca w ramach projektu Kultura sąsiedzka, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2017”, wyruszyła wczesnym rankiem w barwną podróż do słynnego z malowanych chat Zalipia – małopolskiej wsi w powiecie dąbrowskim, w gminie Olesno, położonej ok. 70 km od Krakowa.

więcej zdjęć...

fot. Agnieszka Szczepańska
fot. Agnieszka Szczepańska
fot. Agnieszka Szczepańska

W cieniu rocznicy Powstania – początek II fazy Kultury sąsiedzkiej

1 sierpnia 2017 r.

1 sierpnia punktualnie o godzinie 17.00 w Klubie Pod Kasztanami na os. Kościelniki odbyło się pierwsze spotkanie drugiej, przygotowawczej fazy projektu Kultura sąsiedzka.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Kultura sąsiedzka - warsztaty w Klubie Pod Kasztanami

10 lipca 2017 r. - godz. 17.00, ul. Płoszczyny 1

Warsztaty diagnozy potencjału i potrzeb w Klubie Pod Kasztanami. Praca nad pomysłami na działania w ramach projektu Kultura sąsiedzka dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017. W zajęciach uczestniczyło 15 pań.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Seniorzy z Klubu Pod Kasztanami na Przeglądzie w NCK

30 września 2016 r.

Seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów nr 11 w Kościelnikach wzięli udział w XXI Przeglądzie amatorskich zespołów artystycznych w dniu 30 września br. w Nowohuckim Centrum Kultury.

więcej zdjęć...

fot. Beata Furgalska
fot. Beata Furgalska
fot. Beata Furgalska

Kasztanowe Ferie

18-22 stycznia 2016 r.

Interesujące warsztaty z projektowania, spotkania z obcymi kulturami i smak rywalizacji podczas pojedynków planszówkowych czekały na uczestników ferii w Klubie Pod Kasztanami.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Bajkowy bal karnawałowy

12 stycznia 2016 r.

Kostiumy księżniczek oraz super-bohaterów królowały na bajkowym balu zorganizowanym przez Klub Pod Kasztanami. Były tańce i tor przeszkód oraz warsztaty, na których uczestnicy wykonywali karnawałowe maski z cekinów i piór. Klub dziękuję Pipi czyli pani Magdzie z Klubu Dukat za pomoc w prowadzeniu imprezy.

więcej zdjęć...

fot. K. Walocha, M. Szuba
fot. K. Walocha, M. Szuba
fot. K. Walocha, M. Szuba

Kasztanowe planszówki

23 grudnia 2015 r.

Kolejne spotkanie planszówkomaniaków za nami. Tym razem przed samymi świętami, dzieci dały trochę odpocząć rodzicom w ferworze przygotowań świątecznych. Jak zwykle nie zabrakło zdrowego ducha rywalizacji, uśmiechu i ogromnej radości ze spotkania planszówkowego. Oprócz tradycyjnie grania w gry planszowe, było rzucanie do tarczy pandy, kręcenie hula hopem, oraz mini piłka nożna. Tym razem to dziewczyny opanowały piłkarzyki.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Mikołaj Pod Kasztanami

4 grudnia 2015 r.

Jak co roku Święty Mikołaj zawitał także do Kasztanowego Klubu. Tym razem cały Klub zamienił się w wielką fabrykę Świętego Mikołaja. Elfy z Aniołkami czekały na wszystkie dzieci, aby razem zacząć wspólną pracę. Każdy otrzymał listę zadań do zrobienia, a za każdą wykonaną pracę dostał uśmiech. Najpierw rozpoczęto produkcję słodyczy. Później pakowano prezenty. A na samym końcu każdy rozwiązał krzyżówkę aniołka, której hasłem oczywiście było słowo: Mikołaj. Po radosnych przygotowaniach wszystkie dzieci powiedziały wierszyk, którym przywołały Świętego Mikołaja, od którego każde z nich otrzymało wielką paczkę prezentów.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

STRONA 1/4

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE