Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Aneks - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Piękno historii lokalnej w Łuczanowicach

19 października 2019 r.

W sobotę 19.10.2019 w godzinach 14–17 na terenie Dworu Mycielskich i w otaczającym go parku odbył się finał projektu „Mycielscy - hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”. Projekt realizowany był przez mieszczący się w budynku dworskim Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, dzięki dotacji Instytutu Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”.

więcej zdjęć...

fot. M. Koleśnik
fot. M. Koleśnik
fot. M. Koleśnik

Mój Świat dla Tuwima

8-12 października 2019 r.

Kilkudziesięciu uczniów początkowych klas szkół podstawowych oraz przedszkolaków z krakowskich i podkrakowskich placówek edukacyjnych wzięło udział w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego Mój Świat, realizowanego w ramach Nocy Poezji 2019. Finał konkursu odbył się 12 października br. w Klubie Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Aneks

8-12 lipca 2019 r.

Akcja Lato z Klubem Aneks to między innymi wizyta w Historylandzie, odlotowe historie w Muzeum Lotnictwa Polskiego i fantastyczny rejs po Wiśle. Do tego kino, warsztaty komiksowe i wiele innych ciekawych atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Plener malarski z Klubem Aneks

30 czerwca - 6 lipca 2019 r.

Wybór położonej w Górach Świętokrzyskich wsi Rembów, na miejsce tegorocznego pleneru malarskiego, który od lat organizuje w okresie ferii i wakacji Klub Aneks, daje wiele możliwości do aktywnego wypoczynku i artystycznej twórczości. Wyjątkowość tego miejsca to przede wszystkim uroki natury w bezpośrednim otoczeniu, a w szerszej perspektywie rozciągającego się tam Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem grupa skorzystała z gościnności Agroturystyki Grynwald, otoczonej pięknym lasem sosnowym.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Niezapomniane lata PRL-u - Dzień Łuczanowic

9 czerwca 2019 r.

Klub Aneks, organizator corocznego festynu rodzinnego, zabrał mieszkańców w przeszłość - do lat 1945-1989. Boisko sportowe Iskra Łuczanowice swoim wystrojem miało oddać charakter stylu lat PRL-u. Na mieszkańców czekały liczne występy artystyczne, konkursy i atrakcje.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Parcelacja i mleczarstwo w Galicji, czyli rozmaitość łuczanowickich warsztatów w II połowie maja

22 i 28 maja 2019 r.

W dniach 22 i 28 maja 2019 roku odbyły się w Klubie Aneks  kolejne spotkania projektu „Mycielscy – hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”, którego działania są finansowanego przez Instytut Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mamy Dzień Mamy z Marcinem Dańcem

23 maja 2019 r.

Znany satyryk Marcin Daniec był gościem specjalnym spotkania z okazji Dnia Matki, zorganizowanego przez Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta dla mieszkanek Łuczanowic i okolicznych osiedli. Uczestniczki wydarzenia, które odbyło się 23 maja, oprócz prezentu w postaci występu artysty kabaretowego, otrzymały słodkie upominki i listy okolicznościowe.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Galicyjsko, parkowo i dworsko czyli jak lokalna historia ożywa w Łuczanowicach

W Klubie Aneks Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta na os. Łuczanowice, rozpoczęto realizację projektu „Mycielscy – hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”. Projekt, którego celem szerzenie wiedzy historycznej wśród młodzieży, jest finansowanego przez Instytut Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Lekcja biblioteczna - O marzeniach

24 kwietnia 2019 r.

24 kwietnia br. w Klubie Aneks odbyła się kolejna edycja Lekcji bibliotecznej, realizowana we współpracy z Biblioteką Kraków. Udział w zajęciach poświęconych marzeniom wzięli uczniowie II i III klasy Szkoły Podstawowej nr 78 z Wadowa.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet w Klubie Aneks w klimacie PRL-u

8 marca 2019 r.

Jak co roku w Klubie Aneks kobiety obchodziły swoje święto. W tym roku przeniosły się do lat PRL-u. Były dekoracje z tamtego okresu: kartki żywnościowych, talony oraz papier toaletowy na sznurku. Klimat tamtego okresu oddawały także plakaty i zdjęcia z hasłam.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/14

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE