Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Aneks - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Szycie maseczek w Klubie Aneks

Również Klub Aneks podjął się szycia maseczek w czasie #zostańwdomu. Gotowe maseczki ochronne przekazywane są do Hospicjum św. Łazarza - dla opiekunów i ich podopiecznych. Klub przygotował także film instruktażowy, jak wykonać maseczkę w domu. Film można obejrzeć TUTAJ.

więcej zdjęć...

Klub Karino szyje maseczki

W odpowiedzi na potrzeby czasu pandemii, Klub Karino zainicjował w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta szycie maseczek. Ze względu na brak atestów nie mogą one zostać przekazane do szpitali, ale trafiają do seniorów, osób opiekujących się nimi, osób ubogich oraz do strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych.

więcej zdjęć...

fot. Klub Karino
fot. Klub Karino
fot. Klub Karino

Dzień Kobiet w Klubie Aneks

6 marca 2020 r.

W klimacie lat 20-tych i 30-tych świętowały w tym roku swój dzień mieszkanki Łuczanowic, co podkreśliły także eleganckie stroje wzorowane na modzie tamtych lat. Ze specjalnym programem artystycznym dla Pań wystąpili aktorzy Piotr Piecha i Jarosław Szwec.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Zimowisko w Murzasichlu

2-8 lutego 2020 r.

Beztroskie zabawy na śniegu, szereg warsztatów plastycznych a także kulturoznawcze spotkania z ciekawymi osobami - to klimaty corocznego Zimowiska organizowanego przez Klub Aneks w malowniczym Murzasichlu. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Ferie z Klubem Aneks

27-31 stycznia 2020 r.

Warsztaty pizzowe, wyjście do groty solnej i na wrotki - to kilka atrakcji jakie zapewnił dzieciom podczas tegorocznych ferii Klub Aneks.

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Wieczór kolęd w Klubie Aneks

17 stycznia 2020 r.

Jak co roku Klub Aneks zaprosił mieszkańców Łuczanowic do wspólnego kolędowania. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks
fot. Klub Aneks

Piękno historii lokalnej w Łuczanowicach

19 października 2019 r.

W sobotę 19.10.2019 w godzinach 14–17 na terenie Dworu Mycielskich i w otaczającym go parku odbył się finał projektu „Mycielscy - hrabiowie, przedsiębiorcy czy naukowcy? Tajemnica rozkwitu Łuczanowic”. Projekt realizowany był przez mieszczący się w budynku dworskim Klub Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, dzięki dotacji Instytutu Pileckiego w ramach programu „Pionierzy Polskiej Niepodległości”.

więcej zdjęć...

fot. M. Koleśnik
fot. M. Koleśnik
fot. M. Koleśnik

Mój Świat dla Tuwima

8-12 października 2019 r.

Kilkudziesięciu uczniów początkowych klas szkół podstawowych oraz przedszkolaków z krakowskich i podkrakowskich placówek edukacyjnych wzięło udział w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego Mój Świat, realizowanego w ramach Nocy Poezji 2019. Finał konkursu odbył się 12 października br. w Klubie Aneks Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Aneks

8-12 lipca 2019 r.

Akcja Lato z Klubem Aneks to między innymi wizyta w Historylandzie, odlotowe historie w Muzeum Lotnictwa Polskiego i fantastyczny rejs po Wiśle. Do tego kino, warsztaty komiksowe i wiele innych ciekawych atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Plener malarski z Klubem Aneks

30 czerwca - 6 lipca 2019 r.

Wybór położonej w Górach Świętokrzyskich wsi Rembów, na miejsce tegorocznego pleneru malarskiego, który od lat organizuje w okresie ferii i wakacji Klub Aneks, daje wiele możliwości do aktywnego wypoczynku i artystycznej twórczości. Wyjątkowość tego miejsca to przede wszystkim uroki natury w bezpośrednim otoczeniu, a w szerszej perspektywie rozciągającego się tam Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem grupa skorzystała z gościnności Agroturystyki Grynwald, otoczonej pięknym lasem sosnowym.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/15

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE