Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Herkules - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Mikołaj w Klubie Herkules

4 grudnia 2017 r.

Święty Mikołaj trochę wcześniej niż zwykle zawitał do dzieci, uczęszczających na zajęcia w Klubie Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Misie pysie

21 listopada 2017 r.

Światowy Dzień Pluszowego Misia świętowano także w Klubie Herkules. W różnorodnych animacjach wzięły udział dzieci oraz ich pluszowi przyjaciele.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Święto ziemniaka w Klubie Herkules

12 listopada 2017 r.

W Klubie Herkules decyzją grupy projektowej oraz mieszkańców osiedla, postanowiono połączyć drugą interwencję projektu Kultura sąsiedzka (czyli profesjonalny pokaz sztuki kulinarnej) oraz obchody Święta Ziemniaka, które zostały zaprojektowane jako wielkie, sąsiedzkie spotkanie nie tylko dla uczestników projektu, ale również dla wszystkich wielbicieli kartofli, z których uprawy słyną Branice!

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Jak Kultura sąsiedzka gości się w Warszawie, czyli jednodniowe intensywne zwiedzanie i stolicy poznawanie

15 października 2017 r.

Jedną z interwencji wypracowanych podczas spotkań projektowych Kultury Sąsiedzkiej w Klubie Herkules był wyjazd do Warszawy, gdzie pod opieką przewodników grupa poznawała zabytki i ważne miejsca stolicy. 

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacje z Klubem Herkules

3-21 lipca 2017 r.

Sportowe rozgrywki, wycieczki, odkrywanie nowych miejsc i doskonała zabawa w gronie rówieśników, czyli wakacje w Klubie Herkules.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Kultura sąsiedzka - warsztaty w Klubie Herkules

11 lipca 2017 r.

Warsztaty diagnozy potencjału i potrzeb w Klubie Herkules. Praca nad pomysłami na działania w ramach projektu Kultura sąsiedzka dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017. W zajęciach uczestniczyło 15 osób.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Góralski Dzień Branic

17 czerwca 2017 r.

W ramach tegorocznego święta osiedla Branice Klub Herkules zaprosił mieszkańców na rodzinną imprezę plenerową Góralski Dzień Branic. W góralskie klimaty zabrały uczestników występy artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 74 oraz Zespołu Nutki. Wydarzeniu towarzyszyły tematyczne konkursy i zabawy: przejażdzki konne i dorożką, pokaz zręcznościowy w wykonaniu Krakowskiego Szwadronu Ułanów, a także loteria fantowa i wesołe miasteczko. O godz.19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem Pro-Fill.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Piżama Party

28 kwietnia 2017 r.

W kolorowych piżamkach bawiły się Panie podczas imprezy w Klubie Herkules. Tematyczna impreza na stałe już wpisała się w program wydarzeń w Klubie, a moc atrakcji, którą przygotował dla uczestniczek prowadzący sprawiła, że nikt nie był tego wieczoru w sennym nastroju.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

11 kwietnia 2017 r.

Podczas wielkanocnych warsztatów w Klubie Herkules rodzice z dziećmi przygotowywały dekoracje na świąteczny stół.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

Wszystko dla Pań

10 marca 2017 r.

Dzień Kobiet na stałe wpisał się w program wydarzeń w Klubie Herkules, gdzie już od kilku lat w okolicach 8 marca spotykają się mieszkanki Branic i okolicznych osiedli, aby choć na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i uczcić razem święto wszystkich Pań. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem Wszystko dla Pań, a zaproszenie na spotkanie licznie przyjęły panie z Branic, Ruszczy, Przylasku Rusieckiego.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

STRONA 1/9

 

 

 

WCZYTYWANIE