Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Herkules - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Wakacje z Herkulesem

2-20 lipca 2018 r.

Zakończyły się już tegoroczne zajęcia wakacyjne dla dzieci, które lato spędzają w mieście, realizowane w Klubie Herkules. Trzytygodniowy program przyniósł małym uczestnikom moc atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Cygański Tabor na Dniu Branic

16 czerwca 2018 r.

16 czerwca 2018 r., już po raz szósty świętowano Dzień Branic w Klubie Herkules. Festyn odbył się w piękne słoneczne sobotnie popołudnie, a tematem przewodnim imprezy był Cygański Tabor.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Piżama Party

27 kwietnia 2018 r.

W piątkowy wieczór 27 kwietnia br. odbyła się trzecia impreza z cyklu Piżama Party. Panie przybyły na spotkanie w nieco innym wieczorowym wydaniu. Każda z uczestniczek miała inny pomysł na swój strój, choć dominowały piżamki dwuczęściowe z różnymi motywami zwierzęcymi i bajkowymi. Pełen humoru i ciekawy program artystyczny przedstawił Radosław Omieciński, wprowadzając wszystkich w wyśmienity nastrój. W programie spotkania znalazły się liczne atrakcje, konkursy i zabawy a uczestniczki między innymi prezentowały swoje talenty w konkursie karaoke.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Spotkanie mieszkańców Branic w Klubie Herkules

20 kwietnia 2018 r.

W Klubie Herkules odbyło się spotkanie mieszkańców Branic z Prezesem Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A dr. Arturem Paszko oraz Przewodniczącym Rady Dzielnicy XVIII Stanisławem Morycem i Radnym Markiem Kurzydło. Tematem spotkania były sprawy związane z realizacją projektu Kraków Nowa Huta Przyszłości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet w Klubie Herkules

W sobotę, 10 marca, Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zorganizował, jak co roku, spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ferie pełne frajdy w Klubie Herkules

12-23 lutego 2018 r.

Nie mogły narzekać na brak atrakcji dzieci, które spędziły tegoroczne ferie zimowe biorąc udział w zajęciach organizowanych przez Klub Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mikołaj w Klubie Herkules

4 grudnia 2017 r.

Święty Mikołaj trochę wcześniej niż zwykle zawitał do dzieci, uczęszczających na zajęcia w Klubie Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Misie pysie

21 listopada 2017 r.

Światowy Dzień Pluszowego Misia świętowano także w Klubie Herkules. W różnorodnych animacjach wzięły udział dzieci oraz ich pluszowi przyjaciele.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Święto ziemniaka w Klubie Herkules

12 listopada 2017 r.

W Klubie Herkules decyzją grupy projektowej oraz mieszkańców osiedla, postanowiono połączyć drugą interwencję projektu Kultura sąsiedzka (czyli profesjonalny pokaz sztuki kulinarnej) oraz obchody Święta Ziemniaka, które zostały zaprojektowane jako wielkie, sąsiedzkie spotkanie nie tylko dla uczestników projektu, ale również dla wszystkich wielbicieli kartofli, z których uprawy słyną Branice!

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Jak Kultura sąsiedzka gości się w Warszawie, czyli jednodniowe intensywne zwiedzanie i stolicy poznawanie

15 października 2017 r.

Jedną z interwencji wypracowanych podczas spotkań projektowych Kultury Sąsiedzkiej w Klubie Herkules był wyjazd do Warszawy, gdzie pod opieką przewodników grupa poznawała zabytki i ważne miejsca stolicy. 

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/9

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE