Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Herkules - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Zapusty w Klubie Herkules

4 marca 2019 r.

Braniccy seniorzy pod wodzą przewodniczącej Teresy Włoczkowskiej zebrali się w Klubie Herkules, aby razem spędzić wieczór i uczcić Zapusty. Seniorzy zadbali jak zawsze o wszystko perfekcyjnie, w tym o pączki, chrust i oponki do kawy dla każdego, aby koniec karnawału uczcić w pełnym wydaniu. Na rozmowach i smakołykach nie poprzestano, korzystano również z tanecznych szaleństw na parkiecie a za stołami popłynęły wspólnie śpiewane, stare lubiane piosenki.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Być kobietą... czyli dzień Kobiet w Klubie Herkules

2 marca 2019 r.

Jak co roku w Klubie Herkules odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Wieczór rozpoczął się oficjalnym powitaniem i skosztowaniem tortu, wykonanego specjalnie na te okazję. Ciekawy i pełen humoru program artystyczny przedstawił Radosław Omieciński.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ferie w Klubie Herkules

Seanse kinowe, zwiedzanie krakowskich wystaw, nauka na wesoło, a przede wszystkim zabawa i relaks w przerwie zajęć szkolnych - uczestnicy ferii w Klubie Herkules nie narzekali na brak rozrywek.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacje z Herkulesem

2-20 lipca 2018 r.

Zakończyły się już tegoroczne zajęcia wakacyjne dla dzieci, które lato spędzają w mieście, realizowane w Klubie Herkules. Trzytygodniowy program przyniósł małym uczestnikom moc atrakcji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Cygański Tabor na Dniu Branic

16 czerwca 2018 r.

16 czerwca 2018 r., już po raz szósty świętowano Dzień Branic w Klubie Herkules. Festyn odbył się w piękne słoneczne sobotnie popołudnie, a tematem przewodnim imprezy był Cygański Tabor.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Piżama Party

27 kwietnia 2018 r.

W piątkowy wieczór 27 kwietnia br. odbyła się trzecia impreza z cyklu Piżama Party. Panie przybyły na spotkanie w nieco innym wieczorowym wydaniu. Każda z uczestniczek miała inny pomysł na swój strój, choć dominowały piżamki dwuczęściowe z różnymi motywami zwierzęcymi i bajkowymi. Pełen humoru i ciekawy program artystyczny przedstawił Radosław Omieciński, wprowadzając wszystkich w wyśmienity nastrój. W programie spotkania znalazły się liczne atrakcje, konkursy i zabawy a uczestniczki między innymi prezentowały swoje talenty w konkursie karaoke.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Spotkanie mieszkańców Branic w Klubie Herkules

20 kwietnia 2018 r.

W Klubie Herkules odbyło się spotkanie mieszkańców Branic z Prezesem Zarządu Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A dr. Arturem Paszko oraz Przewodniczącym Rady Dzielnicy XVIII Stanisławem Morycem i Radnym Markiem Kurzydło. Tematem spotkania były sprawy związane z realizacją projektu Kraków Nowa Huta Przyszłości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet w Klubie Herkules

W sobotę, 10 marca, Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zorganizował, jak co roku, spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ferie pełne frajdy w Klubie Herkules

12-23 lutego 2018 r.

Nie mogły narzekać na brak atrakcji dzieci, które spędziły tegoroczne ferie zimowe biorąc udział w zajęciach organizowanych przez Klub Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mikołaj w Klubie Herkules

4 grudnia 2017 r.

Święty Mikołaj trochę wcześniej niż zwykle zawitał do dzieci, uczęszczających na zajęcia w Klubie Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/10

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE