Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Katarzynki i Andrzejki w Klubie Jedność

29 listopada 2017 r.

Wróżby i szalone zabawy czekały na wszystkie dzieci, które przybyły do Klubu Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Misiaki pluszaki

21 listopada 2017 r.

Dzieci z os. Wolica uczciły zabawą w Klubie Światowy Dzień Pluszowego Misia. Oczywiście w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ukryte talenty - dzieło rąk

17 listopada 2017 r.

Ukryte talenty – dzieło rąk to impreza finałowa projektu Kultura sąsiedzka, realizowanego w Klubie Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Szukamy niepodległości – gra terenowa w Klubie Jedność

10 listopada 2017 r.

Co to jest niepodległość i czy można ją znaleźć? Odpowiedzi na pytania szukali uczniowie I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji oraz Szkoły Podstawowej nr 142, którzy w przeddzień święta narodowego wzięli udział w grze terenowej „Szukamy niepodległości”, poprowadzonej przez Klub Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Lepiej widoczny, bardziej bezpieczny

23 października 2017 r.

W Klubie Jedność odbyły się zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych ze Strażą Miejską Miasta Krakowa. Wraz z początkiem jesieni coraz szybciej zapada zmierzch, często pada deszcz, a rano długo utrzymuje się mgła. Te zjawiska powodują, że piesi i rowerzyści są mniej widoczni na drogach i poboczach, a tym samym bardziej niż o innej porze roku narażeni na potrącenia czy przejechania przez pojazdy. W trakcie spotkania Strażnik Miejski pan Jacek Gronowski rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie i konieczności stosowania odblasków. Dzieci obejrzały również film ukazujący zagrożenia na drodze, pod koniec spotkania otrzymały opaski odblaskowe i obiecały, że będą je zawsze nosić.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Sprzątanie świata w Wolicy

15 września 2017 r.

Dzieci i młodzież z Klubu Jedność brały udział w akcji Sprzątania Świata. Tegoroczna akcja odbywała się pod wiele znaczącym hasłem Nie ma śmieci – są surowce. Na początku uczestnicy rozwiązywali rebusy, test i zagadki ekologiczne, a następnie z wielką frajdą, z przeróżnych materiałów wtórnych, tworzyli przepiękne zabawki tj. czołgi, łodzie, świnki skarbonki, pieski itp.
Na koniec wszyscy z zapałem i ochotą zabrali się za porządki, zbierali śmieci, puszki oraz papier. Szybko teren wokół Klubu Jedność i boiska sportowego był uprzątnięty. Na zakończenie akcji wszyscy otrzymali słodkie upominki i obiecali, że śmieci będą zawsze wyrzucać do kosza lub odpowiednich pojemników do segregacji odpadów.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacyjne przygody z Klubem Jedność

17 lipca - 4 sierpnia 2017 r.

Wakacje 2017 z Klubem Jedność dobiegły końca. Był to czas wielu ciekawych i atrakcyjnych wyjść i wyjazdów.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Kultura sąsiedzka - warsztaty w Klubie Jedność

17 i 24 lipca 2017 r.

W dniu 17 lipca rozpoczęła się na osiedlu Wolica faza diagnostyczna projektu Kultura sąsiedzka. Na kolejnych spotkaniach w Klubie Jedność, zebrane Panie wypracowały dwie koncepcje działań.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ułański Dzień Wolicy

28 maja 2017 r.

Takiego Dnia Wolicy jeszcze w historii Wolicy nie było… Działo się, oj działo… W niedzielne upalne popołudnie 28 maja 2017 r. na boisko sportowe obok Klubu Jedność zajechali piękni ułani na równie pięknych i dostojnych koniach z Krakowskiego Szwadronu Ułanów.

więcej zdjęć...

fot. M. Wojtasik
fot. M. Wojtasik
fot. M. Wojtasik

Unikanie zagrożeń

21 marca 2017 r.

Każde dziecko musi wiedzieć, że jego bezpieczeństwo jest rzeczą bardzo ważną i w związku z tym powinno znać zasady postępowania w różnych miejscach, czy w różnych sytuacjach życiowych, aby uniknąć zagrożeń jakie mogą w nich wystąpić. Temu tematowi poświęcone było spotkanie profilaktyczne w Klubie Jedność dla dzieci i młodzieży ze Strażą Miejską Miasta Krakowa.

więcej zdjęć...

Fot. OK
Fot. OK
Fot. OK

STRONA 1/10

 

 

 

WCZYTYWANIE