Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Pierwsze warsztaty Młodej Huty Niepodległej

11 października 2018 r.

Podczas pierwszych warsztatów projektu Młoda Huta Niepodległa – akcja Wol(N)ica, które odbyły się 11 października 2018, ponad 50. młodych mieszkańców nowohuckich osiedli Wolica oraz Branice wzięło udział w zajęciach dotyczących historii ogólnej, lecz z mocnym uwzględnieniem na tle lat 1914-1918 tzw. „sprawy polskiej”.

Projekt realizowany w ramach programu grantów „Bank Ambitnej Młodzieży” Fundacji Santander edycja 2018.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Przedszkolaka

26 października 2018 r.

We wtorkowe przedpołudnie w Klubie Jedność było wesoło, kolorowo i radośnie wszystko to dzięki obchodom Dnia Przedszkolaka. Dzieci zwiedziły pomieszczenia Klubu Jedność i dowiedziały się, jakie zajęcia się w nim odbywają. Tematem przewodnim była nowa pora roku – Jesień. Maluchy chętnie odpowiadały jak poznać, że skończyło się lato oraz jakie dary jesień przynosi nam w prezencie w sadach i ogrodach. Następnie stworzyli świetny teatrzyk kukiełkowy na podstawie wiersza Jana Brzechwy pt. Na straganie. Dzieci malowały różnego rodzaju warzywa, a z kasztanów i plasteliny wyczarowały śliczne jeżyki. Nie zabrakło także wesołych jesiennych zabaw muzyczno-ruchowych. Podczas Dnia Przedszkolaka, wszystkie maluchy doskonale się bawiły oraz miło i aktywnie spędziły czas.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wakacyjne atrakcje z Klubem Jedność

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z  wakacyjnych przygód z Klubem Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Matki w Klubie Jedność

28 maja 2018 r.

Tegoroczne obchody Dnia Matki w Klubie Jedność zachęciły wszystkie mamy, by choć na chwilę oderwały się od powszednich zajęć oraz obowiązków. Podczas imprezy ich pociechy zaprezentowały program artystyczny oraz wręczyły mamom drobne upominki.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Żyj EKO – Ekologiczny Dzień Wolicy

17 maja 2018 r.

Tegoroczny Dzień Wolicy pod hasłem Żyj Eko odbył się 17 maja przy Klubie Jedność. Była to impreza promująca zdrowy i ekologiczny styl życia.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Misterium pasyjne w Klubie Jedność

5 kwietnia 2018 r.

Widowisko religijne – Misterium męki Pańskiej – zaprezentowali 5 kwietnia w Klubie Jedność uczniowie I Prywatnego Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie. Nad pracą młodych aktorów przy spektaklu czuwali Jakub Figus, Małgorzata Hawrylczak oraz Bogusława Mikulska.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Międzypokoleniowe pisanki w Klubie Jedność

19 marca 2018 r.

19 marca w Klubie Jedność odbyły się warsztaty zdobienia pisanek wielkanocnych. Uczestnikom, i dużym i małym, pomysłów nie brakowało. Wykorzystano różne materiały plastyczne, dekorowano pisanki zarówno w technice decoupage, sznurkowej, jak i ozdabiano je cekinami, perełkami, piórkami, itp. Wszystkie prace były wyjątkowo barwne. Niewątpliwie staną się prawdziwą ozdobą wielkanocnych koszyczków i świątecznych stołów. Dodatkowym walorem była integracja międzypokoleniowa, podczas wspólnego wykonywania świątecznych ozdób.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet w Klubie Jedność

6 marca 2018 r.

O tym, że Muzyka jest kobietą, przekonywał mieszkanki os. Wolica, Radosław Omieciński z Agencji Artystycznej Maska. Program przygotowany przez prowadzącego doskonale wpisał się w świętowanie Dnia Kobiet w Klubie Jedność, w gronie mieszkanek osiedla. 

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zimowe szaleństwa w Klubie Jedność - ferie 2018

12-16 lutego 2018 r.

W pierwszym tygodniu Ferii Klub Jedność zaprosił dzieci na wyjście na lodowisko, multimedialne warsztaty w Artetece, pouczające gry i zabawy prowadzone przez Straż Miejską, wycieczkę autokarową do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, laserowe rywalizacje w Zoltar Parku i spektakl dla młodszych dzieci. Wszystkie atrakcje sprawiły dzieciom mnóstwo frajdy.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Z kolędą przez wieki w Klubie Jedność

21 stycznia 2018 r.

Podtrzymując piękną polską tradycję kolędowania Klub Jedność zaprosił mieszkańców Nowej Huty i nie tylko na coroczne wydarzenie Z kolęda przez wieki. Występy dzieci i młodzieży, jasełka i wspólne kolędowanie pozwoliły jeszcze na moment wejść w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

więcej zdjęć...

fot. Jan Żarnik
fot. Jan Żarnik
fot. Jan Żarnik

STRONA 1/11

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE