Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Misterium pasyjne w Klubie Jedność

5 kwietnia 2018 r.

Widowisko religijne – Misterium męki Pańskiej – zaprezentowali 5 kwietnia w Klubie Jedność uczniowie I Prywatnego Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie. Nad pracą młodych aktorów przy spektaklu czuwali Jakub Figus, Małgorzata Hawrylczak oraz Bogusława Mikulska.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Międzypokoleniowe pisanki w Klubie Jedność

19 marca 2018 r.

19 marca w Klubie Jedność odbyły się warsztaty zdobienia pisanek wielkanocnych. Uczestnikom, i dużym i małym, pomysłów nie brakowało. Wykorzystano różne materiały plastyczne, dekorowano pisanki zarówno w technice decoupage, sznurkowej, jak i ozdabiano je cekinami, perełkami, piórkami, itp. Wszystkie prace były wyjątkowo barwne. Niewątpliwie staną się prawdziwą ozdobą wielkanocnych koszyczków i świątecznych stołów. Dodatkowym walorem była integracja międzypokoleniowa, podczas wspólnego wykonywania świątecznych ozdób.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet w Klubie Jedność

6 marca 2018 r.

O tym, że Muzyka jest kobietą, przekonywał mieszkanki os. Wolica, Radosław Omieciński z Agencji Artystycznej Maska. Program przygotowany przez prowadzącego doskonale wpisał się w świętowanie Dnia Kobiet w Klubie Jedność, w gronie mieszkanek osiedla. 

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zimowe szaleństwa w Klubie Jedność - ferie 2018

12-16 lutego 2018 r.

W pierwszym tygodniu Ferii Klub Jedność zaprosił dzieci na wyjście na lodowisko, multimedialne warsztaty w Artetece, pouczające gry i zabawy prowadzone przez Straż Miejską, wycieczkę autokarową do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, laserowe rywalizacje w Zoltar Parku i spektakl dla młodszych dzieci. Wszystkie atrakcje sprawiły dzieciom mnóstwo frajdy.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Z kolędą przez wieki w Klubie Jedność

21 stycznia 2018 r.

Podtrzymując piękną polską tradycję kolędowania Klub Jedność zaprosił mieszkańców Nowej Huty i nie tylko na coroczne wydarzenie Z kolęda przez wieki. Występy dzieci i młodzieży, jasełka i wspólne kolędowanie pozwoliły jeszcze na moment wejść w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

więcej zdjęć...

fot. Jan Żarnik
fot. Jan Żarnik
fot. Jan Żarnik

Katarzynki i Andrzejki w Klubie Jedność

29 listopada 2017 r.

Wróżby i szalone zabawy czekały na wszystkie dzieci, które przybyły do Klubu Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Misiaki pluszaki

21 listopada 2017 r.

Dzieci z os. Wolica uczciły zabawą w Klubie Światowy Dzień Pluszowego Misia. Oczywiście w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ukryte talenty - dzieło rąk

17 listopada 2017 r.

Ukryte talenty – dzieło rąk to impreza finałowa projektu Kultura sąsiedzka, realizowanego w Klubie Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Szukamy niepodległości – gra terenowa w Klubie Jedność

10 listopada 2017 r.

Co to jest niepodległość i czy można ją znaleźć? Odpowiedzi na pytania szukali uczniowie I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji oraz Szkoły Podstawowej nr 142, którzy w przeddzień święta narodowego wzięli udział w grze terenowej „Szukamy niepodległości”, poprowadzonej przez Klub Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Lepiej widoczny, bardziej bezpieczny

23 października 2017 r.

W Klubie Jedność odbyły się zajęcia profilaktyczne dla najmłodszych ze Strażą Miejską Miasta Krakowa. Wraz z początkiem jesieni coraz szybciej zapada zmierzch, często pada deszcz, a rano długo utrzymuje się mgła. Te zjawiska powodują, że piesi i rowerzyści są mniej widoczni na drogach i poboczach, a tym samym bardziej niż o innej porze roku narażeni na potrącenia czy przejechania przez pojazdy. W trakcie spotkania Strażnik Miejski pan Jacek Gronowski rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie i konieczności stosowania odblasków. Dzieci obejrzały również film ukazujący zagrożenia na drodze, pod koniec spotkania otrzymały opaski odblaskowe i obiecały, że będą je zawsze nosić.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/11

 

 

 

WCZYTYWANIE