Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Pod Kasztanami - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Kultura sąsiedzka - warsztaty w Klubie Pod Kasztanami

10 lipca 2017 r. - godz. 17.00, ul. Płoszczyny 1

Warsztaty diagnozy potencjału i potrzeb w Klubie Pod Kasztanami. Praca nad pomysłami na działania w ramach projektu Kultura sąsiedzka dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura – Interwencje 2017. W zajęciach uczestniczyło 15 pań.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Seniorzy z Klubu Pod Kasztanami na Przeglądzie w NCK

30 września 2016 r.

Seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów nr 11 w Kościelnikach wzięli udział w XXI Przeglądzie amatorskich zespołów artystycznych w dniu 30 września br. w Nowohuckim Centrum Kultury.

więcej zdjęć...

fot. Beata Furgalska
fot. Beata Furgalska
fot. Beata Furgalska

Kasztanowe Ferie

18-22 stycznia 2016 r.

Interesujące warsztaty z projektowania, spotkania z obcymi kulturami i smak rywalizacji podczas pojedynków planszówkowych czekały na uczestników ferii w Klubie Pod Kasztanami.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Bajkowy bal karnawałowy

12 stycznia 2016 r.

Kostiumy księżniczek oraz super-bohaterów królowały na bajkowym balu zorganizowanym przez Klub Pod Kasztanami. Były tańce i tor przeszkód oraz warsztaty, na których uczestnicy wykonywali karnawałowe maski z cekinów i piór. Klub dziękuję Pipi czyli pani Magdzie z Klubu Dukat za pomoc w prowadzeniu imprezy.

więcej zdjęć...

fot. K. Walocha, M. Szuba
fot. K. Walocha, M. Szuba
fot. K. Walocha, M. Szuba

Kasztanowe planszówki

23 grudnia 2015 r.

Kolejne spotkanie planszówkomaniaków za nami. Tym razem przed samymi świętami, dzieci dały trochę odpocząć rodzicom w ferworze przygotowań świątecznych. Jak zwykle nie zabrakło zdrowego ducha rywalizacji, uśmiechu i ogromnej radości ze spotkania planszówkowego. Oprócz tradycyjnie grania w gry planszowe, było rzucanie do tarczy pandy, kręcenie hula hopem, oraz mini piłka nożna. Tym razem to dziewczyny opanowały piłkarzyki.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Mikołaj Pod Kasztanami

4 grudnia 2015 r.

Jak co roku Święty Mikołaj zawitał także do Kasztanowego Klubu. Tym razem cały Klub zamienił się w wielką fabrykę Świętego Mikołaja. Elfy z Aniołkami czekały na wszystkie dzieci, aby razem zacząć wspólną pracę. Każdy otrzymał listę zadań do zrobienia, a za każdą wykonaną pracę dostał uśmiech. Najpierw rozpoczęto produkcję słodyczy. Później pakowano prezenty. A na samym końcu każdy rozwiązał krzyżówkę aniołka, której hasłem oczywiście było słowo: Mikołaj. Po radosnych przygotowaniach wszystkie dzieci powiedziały wierszyk, którym przywołały Świętego Mikołaja, od którego każde z nich otrzymało wielką paczkę prezentów.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Kasztanowe granie

17 listopada 2015 r.

Pierwsze planszówkowe rozgrywki w Klubie Pod Kasztanami.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Błotniste bezdroża – Wyjazd na quady

14 października 2015 r.

Uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Kościelnikach wzięli udział w niezwykłej przygodzie. Pod okiem pracowników grupy Assiassis Paintball oraz instruktorów Klubu Pod Kasztanami zdobywali tajniki jazdy na quadach.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wybuchowe Kościelniki

19 czerwca 2015 r.

Były to zajęcia eksperymentalne, które odpowiedziały na wiele pytań dotyczących zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie. Dzieci poprzez konkretne eksperymenty i działania poznały właściwości wody, powietrza i innych gazów. Zobaczyły również reakcję utleniania i redukcji oraz nauczyły się rozpoznawać kwasy, zasady i kryształy. Prowadzący zajęcia pan Karol pokazał też różne kolorowe i piękne kryształy. Zgodnie z obietnicami nie zabrakło wybuchów i dymków.

więcej zdjęć...

fot. M. Szuba
fot. M. Szuba
fot. M. Szuba

Kasztanowy Dzień Dziecka pełen atrakcji

29 maja 2015 r.

Moc zabawy i radości podczas obchodów święta dzieci w Kościelnikach.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 2/4

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE