Zajęcia
280
zajęć
Lista zajęć
Genealogia
Poniedziałek
termin zostanie ustalony we wrześniu
edukacyjne
Matematyka dla każdego
Poniedziałek
Klub Karino
termin do ustalenia indywidualnego
edukacyjne
Grupa Obrzędowa „Chałupki”
Poniedziałek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
Język angielski grupowy dla maluchów
Poniedziałek
Klub Jedność
termin zostanie ustalony we wrześniu
językowe
Zajęcia ruchowe
Poniedziałek
Klub Jedność
termin zostanie ustalony we wrześniu
ruchowe
Angielski dla Ciebie
Poniedziałek
Klub Krzesławice
termin zostanie ustalony we wrześniu
językowe
Sala wolnego brykania
Poniedziałek
09:00
- 10:00
Klub Jędruś
wolne brykanie
integracyjne
ruchowe
Gimnastyka
Poniedziałek
09:30
- 10:30
grupa Pani Aneta
ruchowe
Język niemiecki
Poniedziałek
09:30
- 10:30
grupa I
językowe
Pluszakowo
Poniedziałek
10:00
- 11:30
Klub Mirage
grupa I
integracyjne
Gimnastyka
Poniedziałek
10:30
- 11:30
grupa Pani Aneta
ruchowe
Język niemiecki
Poniedziałek
10:30
- 11:30
grupa II
językowe
Zumba
Poniedziałek
12:00
- 13:00
grupa I
ruchowe
Kreatywna Bawialnia
Poniedziałek
12:00
- 20:00
Klub Wersalik
Przestrzeń dostępna jest w godzinach otwarcia klubu
integracyjne
Nauka gry na gitarze
Poniedziałek
13:00
- 18:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
Język angielski i niemiecki dla dzieci i młodzieży
Poniedziałek
13:00
- 21:00
Klub Herkules
termin do ustalenia indywidualnego
językowe
Język angielski dla dzieci i młodzieży on-line
Poniedziałek
13:00
- 21:00
Klub Herkules
termin do ustalenia indywidualnego
językowe
Zajęcia baletowe
Poniedziałek
15:30
- 16:30
Klub Zgody
Zajęcia baletowe
taneczne
Szkółka Niezwykłej Plastyki
Poniedziałek
15:30
- 17:00
Klub 303
grupa 5 - 6letnia
plastyczne
Tygrysia Grupa Adaptacyjna
Poniedziałek
15:40
- 16:25
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Fantastyczne zajęcia plastyczne
Poniedziałek
16:00
Klub Pod Kasztanami
grupa I (dzieci od 4 do 6 roku życia)
plastyczne
Zumba Kids
Poniedziałek
16:00
- 16:45
Klub Wersalik
grupa I
ruchowe
Język angielski
Poniedziałek
16:00
- 16:45
Klub Mirage
grupa 6-7 lat
językowe
You and Me
Poniedziałek
16:00
- 16:45
Klub Dukat
grupa II
językowe
Robotyka
Poniedziałek
16:00
- 17:00
Klub Jedność
grupa I (dzieci od 6 do 9 lat) zajęcia odbywają się co drugi poniedziałek
edukacyjne
Strefa mieszkańca
Poniedziałek
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Skaczące brzdące
Poniedziałek
16:00
- 19:00
Klub Zakole
grupa I
integracyjne
ruchowe
Matematyka
Poniedziałek
16:00
- 21:00
Klub Herkules
termin do ustalenia indywidualnego (zajęcia prowadzi Sylwia Lupa)
edukacyjne
Balet
Poniedziałek
16:30
- 17:15
Klub Mirage
grupa 3-5 lat
taneczne
Mini Akademia Tygrysa
Poniedziałek
16:30
- 17:15
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Zajęcia baletowe
Poniedziałek
16:30
- 17:30
Klub Zgody
Zajęcia baletowe 16:30-17:30
taneczne
Gitara
Poniedziałek
16:30
- 17:30
Klub Mirage
grupa I
muzyczne
Koło teatralne
Poniedziałek
16:30
- 17:30
Klub Jedność
grupa I (dzieci od 7 do 9 roku życia)
teatralne
Dywizjon Cyrkowy (nowa grupa - wyrosła z Zerówki Cyrkowej)
Poniedziałek
16:30
- 17:30
Klub 303
termin 1
cyrkowe
Karate
Poniedziałek
16:30
- 18:00
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Zajęcia plastyczne
Poniedziałek
16:30
- 18:00
Klub Aneks
grupa I
plastyczne
Zajęcia taneczne
Poniedziałek
16:30
- 18:00
Klub Aneks
grupa I
taneczne
Język angielski
Poniedziałek
16:50
- 17:35
Klub Mirage
grupa 6-7 lat
językowe
Kids Dance
Poniedziałek
16:50
- 17:35
Klub Jedność
grupa II
taneczne
You and Me
Poniedziałek
17:00
- 17:45
Klub Dukat
grupa III
językowe
Pantomima
Poniedziałek
17:00
- 18:00
Klub Wersalik
grupa I
teatralne
Warsztaty AkwareLove
Poniedziałek
17:00
- 20:00
Klub Krzesławice
zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu
plastyczne
Robotyka
Poniedziałek
17:05
- 18:05
Klub Jedność
grupa I (dzieci od 10 do 13 lat) zajęcia odbywają się co drugi poniedziałek
edukacyjne
Fantastyczne zajęcia plastyczne
Poniedziałek
17:15
Klub Pod Kasztanami
grupa II (dzieci od 6 do 9 roku życia)
plastyczne
Balet
Poniedziałek
17:15
- 18:00
Klub Mirage
grupa od 6 lat
taneczne
Akademia Tygrysa
Poniedziałek
17:20
- 18:05
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Dziecięcy zespół baletowy
Poniedziałek
17:30
- 18:30
Klub Zgody
grupa zielona
taneczne
Szkółka Niezwykłej Plastyki
Poniedziałek
17:30
- 19:00
Klub 303
grupa 7+
plastyczne
Koło teatralne
Poniedziałek
17:30
- 19:30
Klub Jedność
grupa II (dzieci od 10 do 13 lat)
teatralne
Język angielski
Poniedziałek
17:40
- 18:25
Klub Mirage
grupa 8-9 lat
językowe
Zajęcia taneczne
Poniedziałek
18:00
Klub Krzesławice
grupa
taneczne
Pilates
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Wersalik
grupa I
ruchowe
Improwizacja
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Wersalik
grupa I
teatralne
Ukulele
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Mirage
grupa I
muzyczne
Raz dwa trzy liczysz Ty! - zajęcia matematyczne dla dzieci - nowość!
Poniedziałek
18:00
- 19:00
Klub Dukat
zajęcia odbywają się raz w tygodniu
edukacyjne
Super Kangur - nowość!
Poniedziałek
18:10
- 18:55
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Fitness - nowość!
Poniedziałek
18:15
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza
Poniedziałek
18:15
- 19:00
Klub 303
grupa
ruchowe
Zdrowy kręgosłup
Poniedziałek
18:15
- 19:15
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Fantastyczne zajęcia plastyczne
Poniedziałek
18:30
Klub Pod Kasztanami
grupa III (dzieci i młodzież od 9 roku życia)
plastyczne
Język angielski
Poniedziałek
18:30
- 19:15
Klub Mirage
grupa 10-11 lat
językowe
Dziecięcy zespół baletowy
Poniedziałek
18:30
- 19:30
Klub Zgody
grupa czerwona
taneczne
Pilates
Poniedziałek
19:00
- 19:45
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Kickboxing Junior
Poniedziałek
19:00
- 20:00
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Ladies Project
Poniedziałek
19:00
- 20:00
Klub Dukat
grupa
taneczne
Gimnastyka
Poniedziałek
19:00
- 21:00
Klub Aneks
grupa I
ruchowe
Otwarta Przestrzeń Cyrkowa
Poniedziałek
19:15
- 21:15
Klub 303
grupa I
cyrkowe
Aerobik
Poniedziałek
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Pilates
Poniedziałek
19:45
- 20:30
Klub Krzesławice
grupa II
ruchowe
Gimnastyka wieku średniego
Poniedziałek
20:00
- 21:00
Klub Jedność
grupa I
ruchowe
Amatorski Zespół Wokalny „Jarzębina”
Wtorek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
muzyczne
Pilates
Wtorek
09:30
- 10:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Gimnastyka
Wtorek
10:00
- 11:00
grupa Pani Kinga
ruchowe
Nauka przez sztukę
Wtorek
10:00
- 11:00
Klub Wersalik
grupa
inne
plastyczne
edukacyjne
rękodzieło
Kreatywna Bawialnia
Wtorek
10:00
- 18:00
Klub Wersalik
Przestrzeń dostępna jest w godzinach otwarcia klubu
inne
Fit Mama - zdrowy kręgosłup
Wtorek
10:45
- 11:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Muzyczny bobas
Wtorek
11:45
- 12:30
Klub Mirage
grupa I
muzyczne
Język angielski
Wtorek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Język angielski
Wtorek
14:40
- 15:40
Klub 303
5-cio latki
językowe
Zerówka Cyrkowa (nowa grupa)
Wtorek
15:15
- 16:15
Klub 303
termin 1
cyrkowe
Balet
Wtorek
15:45
- 16:30
Klub Jedność
grupa I
taneczne
Język angielski
Wtorek
15:50
- 16:50
Klub 303
5-cio latki
językowe
Plastyka dla smyka
Wtorek
16:00
- 16:30
Klub Zgody
grupa I
plastyczne
Balet
Wtorek
16:00
- 16:45
Klub Wersalik
grupa I
taneczne
Artystyczne inspiracje- zajęcia plastyczno - rękodzielnicze
Wtorek
16:00
- 17:00
Klub Wersalik
grupa I
plastyczne
Coś z niczego - zajęcia plastyczne dla dzieci
Wtorek
16:00
- 17:00
Klub Herkules
grupa I
plastyczne
Uszyj swój kolorowy świat!
Wtorek
16:00
- 18:00
Klub Jedność
grupa I
rękodzieło
Play with english - angielski dla malucha
Wtorek
16:30
- 17:05
Klub Jędruś
grupa I
językowe
Taniec
Wtorek
16:30
- 17:15
Klub Mirage
grupa I
taneczne
Capoeira - nowość!
Wtorek
16:30
- 17:15
Klub 303
dzieci
ruchowe
Język angielski
Wtorek
16:30
- 17:25
Klub Zakole
grupa I (dzieci od 4 do 6 roku życia)
językowe
Balet
Wtorek
16:40
- 17:25
Klub Jedność
grupa II
taneczne
Sztukarnia mini
Wtorek
16:45
- 17:30
Klub Zgody
grupa I
plastyczne
Lekcje rysunku
Wtorek
17:00
Klub Dukat
grupa I
plastyczne
Robotyka
Wtorek
17:00
- 18:00
Klub Mirage
grupa I
edukacyjne
Zumba Kids
Wtorek
17:00
- 18:00
Klub Herkules
grupa I
ruchowe
Język angielski
Wtorek
17:00
- 18:00
Klub 303
Zerówka
językowe
Ręko-dziełko
Wtorek
17:00
- 18:00
Klub Krzesławice
grupa
plastyczne
rękodzieło
Play with english - angielski dla starszaka
Wtorek
17:05
- 17:45
Klub Jędruś
grupa I
językowe
Zumba Kids
Wtorek
17:15
- 18:00
Klub Mirage
grupa 3-5 lat
ruchowe
Język angielski
Wtorek
17:30
- 18:25
Klub Zakole
grupa II (dzieci od 7 do 10 lat)
językowe
Sztukarnia
Wtorek
17:30
- 18:30
Klub Zgody
grupa I
plastyczne
Cyrk-O-Maniacy
Wtorek
17:30
- 19:00
Klub 303
termin 1
cyrkowe
Zespół Nutki
Wtorek
17:30
- 20:00
Klub Herkules
spotkanie
muzyczne
Angielski pierwsza klasa - nowość!
Wtorek
17:45
- 18:30
Klub Jędruś
grupa I
językowe
Zumba Kids
Wtorek
18:00
- 18:45
Klub Mirage
grupa od 6 lat
ruchowe
Szydełko i konwersacje
Wtorek
18:00
- 19:00
Klub Mirage
grupa I
językowe
rękodzieło
Zumba dla dorosłych
Wtorek
18:00
- 19:00
Klub Herkules
grupa I
ruchowe
Zumba Kids
Wtorek
18:10
- 18:55
Klub Dukat
grupa
ruchowe
Język angielski
Wtorek
18:15
- 19:15
Klub 303
VII klasa SP
językowe
Play with english - angielski dla starszaka
Wtorek
18:30
- 19:10
Klub Jędruś
grupa II
językowe
Hip-Hop
Wtorek
18:45
- 19:30
Klub Mirage
grupa I
taneczne
Zumba dla dorosłych
Wtorek
18:45
- 19:45
Klub Jedność
zajęcia odbywają się co drugi wtorek
edukacyjne
Zumba
Wtorek
19:00
- 19:55
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Klub Młodzieżowy Graffiti
Wtorek
19:00
- 21:00
Klub Dukat
spotkania
integracyjne
Salsa Solo - nowość!
Wtorek
19:15
- 20:15
Klub 303
grupa
taneczne
Język angielski
Wtorek
19:20
- 20:20
Klub 303
Dorośli - zajęcia on-line (A2/B1 niższy średniozaawansowany)
językowe
Pilates/stretching
Wtorek
19:30
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Zumba
Wtorek
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Wzmocnione
Wtorek
19:30
- 20:30
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Nauka gry na gitarze
Środa
Klub Karino
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
Zumba dla dorosłych
Środa
Klub Karino
grupa I
ruchowe
Klub Aktywnych Kobiet
Środa
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
Z muzyką dookoła świata
Środa
Klub Karino
1x w miesiącu
muzyczne
Nauka gry na Keybordzie
Środa
Klub Mirage
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
[ZAWIESZONE] Zuchy Maluchy
Środa
09:00
- 12:00
Klub Jędruś
grupa
integracyjne
Pluszakowo
Środa
10:00
- 11:30
Klub Mirage
grupa I
integracyjne
Kreatywna Bawialnia
Środa
10:00
- 18:00
Klub Wersalik
Przestrzeń dostępna jest w godzinach otwarcia klubu
inne
Sala wolnego brykania
Środa
12:15
- 13:15
Klub Jędruś
wolne brykanie
integracyjne
ruchowe
Nauka gry na ukulele - nowość!
Środa
12:30
- 20:00
Klub 303
godziny do ustalenia po zebraniu chętnych
muzyczne
Nauka gry na gitarze
Środa
12:30
- 20:00
Klub 303
grupa (godzina zajęć do ustalenia)
muzyczne
Język angielski
Środa
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Język angielski dla dzieci i młodzieży on-line
Środa
13:00
- 21:00
Klub Herkules
termin do ustalenia indywidualnego
językowe
Język angielski
Środa
14:00
Klub Jedność
grupa I
językowe
Język angielski
Środa
14:40
- 15:40
Klub 303
VIII klasa SP
językowe
Od rysunku do malunku
Środa
15:00
- 17:00
Klub Jedność
grupy spotykają się naprzemiennie co drugi tydzień
plastyczne
Kids Dancing
Środa
15:15
- 16:15
Klub 303
dzieci 4 - 5 lat
taneczne
Plastyka dla smyka
Środa
15:30
- 16:15
Klub Jędruś
grupa
plastyczne
Zumbini
Środa
15:45
- 16:30
Klub Pod Kasztanami
II grupa
ruchowe
Muzyczna uważność
Środa
15:45
- 16:30
Klub Mirage
grupa I
muzyczne
Język angielski
Środa
15:50
- 16:50
Klub 303
VII klasa SP
inne
Język angielski
Środa
15:50
- 16:50
Klub 303
VII klasa SP
językowe
Angielski dla przedszkolaka
Środa
16:00
- 16:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I (dzieci od 3 do 4 lat wraz z opiekunem)
językowe
Język angielski
Środa
16:00
- 16:45
Klub Mirage
grupa 4-5 lat
językowe
Zajęcia baletowe
Środa
16:00
- 17:00
Klub Zgody
Zajęcia baletowe
taneczne
Strefa mieszkańca
Środa
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Warsztaty kreatywnego pisania dla młodzieży - nowość!
Środa
16:00
- 19:00
Klub 303
zajęcia 2 x w miesiącu
inne
Młodzieżowa pracownia artystyczna
Środa
16:15
Klub Jędruś
grupa
plastyczne
Kids Dancing
Środa
16:20
- 17:20
Klub 303
dzieci 5 - 6 lat
taneczne
Robotyka
Środa
16:30
- 17:30
Klub Zakole
grupa I (dzieci od 4 do 7 roku życia) - zajęcia odbywają się co dwa tygodnie
edukacyjne
Plastyka
Środa
16:30
- 18:00
Klub Zakole
grupa I
plastyczne
Otwarta pracownia rysunku
Środa
16:30
- 18:00
Klub Krzesławice
grupa
plastyczne
Zumbini
Środa
16:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Angielski dla przedszkolaka
Środa
16:45
- 17:30
Klub Pod Kasztanami
grupa II (dzieci od 4 do 6 lat)
językowe
Samoobrona
Środa
16:45
- 17:30
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Język angielski
Środa
16:50
- 17:35
Klub Mirage
grupa 12-13 lat
językowe
Haft matematyczny
Środa
17:00
Klub Wersalik
zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w formule: dwa tygodnie zajęcia, dwa tygodnie przerwy
rękodzieło
Zajęcia teatralne
Środa
17:00
- 18:00
Klub Zgody
grupa I (dzieci od 7 do 12 roku życia)
teatralne
Plastyka
Środa
17:00
- 18:00
Klub Mirage
grupa I
plastyczne
Język angielski
Środa
17:00
- 18:00
Klub 303
Dorośli (B1 niższy średniozaawansowany)
językowe
Warsztaty kreatywnego pisania dla dorosłych - nowość!
Środa
17:00
- 20:00
Klub 303
zajęcia 2 x w miesiącu
inne
Kids Dancing
Środa
17:25
- 18:25
Klub 303
dzieci 6+
taneczne
Robotyka
Środa
17:30
- 18:30
Klub Zakole
grupa II (dzieci od 8 do 12 roku życia) - zajęcia odbywają się co dwa tygodnie
edukacyjne
Dyżury w Ulu - pomoc w zadaniach domowych
Środa
17:30
- 19:00
Klub Jędruś
prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności i tematu
edukacyjne
Karate dla dzieci
Środa
17:30
- 19:00
Klub Herkules
grupa I
ruchowe
Capoeira
Środa
17:40
- 18:25
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Język angielski - dla dorosłych
Środa
17:40
- 18:25
Klub Mirage
grupa I
językowe
Zumba Kids
Środa
17:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Zajęcia teatralne
Środa
18:00
- 19:00
Klub Zgody
grupa II (młodzież od 13 do 18 lat)
teatralne
Rodzinna ceramika
Środa
18:00
- 19:00
Klub Mirage
grupa I
plastyczne
rękodzieło
Sala wolnego brykania
Środa
18:00
- 19:00
Klub Jędruś
wolne brykanie
integracyjne
ruchowe
Ukulele
Środa
18:00
- 19:00
Klub Krzesławice
grupa
muzyczne
Język angielski
Środa
18:10
- 19:10
Klub 303
Dorośli (B1/B2 średniozaawansowany)
językowe
W zdrowym ciele zdrowy duch - gimnastyka dla dorosłych
Środa
18:15
- 19:15
Klub Dukat
grupa I
ruchowe
Szycie ręczne dla dorosłych
Środa
18:30
Klub Mirage
spotkania
rękodzieło
Zdrowy kręgosłup
Środa
18:30
- 19:30
Klub Mirage
grupa II
ruchowe
Zumba Junior
Środa
18:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Gimnastyka rehabilitacyjno - lecznicza
Środa
18:45
- 19:30
Klub 303
grupa
ruchowe
Gimnastyka wieku średniego
Środa
18:45
- 19:45
Klub Jedność
grupa II
ruchowe
Pilates
Środa
19:00
- 19:45
Klub Krzesławice
grupa I
ruchowe
Fitness
Środa
19:00
- 19:55
Klub Zakole
grupa I
ruchowe
Klub dyskusyjny dla dorosłych - nowość!
Środa
19:15
- 20:45
Klub 303
zajęcia 1 x w miesiącu
inne
Język angielski
Środa
19:25
- 20:25
Klub 303
Dorośli (B2 wyższy średniozaawansowany)
językowe
OK Impro
Środa
19:30
Klub Zgody
grupa I (zajęcia odbywają się w co drugą środę)
teatralne
Aerobik
Środa
19:30
- 20:30
Klub Mirage
grupa II
ruchowe
Zumba Fitness
Środa
19:45
Klub Pod Kasztanami
grupa I
ruchowe
Pilates
Środa
19:45
- 20:30
Klub Krzesławice
grupa II
ruchowe
Salsa i tańce latynoamerykańskie - nowość!
Środa
19:45
- 20:45
Klub 303
dorośli
taneczne
Joga
Środa
20:00
- 21:00
Klub Jedność
grupa I
ruchowe
Nauka gry na gitarze
Czwartek
Klub Karino
termin do ustalenia indywidualnego
muzyczne
Klub Młodego Archeologa
Czwartek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
edukacyjne
Grupa "Karinki"
Czwartek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
muzyczne
Robotyka - nowość!
Czwartek
Klub Dukat
termin zostanie ustalony we wrześniu
edukacyjne
Klub Młodego Archeologa
Czwartek
Klub Herkules
grupa
edukacyjne
Zumba Gold
Czwartek
09:30
- 10:20
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Zumbini
Czwartek
10:00
- 10:45
Klub Mirage
grupa I
ruchowe
Kreatywna Bawialnia
Czwartek
10:00
- 20:00
Klub Wersalik
Przestrzeń dostępna jest w godzinach otwarcia klubu
inne
Bystry Bobas
Czwartek
11:00
- 11:45
Klub 303
grupa 1-3
inne
Gimnastyka
Czwartek
11:00
- 12:00
grupa Pani Ania
ruchowe
Język angielski
Czwartek
11:00
- 12:00
grupa I
językowe
Bystry Bobas
Czwartek
12:00
- 12:45
Klub 303
grupa 0-1
inne
Język angielski
Czwartek
12:00
- 13:00
grupa II
językowe
Nauka gry na ukulele - nowość!
Czwartek
12:30
- 20:00
Klub 303
godziny do ustalenia po zebraniu chętnych
muzyczne
Nauka gry na gitarze
Czwartek
12:30
- 20:00
Klub 303
grupa (godzina zajęć do ustalenia)
muzyczne
Język angielski
Czwartek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Korepetycje z matematyki
Czwartek
14:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego
edukacyjne
Dyżury w Ulu - pomoc w zadaniach domowych
Czwartek
14:30
- 19:00
Klub Jędruś
prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności i tematu
edukacyjne
Język angielski
Czwartek
14:40
- 15:40
Klub 303
I klasa SP
językowe
Koło seniora
Czwartek
15:00
- 16:30
Klub 303
spotkanie
integracyjne
Tygrysia Grupa Adaptacyjna
Czwartek
15:40
- 16:25
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Kids Dance
Czwartek
15:50
- 16:35
Klub Jedność
grupa I
taneczne
Język angielski
Czwartek
15:50
- 16:50
Klub 303
II klasa SP
językowe
Robotyka
Czwartek
16:00
Klub Pod Kasztanami
grupa I (dzieci od 7 do 9 roku życia)
edukacyjne
Balet dla dzieci
Czwartek
16:00
- 16:45
Klub Herkules
grupa I
taneczne
Klubowa Grupa Poetica
Czwartek
16:00
- 17:00
Klub Dukat
obecnie nie są prowadzone zapisy do grupy
integracyjne
Warsztaty szycia dla dzieci
Czwartek
16:00
- 18:00
Klub Herkules
grupa
rękodzieło
Mini Akademia Tygrysa
Czwartek
16:30
- 17:15
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Dziecięcy zespół baletowy
Czwartek
16:30
- 17:30
Klub Zgody
grupa czerwona
taneczne
Balet
Czwartek
16:45
- 17:30
Klub Zakole
grupa I (poziom podstawowy)
taneczne
Język angielski
Czwartek
16:55
- 17:55
Klub 303
III klasa SP
językowe
Zabawy z plastyką
Czwartek
17:00
Klub Karino
grupa I
plastyczne
Teatrzyk Showtime
Czwartek
17:00
- 18:00
Klub Dukat
grupa
teatralne
Taniec nowoczesny
Czwartek
17:00
- 18:00
Klub Wersalik
grupa I
taneczne
Kurs komputerowy dla dorosłych
Czwartek
17:00
- 18:30
Klub Herkules
grupa I
edukacyjne
Cyrkownia
Czwartek
17:00
- 18:30
Klub 303
grupa I
cyrkowe
Robotyka
Czwartek
17:05
Klub Pod Kasztanami
grupa II (dzieci od 5 do 6 lat)
edukacyjne
Akademia Tygrysa
Czwartek
17:20
- 18:05
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Balet
Czwartek
17:30
- 18:15
Klub Zakole
grupa II (poziom zaawansowany)
taneczne
Dziecięcy zespół baletowy
Czwartek
17:30
- 18:30
Klub Zgody
grupa zielona
taneczne
Zespół taneczny Jednostki
Czwartek
17:45
- 18:30
Klub Jedność
grupa I
taneczne
Super Kangur - nowość!
Czwartek
18:10
- 18:55
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Język angielski
Czwartek
18:10
- 19:10
Klub 303
V klasa SP
językowe
Taniec nowoczesny
Czwartek
18:15
- 19:15
Klub Zakole
grupa I
taneczne
Joga
Czwartek
18:30
- 19:25
Klub Wersalik
grupa I
ruchowe
Kurs komputerowy dla dorosłych
Czwartek
18:30
- 20:00
Klub Herkules
grupa II
edukacyjne
Zumba dla dorosłych
Czwartek
18:45
- 19:45
Klub Jedność
zajęcia odbywają się co drugi czwartek
taneczne
ruchowe
Cyrk-O-Maniacy
Czwartek
18:45
- 20:15
Klub 303
termin 2
cyrkowe
Kickboxing Junior
Czwartek
19:00
- 20:00
Klub Jędruś
grupa I
ruchowe
Gimnastyka
Czwartek
19:00
- 21:00
Klub Aneks
grupa I
ruchowe
Język angielski
Czwartek
19:15
- 20:15
Klub 303
II klasa liceum
językowe
Pilates/stretching
Czwartek
19:30
Klub Pod Kasztanami
grupa II
ruchowe
Latino Solo
Czwartek
19:30
- 20:30
Klub Wersalik
Grupa I
taneczne
Zumba Fitness - nowość!
Czwartek
20:45
- 21:45
Klub Dukat
grupa
ruchowe
Matematyka dla każdego
Piątek
Klub Karino
termin do ustalenia indywidualnego
edukacyjne
Język angielski
Piątek
Klub Karino
termin do ustalenia indywidualnego
językowe
Klub Seniora
Piątek
Klub Karino
grupa I (zajęcia odbywają się raz w miesiącu)
integracyjne
[ZAWIESZONE] Zuchy Maluchy
Piątek
09:00
- 12:00
Klub Jędruś
grupa
integracyjne
Pluszakowo
Piątek
10:00
- 11:30
Klub Mirage
grupa I
integracyjne
Kreatywna Bawialnia
Piątek
10:00
- 20:00
Klub Wersalik
Przestrzeń dostępna jest w godzinach otwarcia klubu
inne
Joga
Piątek
11:00
- 12:00
grupa I
ruchowe
Sala wolnego brykania
Piątek
12:15
- 13:15
Klub Jędruś
wolne brykanie
integracyjne
ruchowe
Dyżury w Ulu - pomoc w zadaniach domowych
Piątek
12:30
- 15:30
Klub Jędruś
prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności i tematu
edukacyjne
Nauka gry na ukulele - nowość!
Piątek
12:30
- 19:10
Klub 303
godziny do ustalenia po zebraniu chętnych
muzyczne
Nauka gry na gitarze
Piątek
12:30
- 19:10
Klub 303
grupa (godzina zajęć do ustalenia)
muzyczne
Język angielski
Piątek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego uwzględniając podział na grupy
językowe
Korepetycje z języka polskiego
Piątek
13:00
- 21:00
Klub Aneks
termin do ustalenia indywidualnego
językowe
edukacyjne
Rękodzieło
Piątek
14:00
- 16:00
grupa
rękodzieło
Gimnastyka sensoryczna
Piątek
15:00
Klub Pod Kasztanami
grupa I (dzieci od 4 do 6 roku życia) - raz na dwa tygodnie
ruchowe
Gimnastyka dla Smyka
Piątek
15:30
- 16:15
Klub 303
grupa 5-6 lat
ruchowe
Jesteśmy w Centrum (grupa młodsza)
Piątek
15:30
- 17:00
Klub Jędruś
grupa I
edukacyjne
integracyjne
Zmysłów szał
Piątek
15:35
- 16:15
Klub Jedność
grupa I (dzieci od 2,5 do 4 lat) zajęcia odbywają się w co drugi piątek
ruchowe
Bystry Bobas
Piątek
16:00
Klub Pod Kasztanami
grupa I (raz na dwa tygodnie)
inne
integracyjne
Gimnastyka sensoryczna
Piątek
16:00
Klub Pod Kasztanami
grupa II (dzieci od 6 do 8 roku życia) - raz na dwa tygodnie
ruchowe
Strefa mieszkańca
Piątek
16:00
- 19:00
Klub Zakole
spotkania
integracyjne
Matematyka
Piątek
16:00
- 21:00
Klub Herkules
termin do ustalenia indywidualnego (zajęcia prowadzi Jakub Woźniak)
edukacyjne
Zmysłów szał
Piątek
16:20
- 17:05
Klub Jedność
grupa II (dzieci od 5 do 7 lat) zajęcia odbywają się w co drugi piątek
ruchowe
Gimnastyka dla Smyka
Piątek
16:30
- 17:15
Klub 303
grupa 7+
ruchowe
Bystry Bobas
Piątek
17:00
Klub Pod Kasztanami
grupa II (raz na dwa tygodnie)
inne
integracyjne
Gimnastyka sensoryczna
Piątek
17:00
Klub Pod Kasztanami
grupa III (dzieci od 8 do 12 roku życia) - raz na dwa tygodnie
ruchowe
Dance Kids
Piątek
17:00
- 17:45
Klub Zakole
grupa I
taneczne
Sprytne Lemury - nowość!
Piątek
17:00
- 17:45
Klub Dukat
grupa
ruchowe
Twórcza pracownia
Piątek
17:00
- 18:30
Klub Wersalik
grupa I
rękodzieło
Jesteśmy w Centrum XL
Piątek
17:00
- 18:30
Klub Jędruś
grupa I
edukacyjne
integracyjne
Naturalnie upcyklingowo - nowość!
Piątek
17:00
- 18:30
Klub 303
grupa I
plastyczne
Zmysłów szał
Piątek
17:10
- 17:55
Klub Jedność
grupa III (dzieci od 8 do 10 lat) zajęcia odbywają się w co drugi piątek
ruchowe
Zerówka Cyrkowa (nowa grupa)
Piątek
17:30
- 18:30
Klub 303
termin 2
cyrkowe
Kickboxing dla dzieci - nowość!
Piątek
18:00
- 19:00
Klub Dukat
grupa
ruchowe
Dywizjon Cyrkowy (nowa grupa - wyrosła z Zerówki Cyrkowej)
Piątek
18:45
- 19:45
Klub 303
termin 2
cyrkowe
W zdrowym ciele zdrowy duch - gimnastyka dla dorosłych
Piątek
19:15
- 20:15
Klub Dukat
grupa I
ruchowe
3
zajęcia indywidualne