Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

Lato w pełni tylko w Nowej Hucie!

Błękitna grafika przedstawiająca zdjęcie apartau fotograficznego i napis "konkurs fotograficzny" oraz dziecka wyglądającego zza balonów na tle, łanów zboża i napis "Akcja Lato" w prawym dolnym rogu znajduje się napis "Wakacje 2022 w Ośrodku Kultury Kraków Nowa Huta"
Lato w pełni, ale my wbrew pozorom nie zwalniamy tempa. Po pierwsze w naszych klubach trwa Akcja Lato, po drugie już w lipcu startujemy z projektem fotograficznym sFOTOhutowani, a po trzecie szykujemy dla Was pełen atrakcji wrzesień!

Akcja Lato!

Za nami pierwszy turnus Akcji Lato, ale przed nami kolejne spotkania pełne rozmaitych propozycji artystycznych i nie tylko. W czasie naszych wspólnych wakacji dzieci odkrywają swoje taneczne talenty, spędzają mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim biorą udział w różnorodnych warsztatach i kreatywnych zabawach.

sFOTOhutowani

Zawsze uważaliśmy, że praktyczna nauka to najlepsze rozwiązanie, dlatego proponujemy mieszkańcom Krakowa warsztaty fotograficzne, dzięki którym opanują manualną obsługę aparatu. Wierzymy, że dzięki ćwiczeniom i wskazówkom instruktora tworzone zdjęcia będą najwyższej jakości. Co więcej, mamy nadzieję, że stworzone w trakcie warsztatów zdjęcia wezmą udział i zajmą wysokie pozycje w konkursie fotograficznym, który zamknie projekt sFOTOhutowani. Szczegóły już wkrótce!

Kino plenerowe w Wadowie

Pod koniec lipca (28 i 29.07) spotkamy się z kolei w Wadowie, gdzie wspólnie pod chmurką będziemy mogli obejrzeć największe hity kinowe. W repertuarze filmy familijne, kino akcji i komedie – zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Kocie ruchy

Pomimo tego, że Akcja Lato trwa w najlepsze nasze kluby nie próżnują i tak na przykład Klub Jedność organizuje warsztaty taneczno-ruchowe „Kocie ruchy”. Na parkiecie chętnie zobaczymy zarówno dorosłych, jak i młodzież - wierzymy, że przekażemy sobie nawzajem taneczną energię! Zajęcia realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021. 

Do zobaczenia!