Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

UA

Oferta uszyta na miarę

Zgodnie z przyświecającym Ośrodkowi hasłem „Tworzymy to miejsce razem”, mieszkańcy mają realny wpływ na to, co znajdzie się w ofercie Klubu Jedność. I w nadchodzącym roku szkolnym będzie miało to swój szczególny wyraz w naszej ofercie. Dzięki projektowi złożonemu przez przedstawicieli mieszkańców w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, w tym roku mieszkańcy os. Wolica i okolicznych osiedli będą mogli skorzystać z szerokiej oferty zajęć i warsztatów, i to całkowicie za darmo.

Bezpłatna oferta naszego Klubu to zajęcia Ceramiki i Warsztaty dla taty dedykowane rodzicom z dziećmi. Dzięki wyposażeniu pracowni w maszyny do szycia dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach Uszyj swój kolorowy świat. Dzieci i młodzież zaprosimy także na zajęcia Kids Dance oraz do Koła teatralnego. Artystycznie realizować będziemy się w ramach zajęć Zmysłów szał, a wiedzę techniczną i tę o otaczającym nas świecie rozwijać w ramach Robotyki i zajęć Naukowi odkrywcy.

Nasza klubowa oferta dla dzieci i młodzieży realizowana poza projektem Budżetu Obywatelskiego to propozycje zajęć Języka angielskiego i Języka niemieckiego, Matematyki i Nauka gry na instrumentach. Dorosłych i seniorów zapraszamy do Klubu Kreatywnych Kobiet, Grupy Nasze Pokolenia i na spotkania Koła Seniora.

W ramach Budżetu Obywatelskiego dorosłych zaprosimy na wiele atrakcyjnych zajęć. Będzie dużo ruchu i dbania o zdrowie – nasze propozycje to Zumba, Gimnastyka wieku średniego i Warsztaty taneczne. Będziemy także wspólnie zgłębiać tajniki cyfrowego świata w ramach Kursu komputerowego i spotkamy się na Smacznych dyskusjach przy kawie i herbacie. Waszą kreatywność pobudzimy na warsztatach Rękodzieła i kursie (Za)szyj się w Klubie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami!