Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

UA

Wakacje w Ośrodku Kultury-Kraków Nowa Huta

Grafika przedstawiająca zielone wzgórza w tle, na pierwszym planie znaduje się dziecko trzymające aparat. Centralnie umieszczony jest napis "Lipiec-sierpień 2023" w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta" w prawym górnym rogu znajduje się logotyp ośrodka w zielonym kółku.

Co robimy w czasie wakacji?

Uwaga, mamy dla Was krótką informację na temat naszych klubów. Ze względu na przerwę wakacyjną, działamy obecnie w ograniczonym trybie. Ale nie martwcie się, ponieważ już teraz przygotowujemy się na wrzesień.

W naszych klubach trwa Akcja lato, w ramach której przygotowaliśmy wiele interesujących atrakcji - niestety na te wydarzenia nie ma już miejsc. Ale pamiętajcie, że wracamy z nową ofertą już we wrześniu! Będziemy mieli dla Was jeszcze więcej niesamowitych wydarzeń i zajęć, które z pewnością Was zainteresują.

Jeżeli jednak nie możecie bez nas wytrzymać to zapraszamy na warsztaty fotograficzne oraz do wzięcia udziału w konkursie w ramach projektu sFOTOhutowani - więcej szczegółów na stronie cyklu.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie informacji, jesteśmy dostępni drogą mailową. Możecie śmiało pisać bezpośrednio na adresy mailowe Klubów (te zawsze znajdziecie w zakładce "Kontakt"), a nasi pracownicy postarają się jak najszybciej odpowiedzieć na wasze wiadomości.

Mamy nadzieję, że lato upłynie Wam cudownie, ale też, że czekacie na wrześniową ofertę z niecierpliwością.

Trzymajcie się i miłego lata!