Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

Wrzesień na start!

Serce skonsrtuowane z różnokolorowych klocków na jasnym, drewnianym tle
Wiecie ile przygotowaliśmy dla Was wydarzeń we wrześniu? Ponad 50! A to dopiero początek nowego sezonu kulturalno-edukacyjnego. Pomyślcie, co będzie się działo w kolejnych miesiącach. Oczywiście nie dacie rady być zawsze, na wszystkich wydarzeniach przez nas organizowanych – nad czym wielce ubolewamy. Oto kilka wydarzeń, na które szczególnie chcielibyśmy Was zaprosić.

Zacznijmy od czegoś na rozruszanie się po wakacyjnym leniuchowaniu. Już 4 września zapraszamy do Klubu 303 na 24. Cyrkową sobotę, a po takich ogólno-rozwojowych ćwiczeniach połączonych ze świetną zabawą, 11 września wpadnijcie do Klubu Wersalik na rozruszanie aparatu mowy podczas zajęć z Jogopedii® i LogoZabaw (dla tych, którzy nie zdążą, kolejna szansa pojawi się 25 września). Co dalej? Może teraz kilka prac manualnych? Na warsztaty z Florystyki dla każdego (28 września) i na Kreatywny wtorek – Bukiety z zimnej porcelany (21 września) zaprasza nasz Klub Herkules. Zaczęło się ruchem i ruchem się skończy, gdyż 25 września Klub Jędruś przygotował Potańcówkę osiedlową w bałkańskim klimacie!

Wrzesień to u nas także czas koncertowo-festiwalowy. Już 12 września, po rocznej przerwie, zapraszamy na Aleję Róż na IX Festiwal Zaklęte w Dyni. Ostatni weekend września natomiast, zdecydowanie stać będzie pod znakiem koncertów. W sobotę 25.09 w Klubie 303 odbędzie się 6 już edycja projektu Syntezy. Tym razem będzie to nowohucka scena alternatywna, a na niej Koncert YO | WISNIOWSKI. Zwieńczeniem weekendu będzie niedzielna (26.09) 65. NOWA HUTA. DLACZEGO NIE?! a na  niej koncert zespołu HAPPYSAD, który w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności scenicznej.

Pamiętajcie też, że sezon rowerowy wciąż trwa, więc i my wciąż zachęcamy do podróżowania naszym szlakiem rowerowym Velo Huta. Oprócz możliwości zdobycia nagród za przejechanie trasy, we wrześniu czeka na Was aż 5 Imprez na trasie przy naszych Klubach: Piknik z warsztatami przy Klubie Krzesławice (4 września), Dukat na kółkach przy Klubie Dukat (5 września), Piknik dla Rodzin przy Klubie Karino (25 września), Urodzinowy MISZ-MASZ w Klubie Mirage (26 września) oraz Teatralno-magiczne Zakole liryczne w Klubie Zakole (26 września).

Myślicie, że to koniec? Co to, to nie! Wrzesień u nas to nie tylko ruch. To także sztuka. Klub Mirage 9 września zaprasza na Finisaż wystawy „W  hołdzie Ojcu Świętemu”, a Klub Krzesławice 18 września na Wernisaż wystawy „Barwy natury”. W Klubie Dukat 10 września zagości poezja z Chwilą refleksji, a Klub Zakole przygotuje internetowy Konkurs kostiumowy „Z kostiumem przez wieki” – także 10 września.

A to jedynie kilka najważniejsze wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Po całą resztę zaglądnijcie do naszego Kalendarium.