google-site-verification=j8yYZ9oVJZ_gTxNfAkORp5hE81g7CWliTiFvisOx9CE
Cookies

PL

Контакти

Офіс

Осередок культури Краків-Нова Гута
os. Zgody 1, 31-949 Kraków електронна адреса (e-mail): biuro@krakownh.pl телефон: 12 644 24 32
Години відкриття

номер рахунку 64 1020 2892 0000 5102 0755 0801 NIP 6781313032 REGON 351001192
Команда
Małgorzata Jezutek
Magdalena Barańska

Клуби

Клуб 303
os. Dywizjonu 303 1 31-871 Kraków електронна адреса (e-mail): klub303@krakownh.pl телефон: 12 681 39 78504 419 079
Години відкриття
Команда
Клуб Aneks
os. Łuczanowice ul. A. Mycielskiego 11 31-990 Kraków електронна адреса (e-mail): aneks@krakownh.pl телефон: 12 685 00 34504 419 247
Години відкриття
Команда
Клуб Dukat
os. Grębałów ul. Styczna 1 31–764 Kraków електронна адреса (e-mail): dukat@krakownh.pl телефон: 12 645 17 90504 418 929
Години відкриття
Команда
Клуб Herkules
os. Branice ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29 31-985 Kraków електронна адреса (e-mail): herkules@krakownh.pl телефон: 12 681 00 77504 419 140
Години відкриття
Команда
Клуб Jedność
os. Wolica ul. Drożyska 3c 31-988 Kraków електронна адреса (e-mail): jednosc@krakownh.pl телефон: 12 681 00 70504 419 237
Години відкриття
Команда
Клуб Jędruś
os. Centrum A 6a 31-923 Kraków електронна адреса (e-mail): jedrus@krakownh.pl телефон: 12 268 60 93504 418 913
Години відкриття
Команда
Клуб Karino
os. Chałupki ul. Truskawkowa 4 31-985 Kraków електронна адреса (e-mail): karino@krakownh.pl телефон: 12 681 02 00504 419 196
Години відкриття
Команда
Клуб Krzesławice
os. Krzesławice ul. M. Wańkowicza 17 31-752 Kraków електронна адреса (e-mail): krzeslawice@krakownh.pl телефон: 12 644 80 06504 419 195
Години відкриття
Команда
Клуб Mirage
os. Bohaterów Września 26 31-621 Kraków електронна адреса (e-mail): mirage@krakownh.pl телефон: 12 645 72 09504 419 139
Години відкриття
Команда
Клуб Pod Kasztanami
os. Kościelniki ul. Płoszczyny 1 31-988 Kraków електронна адреса (e-mail): podkasztanami@krakownh.pl телефон: 12 681 01 99504 419 168
Години відкриття
Команда
Клуб Wersalik
os. Ogrodowe 15 31-916 Kraków електронна адреса (e-mail): wersalik@krakownh.pl телефон: 12 644 13 52504 419 205
Години відкриття
Команда
Клуб Zakole
os. Kantorowice ul. Zakole 31 31-763 Kraków електронна адреса (e-mail): zakole@krakownh.pl телефон: 517 293 030
Години відкриття
Команда
Клуб Zgody
os. Słoneczne 16 31-958 Kraków електронна адреса (e-mail): zgody@krakownh.pl телефон: 504 419 15812 64 325 05
Години відкриття
Команда

Карта з місцезнаходженням наших відділів

google-site-verification=j8yYZ9oVJZ_gTxNfAkORp5hE81g7CWliTiFvisOx9CE