google-site-verification=j8yYZ9oVJZ_gTxNfAkORp5hE81g7CWliTiFvisOx9CE
Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

UA

Akcja Lato 2022 w naszych Klubach

Kolorowa grafika przedstawiająca charakterystyczną architekturę Nowej Huty i bawiące się dzieci

Lato w mieście jest OK!

Wakacje nie dla wszystkich oznaczają wyjazdy, spanie pod namiotem lub kąpiele w morzu. Niektóre dzieciaki zostają w mieście, więc my staramy się, aby stworzyć dla nich bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek. Znowu przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, żeby po raz kolejny udowodnić, że lato w mieście też jest OK! Jesteście z nami?

Co przygotowaliśmy?

Także w tym roku w naszych Klubach zostaną zorganizowane turnusy wakacyjnych zajęć i już ruszają zapisy uczestników Akcji Lato 2022. Co tym razem czeka na dzieciaki zostające w mieście przez wakacje? Dwoiliśmy się i troiliśmy, aby tegoroczne wakacje były niezapomniane! Na dzieciaki czekają warsztaty plastyczne, teatralne, teatralno-cyrkowe, sensoryczno-artystyczne, dźwiękowe i literackie, zajęcia muzyczne i ruchowe, gry i zabawy integracyjne, gry terenowe, wycieczki i zwiedzanie atrakcji w mieście. Będziemy wspólnie jeździć na wrotkach, tworzyć latawce, robić pralinki, obwarzanki i relaksować się na warsztatach mindfulness – oferta, przygotowana przez pracowników Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta jest niezwykle bogata i oddaje zróżnicowany charakter działalności poszczególnych klubów. Tygodniowe turnusy, w różnych wakacyjnych terminach, organizuje wszystkie trzynaście placówek Ośrodka Kultury. Dziennie zaplanowane zajęcia zajmują zazwyczaj od 5 do 7 godzin.

Sprawdź szczegółowe plany w Klubach

Szczegółowe plany turnusów, regulaminy i dokumenty niezbędne do zapisania uczestników, a także informacje dotyczące odpłatności za udział dziecka w zorganizowanym wypoczynku, dostępne poniżej:
Razem z nami lato w mieście jest OK!
google-site-verification=j8yYZ9oVJZ_gTxNfAkORp5hE81g7CWliTiFvisOx9CE