Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

UA

Czerwcowe dni w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta!

Kolorowa grafika, na pierwszym planie znajdują się zdjęcia dwóch dziewczynak jedna z nich skacze, druga jedzie na rolkach. Na dole grafiki znajduje się napis Czerwiec w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Czerwiec to ciepłe dni i długie wieczory! To oznacza, że będziecie mogli więcej czasu spędzać na imprezach organizowanych w naszych Klubach. W pierwszej połowie miesiąca czeka nas wiele atrakcji przygotowanych przez Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta.

Rozpoczynamy hucznymi obchodami Dnia Dziecka. Klub Dukat przygotował wyjątkowy spektakl dla dzieci, gdzie gościem specjalnym będzie Czerwony Kapturek. Po spektaklu, na najmłodszych, czeka wiele szaleństw. Z kolei Klub Mirage zaprasza na przedstawienie „7 legend Krakowa” z udziałem Teatru Otwartego. Dzieci będą mogły spotkać Smoka Obiboka, Jaśka Melepetkę oraz inne postacie z krakowskich legend. To wspaniała okazja, aby przeżyć teatralną przygodę i bawić się razem z bohaterami bajek. Natomiast Klub Zgody organizuje imprezę "Dzień dziecka z Panem Piratem", a Klub Jedność zaprosi na Bajeczny Dzień Wolicy - plenerową imprezę dla wszystkich mieszkańców. Czekają na was występy dzieci uczestniczących w zajęciach baletu i tanecznych, interaktywne przedstawienie teatralne "Śmieciowe historie" oraz mini wesołe miasteczko, grill i zabawa taneczna. To będzie wyjątkowe popołudnie!

Kolorowy czerwiec!

Kolejnego dnia przeniesiemy się do Ruszczy gdzie Klub Herkules zaprasza na Kolorowy Dzień Dziecka. W programie czekają na was akademia rowerowa, wirtualna rzeczywistość, animacje, dmuchane zamki, zumba kids, pokaz cyrkowy, festiwal kolorów i wiele innych atrakcji. Z kolei mieszkańców Kościelnik zapraszamy do Klubu Pod Kasztanami. Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia, pełnego zabawy, gier i warsztatów dla całych rodzin.

Klub Wersalik zaprasza na kolorowy piknik ogrodowy, podczas którego czeka na Was mnóstwo animacji ruchowych, gier, malowania twarzy, warsztatów plastycznych i wiele innych atrakcji dla dzieci i tych trochę starszych. A kilka dni później widzimy się na wystawie prac Grzegorza Kępistego – „Bez Sen Sów”. Tam również nie może Was zabraknąć!

Klub Karino zaprasza 6 czerwca na Truskawkowy Dzień Dziecka. Festyn będzie pełen atrakcji dla dzieci, konkursów z nagrodami i konkursu na najsmaczniejsze ciasto truskawkowe dla dorosłych. Przyjdźcie i delektujcie się smakiem truskawek!

Fantastyczne okazje do dobrej zabawy!

W czerwcu Klub Zakole przygotował wiele interesujących wydarzeń. Możecie zobaczyć pokaz magika z okazji Dnia Dziecka, a w kolejnych dniach wziąć udział w warsztatach tworzenia kosmetyków naturalnych oraz stworzyć własne kompozycje roślinne Kokedamy. To świetna okazja do nauki nowych umiejętności i wspólnego spędzenia czasu. Przecież jak zawsze możecie na nas liczyć w kontekście nauki nowych rzeczy. Ponadto w Klubie Herkules będziemy szyć fartuszki kuchenne, które idealnie sprawdzą się przy grillu, a w Klubie Pod Kasztanami odbędą się zajęcia ceramiczne.

To tylko kilka propozycji wydarzeń, które czekają na was w pierwszej połowie czerwca w naszych klubach. Nie przegapcie tych fantastycznych okazji do dobrej zabawy i spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi!