Cookies

Serwis www.krakownh.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.

Dla Ciebie żonglujemy zajęciami! – oferta Klubu 303

Jeśli nas znacie, wiecie, że nie potrafimy długo siedzieć na miejscu, a nasze głowy aż kipią od pomysłów na nowe propozycje dla Was. Gdyby tylko nasz Klub zdołał pomieścić wszystko, co chcemy Wam zaproponować… Ograniczeni przestrzenią i czasem, ale nieograniczeni wyobraźnią i fantazją zapraszamy Was na kolejny rok twórczej, aktywnej pracy i świetnej zabawy. Zobaczcie, co znajdzie się w tegorocznej ofercie zajęć stałych Klubu 303.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie rozwijali naszej działalności cyrkowej. W naszej ofercie nowość – Cyrkownia, czyli zajęcia dla młodzieży od 12 r.ż. nastawione na naukę od podstaw żonglerki chustami, piłkami, obręczami, maczugami, kręcenie talerzami, diabolo, flower stickiem, kijem, poi, ćwiczenia równowagi na rola bola, slackline, szczudłach i monocyklu. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z cyrkiem, są to zajęcia właśnie dla Ciebie. Młodszym (od 7 lat) proponujemy Zerówkę cyrkową. Cyrkowa oferta dla rodzin to Cyrkowe soboty i Cyrkomotoryka, a na tych, którzy już razem z nami nieco liznęli sztuki cyrkowej czekają Cyrk-O-Maniacy i Otwarta przestrzeń cyrkowa.

I choć oferta Klubu mocno kręci się wokół cyrku niczym talerzyk na tyczce, to nie tylko cyrkiem stoi. Nasze propozycje to także szereg zajęć edukacyjnych i artystycznych dla dorosłych, dla rodzin oraz dla dzieci i młodzieży.

Dorośli i seniorzy znajdą w naszym Klubie przestrzeń do tworzenia i rozwoju. Hendmejdowe warsztaty, SouLove - czyli wokalne warsztaty dla kobiet, Chór Aster i Nauka gry na gitarze odkryją drzemiące w Was talenty, Gimnastyka rehabilitacyjna pomoże zadbać o siebie, a Kurs języka angielskiego otworzy nowe perspektywy.

Dzieci i młodzież zaprosimy na zajęcia Gimnastyki dla smyka i zajęcia taneczne Kids Dancing. Talenty rozwijać będzie można w Szkółce niezwykłej plastyki i na Lekcjach nauki gry na gitarze. Kurs języka angielskiego to świetna inwestycja w przyszłość.

Rodziców z pociechami zapraszamy do Klubu Rodziców. To kilka spotkań w miesiącu realizowane w cyklach tematycznych: Zajęcia muzyczno-ruchowe, Bystry Bobas, Gordonki oraz Spotkania ze specjalistami różnych dziedzin.

Informacje i zapisy w Klubie.